0,4500 zł
2,27% 0,0100 zł
PBS Finanse SA (PBF)

Ludzie - PBSFINANSE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Witasik Rafał Prezes Zarządu 2020-11-10 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Klepacz Bartosz Przewodniczący RN 2020-10-23 -
Podgórski Aleksander Wiceprzewodniczący RN 2020-10-23 -
Tobór Błażej Wiceprzewodniczący RN 2020-10-23 -
Margańska Małgorzata Sekretarz RN 2020-10-23 -
Mazur Grzegorz Członek RN 2020-10-23 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Witasik Rafał Członek Zarządu 2020-08-31 2020-11-09 -
Małolepszy Paweł Prezes Zarządu 2020-06-30 2020-08-31 -
Lebiediew Krzysztof Członek RN 2020-06-30 2020-08-31 -
Wojna Michał Przewodniczący RN 2020-05-15 2020-08-31 -
Pilichowski, Filip Jerzy Sekretarz RN 2020-05-12 2020-08-31 -
Juzala Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2020-05-12 2020-08-31 -
Łysiuk Dorota Wiceprzewodniczący RN 2020-05-12 2020-08-31 -
Wojna Michał Członek RN 2020-05-12 2020-05-14 -
Blicharz Dariusz Prezes Zarządu 2018-12-01 2020-06-30 -
Birkowski Łukasz Wiceprzewodniczący RN 2018-11-30 2020-06-01 -
Seweryn Tomasz Prezes Zarządu 2018-09-01 2018-11-30 -
Seweryn Tomasz Prezes Zarządu 2018-09-01 2018-11-30 -
Stabryła Bogusław Prezes Zarządu 2018-01-16 2018-08-31 -
Stabryła Bogusław Prezes Zarządu 2018-01-16 -
Kondyjowska Agnieszka Członek RN 2018-01-15 2020-05-12 -
Trebenda Agnieszka Wiceprzewodniczący RN 2018-01-15 2020-05-12 -
Hajduk Marta Wiceprzewodniczący RN 2018-01-15 2018-11-30 -
Hajduk Marta Członek RN 2018-01-15 -
Trebenda Agnieszka Członek RN 2018-01-15 -
Karaczkowska Grażyna Przewodniczący RN 2017-10-02 2020-05-12 -
Sabik Dawid Przewodniczący RN 2017-10-02 2018-11-30 -
Karaczkowska Grażyna Członek RN 2017-10-02 -
Sabik Dawid Członek RN 2017-10-02 -
Luberda Mariusz Wiceprezes Zarządu 2017-07-31 2018-08-31 -
Luberda Mariusz Wiceprezes Zarządu 2017-07-31 -
Błaż Wojciech Przewodniczący RN 2010-05-27 2017-12-08 -
Błaż Wojciech Przewodniczący RN 2010-05-27 -
Stabryła Bogusław Członek RN 2009-08-27 2018-01-15 -
Kołodziejczyk Paweł Wiceprzewodniczący RN 2009-08-27 2018-01-15 -
Frankiewicz Maciej Członek RN 2009-08-27 2018-01-15 -
Rysz Grzegorz Sekretarz RN 2009-08-27 2017-12-31 -
Rysz Grzegorz Sekretarz RN 2009-08-27 2017-12-31 -
Szajnowska Joanna Sekretarz RN 2009-08-27 2010-05-27 -
Szajnowska Joanna Sekretarz RN 2009-08-27 -
Kołodziejczyk Paweł Wiceprzewodniczący RN 2009-08-27 -
Frankiewicz Maciej Członek RN 2009-08-27 -
Stabryła Bogusław Członek RN 2009-08-27 -
Pilśniak Urszula Członek RN 2009-04-22 2009-08-27 -
Budzińska Janina Członek RN 2009-04-22 2009-07-10 -
Kołodziejczyk Paweł Członek RN 2009-04-22 2009-05-25 -
Tarnawski Michał Przewodniczący RN 2009-04-22 2009-05-25 -
Budzińska Janina Członek RN 2009-04-22 -
Kołodziejczyk Paweł Członek RN 2009-04-22 -
Pilśniak Urszula Członek RN 2009-04-22 -
Tarnawski Michał Przewodniczący RN 2009-04-22 -
Pilśniak Anna Członek RN 2008-05-12 2009-08-27 -
Pilśniak Anna Członek RN 2008-05-12 -
Frankiewicz Maciej Członek RN 2008-02-15 2009-04-22 -
Frankiewicz Maciej Członek RN 2008-02-15 -
Kołtun Marcin Wiceprezes Zarządu 2007-03-19 2008-09-26 -
Kołtun Marcin Wiceprezes Zarządu / ds. Finansowych 2007-03-19 -
Rysz Grzegorz Sekretarz RN 2006-12-21 2009-05-25 -
Schmid Joanna Członek RN 2006-12-21 2008-03-27 -
Dulian Józef Członek RN 2006-12-21 2007-12-10 -
Dulian Józef Członek RN 2006-12-21 -
Schmid Joanna Członek RN 2006-12-21 -
Rysz Grzegorz Sekretarz RN 2006-12-21 -
Błaż Wojciech Członek RN 2006-06-28 2006-12-21 -
Błaż Wojciech Członek RN 2006-06-28 -
Pilśniak Lucjan Przewodniczący RN 2006-01-27 2009-04-22 -
Pilśniak Lucjan Przewodniczący RN 2006-01-27 -
Wojtas Lesław Wiceprzewodniczący RN 2002-11-08 2009-05-27 -
Staron Andrzej Członek RN 2002-11-08 2006-12-31 -
Kołtun Marcin Przewodniczący RN 2002-11-08 2006-12-21 -
Wojciechowski Marcin Członek RN 2002-11-08 2005-12-13 -
Wojtas Lesław Wiceprzewodniczący RN 2002-11-08 -
Staron Andrzej Członek RN 2002-11-08 -
Wojciechowski Marcin Członek RN 2002-11-08 -
Kołtun Marcin Przewodniczący RN 2002-11-08 -
Biel Jerzy Prezes Zarządu 2002-07-08 2017-07-31 -
Biel Jerzy Prezes Zarządu 2002-07-08 -
Rysz Grzegorz Prezes Zarządu 2002-06-27 -
Molenda Grzegorz Członek Zarządu 1000-01-01 2002-12-09 -
Biernacki Marian Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 2002-11-08 -
Jasilkowski Piotr Członek RN 1000-01-01 2002-11-08 -
Buksowicz Tadeusz Członek RN 1000-01-01 2002-11-08 -
Gabrielczyk Jerzy Przewodniczący RN 1000-01-01 2002-11-08 -
Leś Andrzej Prezes Zarządu 1000-01-01 2002-06-27 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 16 -
2018 30 -
2017 57 -
2016 49 -
2015 52 -
2014 56 -
2013 70 -
2012 69 -
2011 74 -
2010 52 -
2009 27 -
2008 53 -
2007 64 -
2005 119 -
2004 128 -
2003 185 -
2002 407 -
2001 660 -
2000 846 -
1999 877 -
1998 914 -
1997 926 -
1996 848 -
Grupa
2019 21 -
2018 38 -
2017 66 -
2016 56 -
2015 59 -
2014 63 -
2013 77 -
2012 76 -
2011 81 -
2010 52 -
2009 58 -
2008 679 -
2007 865 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.