4,9000 zł
-2,00% -0,1000 zł
OT Logistics S.A. (OTS)

Ludzie - OTLOG

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Krawczyk Radosław Prezes Zarządu 2017-09-29 -
Klimek Andrzej Wiceprezes Zarządu 2017-07-01 -
Ryczek Daniel Członek Zarządu 2018-12-19 -
Jedynak Kamil Członek Zarządu 2019-06-25 - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Szczepaniak Artur Przewodniczący RN 2015-06-25 - Członek RN
Malinowski Andrzej Członek RN 2012-10-15 IMPEL - Wiceprzewodniczący RN
- Członek RN
Komorowski Marek Członek RN 2014-06-30 - Członek RN
Olender Artur Członek RN 2018-08-28 INTERSPO - Przewodniczący RN
ARCHICOM - Przewodniczący RN
AILLERON - Członek RN
NANOGROU - Członek RN
Maj Waldemar Członek RN 2018-12-19 EUROFILM - Członek RN
Heydel Wojciech Członek RN 2019-06-24 RUCH - Prezes Zarządu
ELEKTROT - Członek RN
INSTAL_K - Członek RN
Nowik Zbigniew Członek RN 2019-06-24 -
Ruka, Paweł Henryk Członek RN 2019-06-24 PANOVA - Członek RN
WORKSERV - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jedynak Kamil Członek Zarządu 2019-03-25 2019-06-25 - Członek RN
Jennings, Richard Edward Wiceprezes Zarządu 2017-07-01 2017-09-28 -
Miski Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2016-08-26 2017-09-28 -
Broll Rafał Członek RN 2016-07-01 2018-08-28 -
Heinsch, Ludwik Jan Członek RN 2015-10-06 -
Heinsch, Ludwik Jan Członek RN 2015-10-06 -
Ambrozowicz Piotr Wiceprezes Zarządu 2015-09-01 2018-01-30 -
Warzocha Ryszard Wiceprezes Zarządu 2015-08-27 2016-09-28 -
Warzocha Ryszard Wiceprezes Zarządu 2015-08-27 -
Nowik Zbigniew Prezes Zarządu 2015-06-25 2018-12-19 -
Pawłowski Piotr Wiceprezes Zarządu 2015-06-25 2015-08-27 -
Pawłowski Piotr Wiceprezes Zarządu 2015-06-25 -
Borg Gabriel Członek RN 2015-04-24 2019-06-24 -
Chajderowski Piotr Członek RN 2014-05-26 2015-03-27 -
Chajderowski Piotr Członek RN 2014-05-26 -
Jeziorny Lech Wiceprezes Zarządu 2013-09-12 2015-08-27 -
Jeziorny Lech Wiceprezes Zarządu 2013-09-12 -
Heinsch, Ludwik Jan Członek RN 2012-10-15 2014-05-26 -
Heinsch, Ludwik Jan Członek RN 2012-10-15 -
Stachiewicz Daniel Wiceprezes Zarządu 2011-01-01 2015-08-27 -
Chajderowski Piotr Prezes Zarządu 2011-01-01 2014-05-25 -
Stachiewicz Daniel Wiceprezes Zarządu 2011-01-01 -
Oskroba Piotr Wiceprzewodniczący RN 2006-01-01 2015-04-24 -
Oskroba Piotr Wiceprzewodniczący RN 2006-01-01 2015-04-24 -
Jacel Paweł Członek RN 2006-01-01 -
Jacel Paweł Członek RN 2006-01-01 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 124 -
2017 120 -
2016 91 -
2015 41 -
2014 37 -
2013 38 -
Grupa
2018 2 054 -
2017 1 500 -
2016 1 241 -
2015 1 234 -
2014 1 260 -
2013 610 -
2012 641 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.