117,5000 zł
2,17% 2,5000 zł
Orbis SA (ORB)

Ludzie - ORBIS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Clavie, Gilles Stephane Prezes Zarządu 2014-06-27 -
Węgłowski Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2002-05-21 -
Sołtysik Dominik Członek Zarządu 2016-06-02 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Gervais Franck Przewodniczący RN 2018-04-04 -
Szymański Jarosław Członek RN 2007-06-28 -
Gabor Artur Członek RN 2007-06-29 POLMOS_L - Członek RN
MPAY - Członek RN
IDEABANK - Członek RN
ETOS - Członek RN
Karaoglanian Christian Członek RN 2007-06-28 -
Procajło Andrzej Członek RN 2007-06-28 -
Przytuła Andrzej Członek RN 2010-06-15 -
Picheral Laurent Członek RN 2014-06-27 -
Kseń Jacek Członek RN 2014-01-01 WSIP - Przewodniczący RN
NWAI - Wiceprzewodniczący RN
CAPPARK - Członek RN
SKARBIEC - Członek RN
Boisselier Pierre Członek RN 2018-04-07 -
Nowjalis Piotr Członek RN 2019-06-14 LIBET - Członek RN
SYNEKTIK - Członek RN
NOVATURA - Członek RN
DINOPL - Członek RN
Morin, Jean-Jacques Członek RN 2019-06-14 -
Kostro Krzysztof Członek RN 2019-06-14 -
Gerula Krzysztof Członek RN 2019-06-14 NAFTOBUD - Członek RN
POLAQUA - Członek RN
GTC - Członek RN
RAFAKO - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Dessors Jean-Jacques Członek RN 2017-04-01 2018-03-02 -
Ozinga Jan Członek RN 2015-06-11 2018-04-06 -
Verhoeven, Peter Paul Członek RN 2014-02-12 -
Verhoeven, Peter Paul Członek RN 2014-02-12 -
Stabile, Sophie Isabelle Przewodniczący RN 2013-12-10 2018-04-06 -
Stabile, Sophie Isabelle Członek RN 2013-12-10 -
Coudry Bruno Członek RN 2013-06-24 2017-03-31 -
Coudry Bruno Członek RN 2013-06-24 2017-03-31 -
Dessors Jean-Jacques Członek RN 2013-06-24 2015-05-31 -
Quint Pascal Członek RN 2013-06-24 2014-01-09 -
de la Chapelle, Gilles Bonnier Członek RN 2013-06-24 2013-10-28 -
de la Chapelle, Gilles Bonnier Członek RN 2013-06-24 -
Dessors Jean-Jacques Członek RN 2013-06-24 -
Quint Pascal Członek RN 2013-06-24 -
Picheral Laurent Prezes Zarządu 2010-06-30 -
Picheral Laurent Prezes Zarządu 2010-06-30 -
Vieilledent Marc Członek RN 2009-06-15 2013-06-24 -
Caillere Yann Członek RN 2009-06-15 2013-06-24 -
Caillere Yann Członek RN 2009-06-15 -
Vieilledent Marc Członek RN 2009-06-15 -
Szewczykowski Marcin Członek Zarządu 2007-09-12 2019-08-19 -
Czakiert Elżbieta Członek RN 2007-06-28 2010-06-15 -
Czakiert Elżbieta Członek RN 2007-06-28 -
Procajło Elżbieta Członek RN 2007-06-28 -
Procajło Elżbieta Członek RN 2007-06-28 -
Billy Alain Członek Zarządu 2006-03-15 2007-06-30 -
Billy Alain Członek Zarządu 2006-03-15 -
Wojciechowska de Cacqueray, Yolanta Członek Zarządu 2005-06-10 2006-03-14 -
Wojciechowska de Cacqueray, Yolanta Członek Zarządu 2005-06-10 -
Sappey Denys Członek RN 2004-08-03 -
Sappey Denys Członek RN 2004-08-03 -
Przytuła Andrzej Członek RN 2004-06-25 -
Rożdżyński Janusz Członek RN 2004-06-25 -
Rożdżyński Janusz Członek RN 2004-06-25 -
Przytuła Andrzej Członek RN 2004-06-25 -
Czepielinda Sabina Członek RN 2004-06-25 -
Czepielinda Sabina Członek RN 2004-06-25 -
Boniel Erez Członek RN 2004-06-23 2013-06-24 -
Guillemot Christophe Członek RN 2004-06-23 2009-06-12 -
Flaxman Michael Członek RN 2004-06-23 2009-06-08 -
Dębowski Paweł Członek RN 2004-06-23 2007-01-24 -
Guillemot Christophe Członek RN 2004-06-23 -
Flaxman Michael Członek RN 2004-06-23 -
Boniel Erez Członek RN 2004-06-23 -
Dębowski Paweł Członek RN 2004-06-23 -
Moscheni Claude Przewodniczący RN 2004-05-25 2013-06-24 -
Moscheni Claude Przewodniczący RN 2004-05-25 -
Voutsinas Christopher Członek RN 2003-12-17 2004-07-13 -
Voutsinas Christopher Członek RN 2003-12-17 -
Billy Alain Członek Zarządu 2003-08-05 2005-06-10 -
Billy Alain Członek Zarządu 2003-08-05 -
Chuter Justin Członek RN 2003-06-25 2003-12-16 -
Chuter Justin Członek RN 2003-06-25 -
Picheral Laurent Członek Zarządu 2002-06-26 2003-09-23 -
Picheral Laurent Członek Zarządu 2002-06-26 -
Savoye Jean-Philippe Prezes Zarządu 1993-02-25 2010-06-30 -
Savoye Jean-Philippe Prezes Zarządu 1993-02-25 -
Rouvrais Yannick Członek Zarządu 2011-06-16 -
Gerula Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-06-11 NAFTOBUD - Członek RN
POLAQUA - Członek RN
GTC - Członek RN
RAFAKO - Członek RN
Gerula Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-06-11 NAFTOBUD - Członek RN
POLAQUA - Członek RN
GTC - Członek RN
RAFAKO - Członek RN
Szułdrzyński Andrzej Wiceprezes Zarządu 2005-12-31 -
Rożdżyński Janusz Członek RN 2004-06-23 -
Saja Andrzej Członek RN 2004-06-23 -
Alroy Eli Członek RN 2004-06-23 -
Ciesielski Wojciech Członek RN 2004-06-23 -
Czepielinda Sabina Członek RN 2004-06-23 -
Dutkowska Wanda Członek RN 2004-06-23 -
Grelowski Maciej Prezes Zarządu 2004-05-25 -
Vely David Członek RN 2003-12-17 -
Netser David Członek RN 2003-06-25 -
Ciesielski Wojciech Członek RN -
Czepielinda Sabina Członek RN -
Rouvrais Yannick Członek Zarządu -
Dutkowska Wanda Członek RN -
Harvey Michael Członek RN -
Harvey Michael Członek RN -
Rożdżyński Janusz Członek RN -
Saja Andrzej Członek RN -
Vely David Członek RN -
Grelowski Maciej Prezes Zarządu -
Szułdrzyński Andrzej Wiceprezes Zarządu -
Netser David Członek RN -
Alroy Eli Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 3 196 -
Grupa
2018 2 740 -
2016 2 507 -
2015 1 800 -
2011 2 505 -
2010 2 775 -
2009 3 040 -
2008 3 195 -
2007 3 515 2007-12-31
2004 4 952 -
2003 5 616 -
2002 6 689 -
2001 7 594 -
2000 8 383 -
1999 9 415 -
1998 10 265 -
1997 9 987 -
1996 10 197 -
1995 10 471 -
1994 10 880 -
Grupa
2018 3 974 -
2017 4 027 -
2016 3 898 -
2015 3 791 -
2014 2 480 -
2013 2 723 -
2012 3 066 -
2011 3 637 -
2010 4 139 -
2009 4 849 -
2008 3 195 -
2007 3 515 2007-12-31
2004 5 888 -
2003 6 759 -
2002 8 150 -
2001 9 129 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.