31,9000 zł
0,00% 0,0000 zł
OEX SA (OEX)

Ludzie - OEX

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Motz Jerzy Prezes Zarządu 2016-05-11 -
Krasowski Robert Członek Zarządu 2003-12-31 -
Stempniewicz Rafał Członek Zarządu 2016-05-10 -
Słowiński Tomasz Członek Zarządu 2018-03-05 -
Kwiecień Tomasz Członek Zarządu 2020-09-08 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Beaupre Piotr Przewodniczący RN 2016-05-10 -
Mazurczak Tomasz Członek RN 2016-05-10 ODLEWNIE - Członek RN
Cholewa Piotr Członek RN 2016-05-10 -
Witczak Tomasz Członek RN 2021-12-21 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kwiecień Tomasz Członek RN 2018-03-05 2020-08-24 -
Kwiecień Tomasz Członek Zarządu 2017-03-14 2018-01-31 -
Kwiecień Tomasz Członek Zarządu 2017-03-14 -
Szramowski Michał Członek RN 2016-05-10 2021-12-21 -
Słowiński Tomasz Sekretarz RN 2016-05-10 -
Wojtaszek Artur Członek Zarządu 2015-05-13 2020-09-08 -
Turno Paweł Członek RN 2014-06-30 2016-05-10 -
Turno Paweł Członek RN 2014-06-30 2016-05-10 -
Motz Jerzy Przewodniczący RN 2014-06-30 2016-05-10 -
Turno Paweł Członek RN 2014-06-30 -
Motz Jerzy Przewodniczący RN 2014-06-30 -
Cholewa Piotr Członek RN 2014-03-10 2016-05-09 -
Słowiński Tomasz Członek RN 2014-03-10 2014-06-29 -
Mazurczak Tomasz Członek RN 2013-09-27 2016-05-09 ODLEWNIE - Członek RN
Walicki Robert Członek RN 2013-09-27 2014-03-10 -
Walicki Robert Członek RN 2013-09-27 -
Wojacki Adam Członek RN 2011-12-12 2013-09-10 -
Kręski Łukasz Członek RN 2011-12-12 2013-08-02 -
Wojacki Adam Członek RN 2011-12-12 -
Kręski Łukasz Członek RN 2011-12-12 -
Piątkowski Marek Członek RN 2011-04-28 2011-12-12 -
Piątkowski Marek Członek RN 2011-04-28 -
Stempniewicz Rafał Prezes Zarządu 2009-09-15 2016-05-09 -
Grabiak Tomasz Członek RN 2008-06-24 2011-04-28 -
Grabiak Tomasz Członek RN 2008-06-24 -
Więckowska Mariola Członek RN 2005-10-14 2013-09-26 -
Buczak Tomasz Członek RN 2005-10-14 2011-12-12 -
Buczak Tomasz Członek RN 2005-10-14 2011-12-12 -
Więckowska Mariola Członek RN 2005-10-14 -
Więckowska Mariola Członek RN 2005-10-14 -
Górski Stanisław Członek Zarządu 2002-12-02 2015-09-30 -
Górski Stanisław Członek Zarządu 2002-12-02 -
Stempniewicz Rafał Prezes Zarządu 1997-12-31 2009-05-11 -
Stempniewicz Rafał Prezes Zarządu 1997-12-31 -
Karmelita Piotr Sekretarz RN 1000-01-01 2014-03-10 -
Samelak Janusz Członek RN 1000-01-01 2008-06-24 -
Jaremek Ryszard Przewodniczący RN 1000-01-01 2005-10-13 -
Turno Paweł Członek RN 1000-01-01 2005-10-13 -
Sukacz Dawid Członek RN 1000-01-01 2004-08-30 -
Piaskowski Leszek Członek RN 1000-01-01 2004-06-25 -
Nowacki Paweł Członek RN 1000-01-01 2002-12-02 -
Karmelita Piotr Sekretarz RN 2014-03-10 -
Samelak Janusz Członek RN 2005-10-13 -
Jaremek Ryszard Przewodniczący RN -
Turno Paweł Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2020 12 -
2019 15 -
2018 16 -
2017 15 -
2016 14 -
2015 423 -
2014 430 -
2013 412 -
2011 98 -
2010 127 -
2009 553 -
2008 560 -
2007 576 2007-12-31
2006 393 2006-12-31
2005 341 -
2004 233 -
2003 153 -
2002 104 -
Grupa
2020 1 414 -
2019 1 577 -
2018 1 787 -
2017 1 970 -
2016 1 215 -
2015 1 048 -
2014 621 -
2013 610 -
2012 604 -
2011 642 -
2010 743 -
2008 657 -
2007 615 2007-12-31
2006 407 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.