0,9900 zł
2,06% 0,0200 zł
Ceramika Nowa Gala SA (CNG)

Ludzie - NOWAGALA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Polakowski Zbigniew Prezes Zarządu 2021-03-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Abram Grzegorz Przewodniczący RN 2019-11-27 -
Szrek Paulina Wiceprzewodniczący RN 2019-11-27 -
Dynek Anna Członek RN 2019-11-27 -
Michorowski Artur Członek RN 2019-11-27 -
Poznański Wojciech Członek RN 2019-11-27 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Abram Grzegorz Członek RN 2019-11-27 -
Szrek Paulina Członek RN 2019-11-27 -
Bąk Halina Prezes Zarządu 2019-10-31 2021-02-28 -
Mądry Mariusz Członek Zarządu 2019-10-31 2021-02-28 -
Stepek Tomasz Członek Zarządu 2019-06-17 2019-10-31 -
Stepek Tomasz Członek Zarządu 2019-06-17 -
Hulbój Michał Członek RN 2018-06-18 2019-11-27 -
Hulbój Michał Członek RN 2018-06-18 -
Gabryjelski Marek Członek RN 2017-07-14 2019-11-27 -
Gabryjelski Marek Członek RN 2017-07-14 -
Tomasik Jacek Członek RN 2013-04-25 2017-07-14 -
Tomasik Jacek Członek RN 2013-04-25 -
Marcinkiewicz Paweł Przewodniczący RN 2010-06-30 2019-11-27 -
Włodarczyk Wojciech Członek RN 2010-06-30 2019-11-27 -
Żuk Łukasz Członek RN 2010-06-30 2019-11-27 -
Marcinkiewicz Paweł Przewodniczący RN 2010-06-30 -
Włodarczyk Wojciech Członek RN 2010-06-30 -
Żuk Łukasz Członek RN 2010-06-30 -
Ogonowski Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2005-06-17 2019-06-17 -
Ogonowski Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2005-06-17 -
Wierzbowski Marek Wiceprzewodniczący RN 2004-12-17 2010-06-30 -
Wierzbowski Marek Wiceprzewodniczący RN 2004-12-17 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2004-08-12 2013-04-25 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2004-08-12 2013-04-25 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2004-08-12 -
Koczyk, Janusz Stanisław Przewodniczący RN 2004-03-31 2010-06-30 -
Jędrys, Grzegorz Andrzej Członek RN 2004-03-31 2005-06-17 -
Pytlik Witold Członek RN 2004-03-31 2004-11-26 -
Rymsza Zbigniew Członek RN 2004-03-31 2004-08-12 -
Jędrys, Grzegorz Andrzej Członek RN 2004-03-31 -
Pytlik Witold Członek RN 2004-03-31 -
Rymsza Zbigniew Członek RN 2004-03-31 -
Koczyk, Janusz Stanisław Przewodniczący RN 2004-03-31 -
Górnicki Paweł Wiceprezes Zarządu 2001-05-01 2019-10-31 -
Turski Piotr Wiceprezes Zarządu 2001-05-01 2007-05-15 -
Górnicki Paweł Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Finansowy 2001-05-01 -
Turski Piotr Wiceprezes Zarządu 2001-05-01 -
Piotrowski Waldemar Prezes Zarządu 2001-01-01 2019-10-31 -
Piotrowski Waldemar Prezes Zarządu 2001-01-01 -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 412 -
Grupa
2008 412 -
2007 407 2007-12-31
2004 397 2004-12-31
2003 258 -
2002 212 -
2001 190 -
Grupa
2019 447 -
2018 524 -
2017 552 -
2008 412 -
2007 407 2007-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.