Ludzie - MOL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Zsolt Hernádi Prezes Zarządu / Dyrektor Zarządzający Grupy 2006-01-26 -
Sándor Csányi Wiceprezes Zarządu 2006-10-02 -
Dodds Alexander Wiceprezes Zarządu 2013-06-12 -
Ratatics Peter Wiceprezes Zarządu 2018-06-07 -
Miklós Kamarás Członek Zarządu 2007-10-12 -
Simola József Członek Zarządu 2006-10-02 -
Áldott Zoltán Członek Zarządu 2006-10-02 -
Horváth Ferenc Członek Zarządu 2006-10-02 -
Simóka Kálmán Członek Zarządu 2006-10-02 -
Kemenes Ernő Członek Zarządu 2006-10-02 -
Alács Lajos Członek Zarządu 2006-07-01 -
László Akar Członek Zarządu 2006-10-02 -
Michel-Marc Delcommune Członek Zarządu 2006-10-02 -
Fasimon Sándor Członek Zarządu 2012-10-01 -
Gaso Berislav Członek Zarządu 2016-10-13 -
Mulham Al-Jarf Dyrektor / członek rady dyrektorów 2008-04-24 -
Dobák Miklós Dyrektor / członek rady dyrektorów 2006-10-02 -
Horváth Gábor Dyrektor / członek rady dyrektorów 2006-10-02 -
Járai Zsigmond Dyrektor / członek rady dyrektorów 2010-04-29 -
József Molnár Dyrektor / członek rady dyrektorów 2007-10-12 -
László Parragh Dyrektor / członek rady dyrektorów 2010-04-29 -
Paterson Iain Dyrektor / członek rady dyrektorów 2006-10-02 -
Roman Martin Dyrektor / członek rady dyrektorów 2010-04-29 -
Oszkár Világi Dyrektor / członek rady dyrektorów 2011-05-01 -
al-Kharusi, Anwar Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów 2014-04-30 -
Radev Anthony Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów 2014-04-30 -
Martonyi János Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów 2014-07-01 -
Hernadi Zsolt Dyrektor 2018-04-19 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Aldott Zoltan Przewodniczący RN 2018-06-25 -
Chikán Attila Wiceprzewodniczący RN 2007-10-12 -
Hatina Slavomir Członek RN 2007-10-12 -
Juhász Attila Członek RN 2007-10-12 -
Kohán József Członek RN 2009-05-01 -
Puskás Sándor Członek RN 2011-04-28 -
Töröcskei István Członek RN 2011-04-29 -
Kupa Mihály Członek RN 2007-10-12 -
Primorac Žarko Członek RN 2012-04-27 -
Hegedűs Andrea Członek RN 2012-10-12 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Hováth Ferenc Wiceprezes Zarządu 2014-09-14 2020-07-15 -
György Mosonyi Przewodniczący RN 2011-06-08 2018-05-30 -
György Mosonyi Przewodniczący RN 2011-06-08 -
Oszkár Világi Członek Zarządu 2011-05-01 -
Oszkár Világi Wiceprezes Zarządu 2011-05-01 -
Járai Zsigmond Członek Zarządu 2010-04-29 -
László Parragh Członek Zarządu 2010-04-29 -
Roman Martin Członek Zarządu 2010-04-29 -
Mulham Al-Jarf Członek Zarządu 2008-04-24 -
Charody, John I. Członek RN 2007-10-12 2020-06-12 -
Lámfalussy Sándor Członek RN 2007-10-12 2012-04-27 -
Kupa Mihály Członek RN 2007-10-12 -
Chikán Attila Członek RN 2007-10-12 -
Lámfalussy Sándor Członek RN 2007-10-12 -
Miklós Kamarás Członek Zarządu 2007-10-12 -
József Molnár Członek Zarządu 2007-10-12 -
Dobák Miklós Członek Zarządu 2006-10-02 -
Michel-Marc Delcommune Członek Zarządu 2006-10-02 -
Horváth Gábor Członek Zarządu 2006-10-02 -
Kemenes Ernő Członek Zarządu 2006-10-02 -
Paterson Iain Członek Zarządu 2006-10-02 -
Simóka Kálmán Członek Zarządu 2006-10-02 -
Áldott Zoltán Członek Zarządu 2006-10-02 -
Horváth Ferenc Członek Zarządu 2006-10-02 -
Simola József Członek Zarządu 2006-10-02 -
László Akar Członek Zarządu 2006-10-02 -
Alács Lajos Członek Zarządu / Wiceprezes ds. Strategii i Rozwoju Biznesu 2006-07-01 -
Geszti Lászl? Członek Zarządu -
Geszti Lászl? Członek Zarządu -
Michel-Marc Delcommune Członek Zarządu / Dyrektor ds. Strategii Grupy -

Zatrudnienie

Spółka
2014 5 167 -
Grupa
2017 26 046 -
2016 24 986 -
2015 25 959 -
2014 27 499 -
2013 28 769 -
2011 31 471 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.