1,6800 zł
-0,30% -0,0050 zł
MOJ SA (MOJ)

Ludzie - MOJ

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kudela Jacek Prezes Zarządu 2018-07-10 -
Biskup, Przemysław Adam Wiceprezes Zarządu 2016-02-01 RUCHCHO - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Bik Andrzej Przewodniczący RN 2007-05-29 -
Płaza Paweł Wiceprzewodniczący RN 2020-07-15 -
Demel, Tadeusz Stanisław Sekretarz RN 2013-10-31 FASING - Przewodniczący RN
Bik Kazimierz Członek RN 2009-10-12 -
Bik Mateusz Członek RN 2016-06-30 FASING - Wiceprezes Zarządu
Czaja Piotr Członek RN 2020-07-15 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kraszewski Daniel Członek RN 2017-10-09 2020-07-14 -
Łoj, Roman Jerzy Prezes Zarządu 2016-02-01 2018-07-03 -
Łoj, Roman Jerzy Prezes Zarządu 2016-02-01 -
Stangrett Piotr Wiceprezes Zarządu 2013-12-18 2015-09-18 -
Stangrett Piotr Wiceprezes Zarządu 2013-12-18 -
Kubicki Sławomir Wiceprzewodniczący RN 2013-10-31 2020-07-14 -
Demel, Tadeusz Stanisław Wiceprzewodniczący RN 2013-10-31 FASING - Przewodniczący RN
Bik Anna Członek RN 2013-02-28 2016-12-31 -
Bąk Marian Prezes Zarządu 2013-02-28 2016-02-01 -
Bąk Marian Prezes Zarządu 2013-02-28 -
Bąk Marian Prezes Zarządu 2013-02-28 -
Bąk Marian Prezes Zarządu 2013-02-28 -
Bąk Marian Członek RN 2011-06-29 2013-02-27 -
Bąk Marian Członek RN 2011-06-29 -
Bik Kazimierz Członek RN 2009-10-12 -
Kołodziej Henryk Wiceprezes Zarządu 2008-01-11 2016-02-01 -
Kosecki Andrzej Prezes Zarządu 2008-01-11 2013-02-28 -
Kosecki Andrzej Prezes Zarządu 2008-01-11 2013-02-28 -
Kosecki Andrzej Prezes Zarządu 2008-01-11 2013-02-28 -
Kołodziej Henryk Wiceprezes Zarządu 2008-01-11 -
Nowak Rafał Wiceprezes Zarządu 2006-10-09 2008-04-17 -
Garncorz Maciej Prezes Zarządu 2006-10-09 2008-01-11 -
Nowak Rafał Wiceprezes Zarządu 2006-10-09 -
Garncorz Maciej Prezes Zarządu 2006-10-09 -
Czypionka Sebastian Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 2013-10-31 -
Jarosz Marcin Sekretarz RN 1000-01-01 2013-10-31 -
Wyciślok Jan Członek RN 1000-01-01 2009-10-12 -
Klank Maksymilian Członek RN -
Klank Maksymilian Członek RN -
Czypionka Sebastian Wiceprzewodniczący RN -
Jarosz Marcin Sekretarz RN -
Wyciślok Jan Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2020 137 -
2019 151 -
2018 169 -
2017 160 -
2016 159 -
2015 170 -
2014 184 -
2013 204 -
2011 116 -
2009 117 -
2006 106 -
2005 98 -
2004 92 -
2003 90 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.