0,9200 zł
3,37% 0,0300 zł
Mispol SA (MIP)

Ludzie - MISPOL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mystkowski Mariusz Prezes Zarządu 2012-11-02 -
Kowalczyk Bartłomiej Członek Zarządu 2011-06-30 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Staškevičius Ignas Wiceprzewodniczący RN 2011-01-04 -
Lisowski Jan Członek RN 2008-06-27 -
Sidaravičius Domas Członek RN 2011-06-30 -
Jašinskas Petras Członek RN 2012-11-02 -
Stalmokas Julijus Członek RN 2013-11-28 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mystkowski Mariusz Prezes Zarządu 2012-11-02 -
Žukiene Indre Członek RN 2011-06-30 2013-11-28 -
Karkliauskaite Lina Przewodniczący RN 2011-06-30 2012-11-08 -
Jašinskas Petras Prezes Zarządu 2011-06-30 2012-11-02 -
Jašinskas Petras Prezes Zarządu 2011-06-30 2012-11-01 -
Achinger Mirosława Wiceprezes Zarządu 2011-06-30 2011-10-05 -
Karkliauskaite Lina Przewodniczący RN 2011-06-30 -
Žukiene Indre Członek RN 2011-06-30 -
Achinger Mirosława Wiceprezes Zarządu 2011-06-30 -
Jašinskas Petras Członek RN 2011-01-04 -
Staškevičius Ignas Członek RN 2011-01-04 -
Orłowski Robert Członek Zarządu 2010-08-09 2011-02-25 -
Orłowski Robert Członek Zarządu 2010-08-09 -
Malec Andrzej Członek RN 2009-09-07 2011-06-30 -
Kulesza Anna Członek RN 2009-09-07 2011-06-30 -
Kulesza Anna Członek RN 2009-09-07 -
Kulesza Anna Członek RN 2009-09-07 -
Malec Andrzej Członek RN 2009-09-07 -
Bańka, Roman Piotr Członek Zarządu 2008-06-30 2011-06-30 -
Bańka, Roman Piotr Członek Zarządu 2008-06-30 -
Rudnicki Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2008-06-27 2011-01-04 -
Rudnicki Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2008-06-27 -
Jastrzemski Waldemar Wiceprzewodniczący RN 2006-08-01 2009-09-07 -
Jastrzemski Waldemar Wiceprzewodniczący RN 2006-08-01 -
Domaszewki Piotr Członek Zarządu 1000-01-01 2012-07-31 -
Lenkiewicz, Adam Bogusław Przewodniczący RN 1000-01-01 2011-06-17 -
Smolarczyk Krzysztof Członek RN 1000-01-01 2011-06-17 -
Piątkowski Marek Prezes Zarządu 1000-01-01 2009-10-08 -
Komala Andrzej Członek RN 1000-01-01 2006-08-01 -
Domaszewki Piotr Członek Zarządu -
Rutkowska Katarzyna Członek RN -
Rutkowska Katarzyna Członek RN -
Laskowski Piotr Członek RN -
Lenkiewicz, Adam Bogusław Przewodniczący RN -
Smolarczyk Krzysztof Członek RN -
Piątkowski Marek Prezes Zarządu -
Komala Andrzej Członek RN -
Laskowski Piotr Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2011 550 -
2009 120 -
2008 120 -
Grupa
2011 921 -
2009 953 -
2008 931 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.