0,7940 zł
-1,49% -0,0120 zł
LUBAWA SA (LBW)

Ludzie - LUBAWA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kubica Marcin Prezes Zarządu 2012-08-08 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kois Paweł Przewodniczący RN 2010-12-14 -
Litwin Łukasz Członek RN 2011-06-30 -
Litwin Paweł Członek RN 2012-09-18 -
Kowalski, Andrzej Tadeusz Członek RN 2017-06-28 -
Cieniuch Mieczysław Członek RN 2018-06-28 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wielgus, Marcin Michał Członek RN 2017-06-28 2018-06-28 -
Cegła Janusz Członek RN 2012-09-18 -
Szpak Jarosław Wiceprezes Zarządu 2011-09-01 2012-11-15 -
Szpak Jarosław Wiceprezes Zarządu 2011-09-01 -
Politowski Zygmunt Wiceprzewodniczący RN 2011-06-30 2018-06-28 -
Szkurłat Piotr Wiceprzewodniczący RN 2011-06-30 2012-09-18 -
Szkurłat Piotr Wiceprzewodniczący RN 2011-06-30 -
Fonfara Andrzej Członek RN 2010-12-14 2011-06-29 -
Fonfara Andrzej Członek RN 2010-12-14 2011-06-29 -
Fonfara Andrzej Członek RN 2010-12-14 -
Zarzycka-Rzepecka, Anna Wiceprezes Zarządu 2010-07-19 2011-03-16 -
Zarzycka-Rzepecka, Anna Wiceprezes Zarządu 2010-07-19 -
Borgosz Przemysław Przewodniczący RN 2010-06-10 2010-12-14 -
Borgosz Przemysław Przewodniczący RN 2010-06-10 -
Ostaszewski Piotr Prezes Zarządu 2010-06-01 2012-08-06 -
Ostaszewski Piotr Prezes Zarządu 2010-06-01 -
Górski Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2010-02-18 2011-06-30 -
Ociesa Mirosław Członek RN 2010-02-18 2010-06-10 -
Borgosz Przemysław Prezes Zarządu 2010-02-18 2010-05-31 -
Borgosz Przemysław Prezes Zarządu 2010-02-18 2010-05-31 -
Ociesa Mirosław Członek RN 2010-02-18 -
Górski Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2010-02-18 -
Łukjanow Jacek Wiceprzewodniczący RN 2009-08-13 2010-12-13 -
Kois Paweł Członek RN 2009-08-13 2010-02-18 -
Kois Paweł Członek RN 2009-08-13 -
Łukjanow Jacek Wiceprzewodniczący RN 2009-08-13 -
Kubica Marcin Sekretarz RN 2009-08-03 2012-08-08 -
Kubica Marcin Sekretarz RN 2009-08-03 2012-08-08 -
Kubica Marcin Sekretarz RN 2009-08-03 -
Tacik Henryk Przewodniczący RN 2008-08-20 2011-06-29 -
Tacik Henryk Przewodniczący RN 2008-08-20 -
Krupnik Andrzej Sekretarz RN 2008-02-06 2009-08-13 -
Krupnik Andrzej Sekretarz RN 2008-02-06 -
Klepacki Zbigniew Prezes Zarządu 2008-02-05 2009-12-31 -
Klepacki Zbigniew Prezes Zarządu 2008-02-05 -
Borgosz Przemysław Przewodniczący RN 2007-01-11 2010-02-18 -
Borgosz Przemysław Przewodniczący RN / oddelegowany na prezesa zarządu do 2010-03-31 2007-01-11 -
Gańko Piotr Członek RN 2006-09-18 2009-08-13 -
Fafiński Włodzimierz Prezes Zarządu 2006-09-18 2008-02-05 -
Łukjanow Jacek Przewodniczący RN 2006-09-18 2007-11-17 -
Majchrzak Andrzej Przewodniczący RN 2006-09-18 2006-12-31 -
Gańko Piotr Członek RN 2006-09-18 -
Fafiński Włodzimierz Prezes Zarządu 2006-09-18 -
Łukjanow Jacek Przewodniczący RN 2006-09-18 -
Majchrzak Andrzej Przewodniczący RN 2006-09-18 -
Dobrowolski Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2006-03-21 2009-08-13 -
Karwowski Robert Wiceprzewodniczący RN 2006-03-21 2008-08-20 -
Borgosz Przemysław Członek RN 2006-03-21 2006-09-01 -
Łukjanow Jacek Członek RN 2006-03-21 2006-09-01 -
Fijałkowski Krzysztof Przewodniczący RN 2006-03-21 2006-09-01 -
Łukjanow Jacek Członek RN 2006-03-21 -
Borgosz Przemysław Członek RN 2006-03-21 -
Dobrowolski Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2006-03-21 -
Karwowski Robert Wiceprzewodniczący RN 2006-03-21 -
Fijałkowski Krzysztof Przewodniczący RN 2006-03-21 -
Paduch Bogdan Członek RN 2004-06-25 2006-03-21 -
Fijałkowski Krzysztof Członek RN 2004-06-25 2006-03-21 -
Opałka Mirosław Członek RN 2004-06-25 2005-12-19 -
Paduch Bogdan Członek RN 2004-06-25 -
Opałka Mirosław Członek RN 2004-06-25 -
Jesionowski, Witold Jerzy Prezes Zarządu 2001-02-06 2006-09-14 -
Jesionowski, Witold Jerzy Prezes Zarządu 2001-02-06 2006-09-14 -
Paduch Zbigniew Wiceprezes Zarządu 1999-01-20 2006-03-21 -
Paduch Zbigniew Wiceprezes Zarządu 1999-01-20 -
Nozdryn-Płotnicka Halina Przewodniczący RN 2006-03-21 -
Ochnik Marcin Sekretarz RN 2006-03-06 -
Niemczyk Przemysław Członek RN 2004-06-25 -
Ochnik Cezary Członek RN 2004-06-25 -
Ochnik Jacek Członek RN 2004-06-25 -
Ochnik Marcin Sekretarz RN -
Nozdryn-Płotnicka Halina Przewodniczący RN -
Niemczyk Przemysław Członek RN -
Ochnik Cezary Członek RN -
Ochnik Jacek Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 248 -
2017 265 -
2016 246 -
2015 247 -
2014 205 -
2013 275 -
2011 300 -
2010 320 -
2009 356 -
2008 408 -
2007 358 -
2004 235 -
2003 209 -
2002 238 -
2001 271 -
2000 315 -
1999 268 -
1998 328 -
1997 353 -
1996 342 -
1995 333 -
1994 306 -
Grupa
2018 1 147 -
2017 1 002 -
2016 957 -
2015 1 099 -
2014 1 323 -
2013 1 008 -
2012 1 019 -
2011 920 -
2010 320 -
2004 235 -
2003 224 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.