15,6500 zł
1,29% 0,2000 zł
LSI Software SA (LSI)

Ludzie - LSISOFT

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Grduszak Bartłomiej Prezes Zarządu 2015-02-24 -
Czwojdziński Michał Wiceprezes Zarządu 2015-02-24 -
Nester Henryk Członek Zarządu 2015-02-24 -
Strąk Grzegorz Członek Zarządu 2016-06-30 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Siewiera Grzegorz Przewodniczący RN 2015-02-24 -
Wolski Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2015-06-27 -
Kalinowski Krzysztof Członek RN 2005-09-06 -
Kurkowski Andrzej Członek RN 2015-02-24 -
Kwiatkowski Grzegorz Członek RN 2015-02-24 -
Kraska Piotr Członek RN 2018-01-31 -
Węgierski Maciej Członek RN 2018-06-29 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Michna Marek Przewodniczący RN 2014-12-22 2015-02-24 -
Bąk Janusz Prezes Zarządu 2014-12-22 2015-02-24 -
Grzywacz Jacek Członek RN 2014-12-22 2015-01-25 -
Michna Marek Przewodniczący RN 2014-12-22 -
Grzywacz Jacek Członek RN 2014-12-22 -
Bąk Janusz Prezes Zarządu 2014-12-22 -
Kardach Piotr Członek RN 2014-06-30 2018-01-15 -
Tarnowski Paweł Wiceprezes Zarządu 2012-06-14 2013-06-25 -
Tarnowski Paweł Wiceprezes Zarządu 2012-06-14 -
Łochowski Jerzy Członek Zarządu 2010-06-22 2014-06-30 -
Łężak Mariusz Członek Zarządu 2010-06-22 2012-01-11 -
Łężak Mariusz Członek Zarządu 2010-06-22 -
Łochowski Jerzy Członek Zarządu 2010-06-22 -
Jeżak Jan Członek RN 2009-07-30 -
Jeżak Jan Członek RN 2009-07-30 -
Sierański Edward Wiceprzewodniczący RN 2009-07-30 -
Sierański Edward Wiceprzewodniczący RN 2009-07-30 -
Kurzyp Radosław Członek RN 2008-12-27 2009-07-30 -
Kurzyp Radosław Członek RN 2008-12-27 -
Podgórny Paweł Członek RN 2007-03-23 2014-06-30 -
Ziółkowski, Andrzej Jakub Członek RN 2007-03-23 2008-11-15 -
Ziółkowski, Andrzej Jakub Członek RN 2007-03-23 2008-11-15 -
Podgórny Paweł Członek RN 2007-03-23 -
Wieczorek Kazimierz Członek RN 2006-09-18 2007-03-23 -
Wieczorek Kazimierz Członek RN 2006-09-18 -
Pyrek Anna Członek RN 2006-09-11 2009-07-30 -
Pyrek Anna Członek RN 2006-09-11 -
Wilkowski Piotr Przewodniczący RN 2002-05-06 2011-02-18 -
Wilkowski Piotr Przewodniczący RN 2002-05-06 -
Sierański Edward Wiceprzewodniczący RN 2001-03-29 2007-03-23 -
Sierański Edward Wiceprzewodniczący RN 2001-03-29 -
Tarnowski Paweł Wiceprezes Zarządu 1999-04-29 2012-01-11 -
Podgórny Paweł Członek Zarządu 1999-04-29 2007-03-23 -
Tarnowski Paweł Wiceprezes Zarządu 1999-04-29 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 136 -
2017 154 -
2016 112 -
2015 97 -
2014 110 -
2013 114 -
2011 128 -
2010 107 -
2009 84 -
2008 96 -
2007 81 -
2006 59 I półrocze
2005 70 -
2004 85 -
2003 83 -
Grupa
2018 136 -
2017 154 -
2008 127 -
2007 110 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.