8 835,0000 zł
0,40% 35,0000 zł
LPP SA (LPP)

Ludzie - LPP

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Piechocki Marek Prezes Zarządu 1995-01-01 - Prezes Zarządu
Kujawa Jacek Wiceprezes Zarządu 2009-11-25 -
Lutkiewicz Przemysław Wiceprezes Zarządu 2015-01-01 -
Łoboda Sławomir Wiceprezes Zarządu 2015-10-14 - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Lubianiec Jerzy Przewodniczący RN 2002-11-13 - Przewodniczący RN
QUERCUS - Sekretarz RN
Olejniczak Wojciech Członek RN 2002-11-13 -
Piechocki Piotr Członek RN 2017-10-20 -
Sekuła Magdalena Członek RN 2017-10-20 -
Tymiński Antoni Członek RN 2017-10-20 -
Wiśniewski Miłosz Członek RN 2017-10-20 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Pachla Dariusz Członek RN 2015-06-26 2017-10-20 -
Fąferek Krzysztof Członek RN 2015-05-18 2017-10-20 -
Komorowski Hubert Wiceprezes Zarządu 2009-08-28 2016-09-06 -
Dyka Piotr Wiceprezes Zarządu 2009-08-28 2016-03-17 -
Komorowski Hubert Wiceprezes Zarządu 2009-08-28 -
Dyka Piotr Wiceprezes Zarządu 2009-08-28 -
Olszewski Krzysztof Członek RN 2008-07-02 2017-10-20 -
Tymiński Antoni Członek RN 2008-06-30 2009-10-09 -
Tymiński Antoni Członek RN 2008-06-30 -
Moroz Aleksander Wiceprezes Zarządu 2006-06-29 2009-08-20 -
Puślecki Andrzej Członek RN 2006-06-29 2008-01-02 -
Moroz Aleksander Wiceprezes Zarządu 2006-06-29 -
Puślecki Andrzej Członek RN 2006-06-29 -
Matusiak Maciej Członek RN 2004-06-29 2017-10-20 -
Fąferek Krzysztof Członek RN 2003-06-27 2015-05-18 -
Siwicki Jacek Członek RN 2003-06-27 2005-09-12 -
Fąferek Krzysztof Członek RN 2003-06-27 -
Siwicki Jacek Członek RN 2003-06-27 -
Pachla Dariusz Wiceprezes Zarządu 2014-12-31 -
Dreliszak Stanisław Wiceprezes Zarządu 2009-11-16 -
Milińska Alicja Wiceprezes Zarządu 2009-08-20 -
Słupski Grzegorz Członek RN 2004-06-30 -
Krzyżanowski Maciej Członek RN 2003-06-27 -
Małachwiej Bogdan Członek RN 2003-06-27 -
Łoboda Sławomir Członek RN 2003-06-27 - Członek RN
Krzyżanowski Maciej Członek RN -
Słupski Grzegorz Członek RN -
Małachwiej Bogdan Członek RN -
Łoboda Sławomir Członek RN - Członek RN
Pachla Dariusz Wiceprezes Zarządu -
Milińska Alicja Wiceprezes Zarządu -
Dreliszak Stanisław Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 2 309 -
2017 1 970 -
2016 1 700 -
2004 562 -
2003 698 -
2002 386 -
2001 309 -
1999 227 -
1998 139 -
1997 191 -
Grupa
2018 17 121 -
2017 16 408 -
2016 9 582 -
2012 15 000 -
2004 993 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.