61,50 zł
-0,87% -0,54 zł
Grupa LOTOS SA (LTS)

Ludzie - LOTOS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jastrzębski, Marcin Adam Prezes Zarządu 2016-11-09 -
Kawula Jarosław Wiceprezes Zarządu 2017-01-12 -
Bonca Mateusz Wiceprezes Zarządu 2016-05-13 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Lewandowska Katarzyna Wiceprzewodniczący RN 2016-01-27 PZU - Członek RN
Szklarczyk-Mierzwa Agnieszka Sekretarz RN 2016-06-28 -
Figura Dariusz Członek RN 2016-01-27 -
Golecki, Mariusz Jerzy Członek RN 2016-06-28 -
Lewandowski Adam Członek RN 2016-12-22 -
Ciach Piotr Członek RN 2016-12-22 -
Kozłowska-Chyła Beata Członek RN 2017-06-14 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kozłowska-Chyła Beata Przewodniczący RN 2016-06-28 2016-06-28 -
Kozłowska-Chyła Beata Członek RN 2016-05-25 2016-05-28 -
Kozłowska-Chyła Beata Członek RN 2016-05-25 -
Marchlewicz Przemysław Członek Zarządu 2016-05-13 2016-12-14 -
Pietryszyn Robert Prezes Zarządu 2016-05-13 2016-11-09 -
Pietryszyn Robert Prezes Zarządu 2016-05-13 -
Pietryszyn Robert Prezes Zarządu / oddelegowany 2016-04-13 2016-05-12 -
Jastrzębski, Marcin Adam Członek RN 2016-04-12 2016-05-13 -
Jastrzębski, Marcin Adam Członek RN 2016-04-12 -
Sierpińska Maria Członek RN 2016-01-27 2016-12-22 -
Krasodomski Cezary Członek RN 2016-01-27 2016-06-28 -
Krasodomski Cezary Członek RN 2016-01-27 -
Pietryszyn Robert Członek RN 2015-12-23 2016-01-26 -
Pietryszyn Robert Członek RN 2015-12-23 -
Iskra Katarzyna Członek RN 2015-06-30 -
Bohusz-Boguszewska Magdalena Członek RN 2014-07-01 2015-06-30 -
Bohusz-Boguszewska Magdalena Członek RN 2014-07-01 -
Paszkowicz Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2012-06-28 2016-04-13 -
Paszkowicz Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2012-06-28 -
Trzaskalska Agnieszka Wiceprzewodniczący RN 2012-02-29 2016-01-27 -
Majeranowski Marcin Wiceprzewodniczący RN 2012-02-29 2014-06-30 -
Majeranowski Marcin Wiceprzewodniczący RN 2012-02-29 -
Trzaskalska Agnieszka Wiceprzewodniczący RN 2012-02-29 -
Sibrecht-Ośka Ewa Członek RN 2010-06-28 2011-11-09 -
Lorek Rafał Członek RN 2010-06-28 2011-06-27 -
Sibrecht-Ośka Ewa Członek RN 2010-06-28 -
Lorek Rafał Członek RN 2010-06-28 -
Pawłowski Oskar Sekretarz RN 2010-02-11 2016-01-27 -
Rumiński Michał Członek RN 2010-02-11 2016-01-27 -
Wardziński Rafał Wiceprzewodniczący RN 2010-02-11 2012-01-27 -
Rumiński Michał Członek RN 2010-02-11 -
Pawłowski Oskar Sekretarz RN 2010-02-11 -
Wardziński Rafał Wiceprzewodniczący RN 2010-02-11 -
Szozda Maciej Wiceprezes Zarządu 2009-06-25 2016-07-21 -
Szozda Maciej Wiceprezes Zarządu 2009-06-25 -
Fąfara Ireneusz Członek RN 2009-04-27 2010-03-29 -
Fąfara Ireneusz Członek RN 2009-04-27 -
Skwarko Wiesław Przewodniczący RN 2008-06-30 2016-01-27 -
Hirszel Małgorzata Członek RN 2008-06-30 2016-01-27 -
Starosta Leszek Członek RN 2008-06-30 2012-02-29 -
Obszyński Mariusz Sekretarz RN 2008-06-30 2010-02-11 -
Barszcz Radosław Członek RN 2008-06-30 2010-02-11 -
Chajderowski Piotr Członek RN 2008-06-30 2009-03-10 -
Obszyński Mariusz Sekretarz RN 2008-06-30 -
Barszcz Radosław Członek RN 2008-06-30 -
Chajderowski Piotr Członek RN 2008-06-30 -
Skwarko Wiesław Przewodniczący RN 2008-06-30 -
Hirszel Małgorzata Członek RN 2008-06-30 -
Starosta Leszek Członek RN 2008-06-30 -
Stefanowicz Jan Członek RN 2007-05-28 2008-07-01 -
Emerling Izabela Członek RN 2007-05-28 2008-06-30 -
Busz Marta Członek RN 2007-05-28 2008-06-30 -
Emerling Izabela Członek RN 2007-05-28 -
Stefanowicz Jan Członek RN 2007-05-28 -
Busz Marta Członek RN 2007-05-28 -
Kryński Jarosław Wiceprezes Zarządu 2006-09-29 2007-11-13 -
Kryński Jarosław Wiceprezes Zarządu / Dyrektor ds. Handlu 2006-09-29 -
Machajewski Mariusz Wiceprezes Zarządu 2006-06-19 2017-09-05 -
Szczodrowski Grzegorz Członek RN 2006-01-30 2008-06-30 -
Siodmok Henryk Członek RN 2006-01-30 2008-06-30 -
Tarnowski Jacek Członek RN 2006-01-30 2007-05-28 -
Szomburg Jan Przewodniczący RN 2006-01-30 2006-06-16 -
Szomburg Jan Przewodniczący RN 2006-01-30 -
Tarnowski Jacek Członek RN 2006-01-30 -
Siodmok Henryk Członek RN 2006-01-30 -
Szczodrowski Grzegorz Członek RN 2006-01-30 -
Mościcki Jacek Członek RN 2005-08-23 2008-06-30 -
Nowosad, Cezary Przemysław Przewodniczący RN 2005-08-23 2006-01-30 -
Dawidczyk Katarzyna Członek RN 2005-08-23 2006-01-30 -
Andrzejczak Anna Członek RN 2005-08-23 2006-01-30 -
Krupa Piotr Członek RN 2005-08-23 2006-01-30 -
Karwowski Robert Członek RN 2005-08-23 2006-01-30 -
Andrzejczak Anna Członek RN 2005-08-23 -
Mościcki Jacek Członek RN 2005-08-23 -
Krupa Piotr Członek RN 2005-08-23 -
Karwowski Robert Członek RN 2005-08-23 -
Nowosad, Cezary Przemysław Przewodniczący RN 2005-08-23 -
Dawidczyk Katarzyna Członek RN 2005-08-23 -
Rachoń Janusz Członek RN 2005-01-14 2006-01-30 -
Nowosad, Cezary Przemysław Członek RN 2005-01-14 2005-08-23 -
Dawidczyk Katarzyna Przewodniczący RN 2005-01-14 2005-08-23 -
Rachoń Janusz Członek RN 2005-01-14 -
Nowosad, Cezary Przemysław Członek RN 2005-01-14 -
Dawidczyk Katarzyna Przewodniczący RN 2005-01-14 -
Zawadzka Beata Członek RN 2004-12-08 2008-06-30 -
Zawadzka Beata Członek RN 2004-12-08 -
Kowalczyk Wojciech Wiceprezes Zarządu 2002-07-22 2006-08-11 -
Kowalczyk Wojciech Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Handlowy 2002-07-22 -
Urban Grzegorz Członek RN 2002-06-05 2006-01-30 -
Wrzesień Krzysztof Członek RN 2002-06-05 2005-08-23 -
Węsierski Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2002-06-05 2005-08-23 -
Zieliński Tadeusz Sekretarz RN 2002-06-05 2005-08-23 -
Sęk Adam Członek RN 2002-06-05 2005-06-29 -
Węsierski Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2002-06-05 -
Sęk Adam Członek RN 2002-06-05 -
Urban Grzegorz Członek RN 2002-06-05 -
Wrzesień Krzysztof Członek RN 2002-06-05 -
Zieliński Tadeusz Sekretarz RN 2002-06-05 -
Sokołowski Marek Wiceprezes Zarządu 2002-04-19 2016-04-13 -
Sokołowski Marek Wiceprezes Zarządu / Dyrektor ds. Operacyjnych 2002-04-19 -
Olechnowicz Paweł Prezes Zarządu 2002-03-12 2016-04-13 -
Olechnowicz Paweł Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny 2002-03-12 -
Żurawik, Zenobiusz Wojciech Prezes Zarządu 2000-01-01 2002-03-12 -
Stefanowicz Jan Członek RN 2010-02-11 -
Namieśnik Jacek Członek RN 2005-01-14 -
Parczewski Zygmunt Członek RN 2005-01-14 -
Łańcucki Stanisław Przewodniczący RN 2005-01-14 -
Bąkowska Magdalena Członek RN 2004-08-28 -
Pokojski Stanisław Wiceprezes Zarządu 2002-07-22 -
Czapiewski Mirosław Członek Zarządu 2002-04-19 -
Herra Marek Członek Zarządu 2002-04-19 -
Stefanowicz Jan Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2015 1 364 -
2014 1 350 -
2013 513 -
2012 832 -
2011 1 309 -
2010 1 303 -
2009 1 305 -
2008 1 162 -
2007 1 021 -
2004 823 -
2003 961 -
2002 1 468 -
2001 1 509 -
Grupa
2015 4 850 -
2014 5 106 -
2013 2 679 -
2012 2 304 -
2011 5 070 -
2010 4 976 -
2009 4 949 -
2008 4 809 -
2007 5 304 -
2005 5 951 2005-02-03
2004 3 318 -
2003 2 388 -
2002 1 976 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl