Ludzie - KPPD

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szumowicz-Włodarczyk Marek Prezes Zarządu 2008-06-06 -
Czerwińska-Lasak Bożena Wiceprezes Zarządu 2009-01-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Raj Michał Przewodniczący RN 2008-08-27 -
Łączkowski Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2008-08-27 -
Wnuk Zenon Sekretarz RN 2009-06-10 -
Jańczak Tomasz Członek RN 2008-08-27 -
Jarmoliński Marek Członek RN 2015-05-29 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Czerwińska-Lasak Bożena Wiceprezes Zarządu 2009-01-01 -
Mania Grzegorz Sekretarz RN 2008-08-27 -
Mania Grzegorz Sekretarz RN 2008-08-27 -
Szarpatowski Tomasz Członek RN 2008-06-04 2009-06-10 -
Szarpatowski Tomasz Członek RN 2008-06-04 -
Tąborek Mirosław Wiceprzewodniczący RN 2006-06-09 2008-08-27 -
Myśliński Bogusław Członek RN 2006-06-09 2008-06-03 -
Fischer Marlena Członek RN 2006-06-09 2008-06-03 -
Fischer Marlena Członek RN 2006-06-09 2008-06-03 -
Fischer Marlena Członek RN 2006-06-09 -
Myśliński Bogusław Członek RN 2006-06-09 -
Myśliński Bogusław Członek RN 2006-06-09 -
Tąborek Mirosław Wiceprzewodniczący RN 2006-06-09 -
Tąborek Mirosław Przewodniczący RN 2005-06-30 -
Stępniewska Eliza Sekretarz RN 2005-06-29 2006-06-09 -
Stępniewska Eliza Sekretarz RN 2005-06-29 -
Rynkiewicz Janusz Członek RN 2005-06-09 2006-06-09 -
Surwiłło Janusz Członek RN 2005-06-09 2006-06-09 -
Rynkiewicz Janusz Członek RN 2005-06-09 2006-06-09 -
Surwiłło Janusz Członek RN 2005-06-09 2006-06-09 -
Tąborek Mirosław Członek RN 2003-05-26 2005-06-30 -
Myśliński Bogusław Członek RN 2003-05-26 2005-06-30 -
Stępniewska Eliza Członek RN 2003-05-26 2005-06-29 -
Jaszczołt Jacek Członek RN 2003-05-26 2005-06-09 -
Moliński Adrian Członek RN 2003-05-26 2005-06-09 -
Moliński Adrian Członek RN 2003-05-26 -
Stępniewska Eliza Członek RN 2003-05-26 -
Jaszczołt Jacek Członek RN 2003-05-26 -
Myśliński Bogusław Członek RN 2003-05-26 -
Tąborek Mirosław Członek RN 2003-05-26 -
Tudek Robert Członek RN 2002-05-22 2003-05-26 -
Maciejek Mariusz Członek RN 2002-05-22 2003-05-26 -
Fila Wojciech Członek RN 2002-05-22 2003-05-26 -
Tudek Robert Członek RN 2002-05-22 -
Maciejek Mariusz Członek RN 2002-05-22 -
Fila Wojciech Członek RN 2002-05-22 -
Wnuk Zenon Członek Zarządu 2008-12-31 -
Wnuk Zenon Członek Zarządu 2008-12-31 -
Graczkowski Longin Prezes Zarządu 2006-12-20 -
Wnuk Zenon Członek Zarządu 2006-12-20 -
Lasota Sylwia Przewodniczący RN 2003-05-26 -
Waśniewski Jacek Wiceprzewodniczący RN 2003-05-26 -
Schefs Danuta Wiceprzewodniczący RN 2003-05-26 -
Mojsiewicz Waldemar Sekretarz RN 2003-05-26 -
Lasota Sylwia Przewodniczący RN -
Waśniewski Jacek Wiceprzewodniczący RN -
Schefs Danuta Wiceprzewodniczący RN -
Graczkowski Longin Prezes Zarządu -
Graczkowski Longin Prezes Zarządu -
Mojsiewicz Waldemar Sekretarz RN -
Graczkowski Longin Prezes Zarządu -
Szumowicz-Włodarczyk Marek Prezes Zarządu -
Wnuk Zenon Członek Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 1 057 -
2017 1 059 -
2016 1 037 -
2015 1 030 -
2014 1 064 -
2013 1 062 -
2011 1 085 -
2010 1 106 -
2009 1 136 -
2008 1 293 -
2007 1 307 -
2004 1 269 -
2003 1 218 -
2002 1 168 -
2001 1 181 -
1997 1 156 -
1996 1 143 -
1995 1 123 -
Grupa
2013 1 068 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.