294,0000 zł
-1,67% -5,0000 zł
Grupa Kęty SA (KTY)

Ludzie - KETY

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mańko Dariusz Prezes Zarządu 2005-08-03 -
Wysocki Piotr Członek Zarządu 2018-01-01 -
Grela Tomasz Członek Zarządu 2018-01-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Strublewski Szczepan Wiceprzewodniczący RN 2014-05-21 -
Niedziółka Paweł Członek RN 2014-05-22 -
Stępniak Piotr Członek RN 2017-05-31 -
Włodarczyk Wojciech Członek RN 2017-05-31 NOWAGALA - Członek RN
Kazimierczuk Bartosz Członek RN 2017-05-31 TOWERINV - Prezes Zarządu
Kaczmarek Piotr Członek RN 2017-05-31 ERBUD - Członek RN
DEVELIA - Członek RN
VRG - Członek RN
FERRO - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Lechowicz Rafał Członek Zarządu 2018-03-28 2019-06-07 -
Matusiak Maciej Przewodniczący RN 2014-05-21 -
Surma Jerzy Członek RN 2014-05-21 -
Marciniak Jerzy Członek RN 2014-05-21 -
Głogowski Krzysztof Członek RN 2011-06-08 -
Głogowski Krzysztof Członek RN 2011-06-08 -
Iwanowski Tadeusz Członek RN 2008-06-03 -
Iwanowski Tadeusz Członek RN 2008-06-03 -
Piela Adam Członek Zarządu 2006-01-26 2019-05-31 -
Świąć Cezary Członek RN 2005-05-10 -
Świąć Cezary Członek RN 2005-05-10 -
Świąć Cezary Członek RN 2005-05-10 -
Mańko Dariusz Prezes Zarządu 2005-04-28 2005-08-03 -
Mańko Dariusz Prezes Zarządu / p.o. 2005-04-28 -
Kochański Jerzy Członek RN 2004-05-14 2004-12-31 -
Gajewski Sławomir Członek RN 2004-05-14 -
Gajewski Sławomir Członek RN 2004-05-14 -
Kochański Jerzy Członek RN 2004-05-14 -
Gajewski Sławomir Członek RN 2004-05-14 -
Głogowski Krzysztof Przewodniczący RN 2002-11-29 2004-05-14 -
Bentke Jakub Wiceprzewodniczący RN 2002-11-29 2004-05-14 -
Loewe Adam Członek RN 2002-11-29 2004-05-14 -
Rusiecki Michał Członek RN 2002-11-29 -
Bentke Jakub Wiceprzewodniczący RN 2002-11-29 -
Rusiecki Michał Członek RN 2002-11-29 -
Loewe Adam Członek RN 2002-11-29 -
Głogowski Krzysztof Przewodniczący RN 2002-11-29 -
Matusiak Maciej Członek RN 2002-06-28 2004-05-14 -
Walendowski Dawid Członek RN 2002-06-28 -
Matusiak Maciej Członek RN 2002-06-28 -
Matusiak Maciej Członek RN 2002-06-28 -
Walendowski Dawid Członek RN 2002-06-28 -
Malina Michał Członek Zarządu 2002-02-11 2005-12-31 -
Malina Michał Członek Zarządu 2002-02-11 -
Malina Michał Członek Zarządu 2002-02-11 -
Kryjak, Jan Bronisław Prezes Zarządu 1993-01-01 2005-04-19 -
Kryjak, Jan Bronisław Prezes Zarządu 1993-01-01 -
Cebula Władysława Członek RN 2004-05-14 -
Ostowicz Kazimierz Członek RN -
Cebula Władysława Członek RN -
Ostowicz Kazimierz Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 1 353 -
2017 1 263 -
2016 1 148 -
2015 1 028 -
2014 958 -
2013 925 -
2012 920 -
2011 918 -
2010 819 -
2009 721 -
2008 1 202 -
2007 1 339 -
2004 880 -
2003 882 -
2002 797 -
2001 845 -
2000 999 -
1999 1 465 -
1998 1 847 -
1997 1 965 -
1996 2 069 -
1995 2 114 -
1994 2 134 -
Grupa
2018 5 145 -
2017 4 858 -
2016 4 650 -
2015 3 846 -
2011 3 200 -
2008 2 821 -
2004 1 605 -
2003 1 696 -
2002 1 702 -
2001 1 899 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.