0,7800 zł
-1,27% -0,0100 zł
KCI SA (KCI)

Ludzie - KCI

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Łysek Piotr Prezes Zarządu 2019-07-01 JUPITER - Członek RN
EKIOSK - Członek RN
GRMEDIA - Członek RN
Godłowski Jan Wiceprezes Zarządu 2011-10-28 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Hajdarowicz Dorota Przewodniczący RN 2013-05-29 GREMINWE - Przewodniczący RN
JUPITER - Wiceprzewodniczący RN
GRMEDIA - Członek RN
Hajdarowicz Kazimierz Wiceprzewodniczący RN 2009-11-27 JUPITER - Członek RN
Urbanik Mirosław Członek RN 2004-07-31 -
Zalewski Franciszek Członek RN 2008-07-28 -
Jarociński Marek Członek RN 2008-07-28 - Członek RN
Kotar Grażyna Członek RN 2008-07-28 -
Roguski Mirosław Członek RN 2008-08-29 -
Żołędowski Jarosław Członek RN 2008-11-14 MENNICAS - Prezes Zarządu
GWARANT - Wiceprezes Zarządu
Szwedo Renata Członek RN 2008-03-17 -
Szwedo Leszek Członek RN 2008-08-05 -
Zdebski Andrzej Członek RN 2015-03-20 KRAKCHEM - Prezes Zarządu
GREMINWE - Członek RN
Cisło Grażyna Członek RN 2019-03-01 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kalińska Agata Członek RN 2018-06-30 2020-07-31 -
Nogueira Alessandro Członek RN 2018-06-30 2019-03-01 -
Nogueira Alessandro Członek RN 2018-06-30 -
Bąk Dariusz Wiceprezes Zarządu 2018-03-01 2019-06-30 -
Bąk Dariusz Wiceprezes Zarządu 2018-03-01 2019-06-30 -
Hajdarowicz Kacper Członek RN 2017-10-13 2019-06-21 -
Cader Michał Członek RN 2017-10-13 2019-03-01 -
Cader Michał Członek RN 2017-10-13 -
Hajdarowicz Kacper Członek RN 2017-10-13 -
Kalińska Agata Członek RN 2016-02-12 2017-10-13 -
Kalińska Agata Członek RN 2016-02-12 -
Kalińska Agata Członek RN 2016-02-12 -
Kalińska Agata Członek RN 2016-02-12 -
Hajdarowicz Grzegorz Prezes Zarządu 2015-05-01 2019-06-30 -
Hajdarowicz Grzegorz Prezes Zarządu 2015-05-01 2019-06-30 -
Kalińska Agata Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 2016-01-31 -
Kalińska Agata Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 -
Kalińska Agata Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 -
Machnik-Ochała Ewa Wiceprzewodniczący RN 2015-04-17 2016-01-08 -
Machnik-Ochała Ewa Wiceprzewodniczący RN 2015-04-17 -
Machnik-Ochała Ewa Członek RN 2014-06-30 2015-04-16 -
Hajdarowicz Grzegorz Członek RN 2014-06-30 2015-03-20 -
Hajdarowicz Grzegorz Członek RN 2014-06-30 -
Machnik-Ochała Ewa Członek RN 2014-06-30 -
Łysek Piotr Członek RN 2013-05-29 2014-06-30 JUPITER - Członek RN
EKIOSK - Członek RN
GRMEDIA - Członek RN
Knap Jarosław Członek RN 2013-05-29 2014-06-30 -
Hajdarowicz Dorota Członek RN 2013-05-29 GREMINWE - Przewodniczący RN
JUPITER - Wiceprzewodniczący RN
GRMEDIA - Członek RN
Hajdarowicz Dorota Członek RN 2013-05-29 GREMINWE - Przewodniczący RN
JUPITER - Wiceprzewodniczący RN
GRMEDIA - Członek RN
Knap Jarosław Członek RN 2013-05-29 -
Łysek Piotr Członek RN 2013-05-29 JUPITER - Członek RN
EKIOSK - Członek RN
GRMEDIA - Członek RN
Kalińska Agata Prezes Zarządu 2013-05-24 2015-04-30 -
Kalińska Agata Prezes Zarządu 2013-05-24 -
Rawski Artur Przewodniczący RN 2012-07-06 2013-05-29 -
Hajdarowicz Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2012-07-06 2013-05-29 -
Leśniak Dariusz Wiceprezes Zarządu 2012-07-06 2013-05-24 -
Leśniak Dariusz Wiceprezes Zarządu 2012-07-06 2013-05-24 -
Rawski Artur Przewodniczący RN 2012-07-06 -
Hajdarowicz Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2012-07-06 -
Leśniak Dariusz Wiceprezes Zarządu 2012-07-06 -
Borkowski Marek Członek RN 2012-06-29 2013-05-29 -
Borkowski Marek Członek RN 2012-06-29 -
Rawski Artur Członek RN 2011-12-05 2012-05-29 -
Wiśniowska Jadwiga Prezes Zarządu 2011-10-28 2013-05-29 -
Godłowski Jan Wiceprezes Zarządu 2011-10-28 -
Wiśniowska Jadwiga Prezes Zarządu 2011-10-28 -
Szwedo Bogusław Członek RN 2011-06-28 2012-06-29 -
Szwedo Bogusław Członek RN 2011-06-28 -
Leśniak Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2010-06-15 2011-12-05 -
Leśniak Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2010-06-15 -
Kośmider Bogusław Członek RN 2010-05-15 2017-09-27 -
Kośmider Bogusław Członek RN 2010-05-15 2017-08-09 -
Hajdarowicz Grzegorz Członek RN 2010-05-15 2010-06-14 -
Kondera Marta Członek RN 2010-04-06 2010-05-15 -
Kondera Marta Członek RN 2010-04-06 -
Suchowski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2010-01-12 2011-10-28 -
Mochol Kazimierz Prezes Zarządu 2010-01-12 2011-10-28 -
Suchowski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2010-01-12 -
Mochol Kazimierz Prezes Zarządu 2010-01-12 -
Wiśniowska Jadwiga Wiceprezes Zarządu 2009-12-04 2010-11-12 -
Wiśniowska Jadwiga Wiceprezes Zarządu 2009-12-04 -
Hajdarowicz Dorota Wiceprzewodniczący RN 2009-11-27 2010-05-15 GREMINWE - Przewodniczący RN
JUPITER - Wiceprzewodniczący RN
GRMEDIA - Członek RN
Łopuszko Artur Przewodniczący RN 2009-11-27 2010-05-15 -
Hajdarowicz Dorota Wiceprzewodniczący RN 2009-11-27 GREMINWE - Przewodniczący RN
JUPITER - Wiceprzewodniczący RN
GRMEDIA - Członek RN
Łopuszko Artur Przewodniczący RN 2009-11-27 -
Hajdarowicz Kazimierz Członek RN 2009-11-27 JUPITER - Członek RN
Wiśniowska Jadwiga Przewodniczący RN 2009-09-22 2009-11-27 -
Wiśniowska Jadwiga Przewodniczący RN / oddelegowana do zarządu na okres 3 m-c 2009-09-22 -
Rawski Artur Członek RN 2009-03-06 2011-12-04 -
Hajdarowicz Grzegorz Członek RN 2009-03-06 2010-05-14 -
Leki Franciszek Członek RN 2009-03-06 2010-02-22 -
Leki Franciszek Członek RN 2009-03-06 -
Wiśniowska Jadwiga Członek RN 2009-03-06 -
Hajdarowicz Grzegorz Członek RN 2009-03-06 -
Rawski Artur Członek RN 2009-03-06 -
Mochol Kazimierz Członek Zarządu 2009-01-30 2009-09-19 -
Mochol Kazimierz Członek Zarządu 2009-01-30 -
Godłowski Jan Prezes Zarządu 2008-11-14 2010-11-12 -
Szczepańska Iwona Członek Zarządu 2008-11-14 2009-01-29 -
Żołędowski Jarosław Członek RN 2008-11-14 MENNICAS - Prezes Zarządu
GWARANT - Wiceprezes Zarządu
Szczepańska Iwona Członek Zarządu 2008-11-14 -
Godłowski Jan Prezes Zarządu 2008-11-14 -
Szwedo Bogusław Członek Zarządu 2008-09-01 2009-09-19 -
Szwedo Bogusław Członek Zarządu / Dyrektor Zarządzający 2008-09-01 -
Roguski Mirosław Członek RN 2008-08-29 -
Szwedo Leszek Członek RN 2008-08-05 -
Roguski Mirosław Członek Zarządu 2008-07-29 2008-08-28 -
Roguski Mirosław Członek Zarządu 2008-07-29 -
Zalewski Franciszek Członek RN 2008-07-28 -
Jarociński Marek Członek RN 2008-07-28 - Członek RN
Kotar Grażyna Członek RN 2008-07-28 -
Gębicki Rafał Członek Zarządu 2008-05-05 2008-06-05 -
Gębicki Rafał Członek Zarządu 2008-05-05 -
Leszczyński Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2008-03-17 2009-11-27 -
Żołędowski Jarosław Członek RN 2008-03-17 2008-08-04 MENNICAS - Prezes Zarządu
GWARANT - Wiceprezes Zarządu
Grot Aleksander Członek RN 2008-03-17 2008-06-05 -
Korecki Dariusz Członek RN 2008-03-17 2008-06-05 -
Kalicki Mirosław Przewodniczący RN 2008-03-17 2008-06-05 -
Korecki Dariusz Członek RN 2008-03-17 -
Grot Aleksander Członek RN 2008-03-17 -
Szwedo Renata Członek RN 2008-03-17 -
Kalicki Mirosław Przewodniczący RN 2008-03-17 -
Leszczyński Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2008-03-17 -
Książkiewicz Jacek Członek Zarządu 2006-12-13 2008-11-14 -
Bendzera Mirosław Członek Zarządu 2006-12-13 2007-03-30 -
Bendzera Mirosław Członek Zarządu 2006-12-13 -
Książkiewicz Jacek Członek Zarządu 2006-12-13 -
Roguski Mirosław Członek RN 2006-10-06 2008-06-04 -
Durczak Krzysztof Członek RN 2006-10-06 2008-03-17 -
Kula Lesław Wiceprzewodniczący RN 2006-10-06 2008-03-17 -
Wiaderek Piotr Przewodniczący RN 2006-10-06 2008-02-11 -
Szwedo Leszek Członek RN 2006-10-06 -
Roguski Mirosław Członek RN 2006-10-06 -
Durczak Krzysztof Członek RN 2006-10-06 -
Wiaderek Piotr Przewodniczący RN 2006-10-06 -
Kula Lesław Wiceprzewodniczący RN 2006-10-06 -
Szwedo Leszek Członek RN 2006-04-25 2006-10-05 -
Szwedo Leszek Członek RN 2006-04-25 -
Rotmil, Maciej Czesław Członek RN 2005-01-25 2006-10-05 -
Biały Marcin Członek RN 2005-01-25 2006-09-08 -
Zawada Grzegorz Członek RN 2005-01-25 2006-08-29 -
Zawada Grzegorz Członek RN 2005-01-25 -
Biały Marcin Członek RN 2005-01-25 -
Rotmil, Maciej Czesław Członek RN 2005-01-25 -
Śnieżko Arkadiusz Prezes Zarządu 2004-08-31 2008-08-05 -
Fimowicz Jerzy Wiceprezes Zarządu 2004-08-31 2006-02-06 -
Śnieżko Arkadiusz Prezes Zarządu 2004-08-31 -
Fimowicz Jerzy Wiceprezes Zarządu 2004-08-31 -
Chabros, Sławomir Stanisław Członek RN 2004-07-31 2006-10-05 -
Loręcki Jerzy Członek RN 2004-07-31 2006-10-05 -
Pudełko Roman Członek RN 2004-07-31 2006-09-26 -
Tur Tomasz Członek RN 2004-07-31 2005-01-18 -
Nowak-Gocławski Artur Członek RN 2004-07-31 2005-01-18 -
Chabros, Sławomir Stanisław Członek RN 2004-07-31 -
Pudełko Roman Członek RN 2004-07-31 -
Urbanik Mirosław Członek RN 2004-07-31 -
Tur Tomasz Członek RN 2004-07-31 -
Nowak-Gocławski Artur Członek RN 2004-07-31 -
Loręcki Jerzy Członek RN 2004-07-31 -
Rodzynkiewicz Mateusz Członek RN 2004-06-28 2004-07-31 -
Koźlicki Andrzej Członek RN 2004-06-28 2004-07-31 -
Gotfryd Andrzej Członek RN 2004-06-28 2004-07-31 -
Sierakowski Daniel Członek RN 2004-06-28 2004-07-31 -
Małek Magdalena Członek RN 2004-06-28 2004-07-31 -
Rodzynkiewicz Mateusz Członek RN 2004-06-28 -
Koźlicki Andrzej Członek RN 2004-06-28 -
Gotfryd Andrzej Członek RN 2004-06-28 -
Sierakowski Daniel Członek RN 2004-06-28 -
Małek Magdalena Członek RN 2004-06-28 -
Obodziński Czesław Prezes Zarządu 2004-03-18 2004-08-30 -
Obodziński Czesław Prezes Zarządu 2004-03-18 -
Tur Tomasz Członek RN 2004-03-10 2004-06-28 -
Smagowski Jerzy Członek RN 2004-03-10 2004-06-28 -
Nowak, Gocławski Artur Członek RN 2004-03-10 2004-06-28 -
Nowak, Gocławski Artur Członek RN 2004-03-10 -
Tur Tomasz Członek RN 2004-03-10 -
Smagowski Jerzy Członek RN 2004-03-10 -
Obodziński Czesław Członek Zarządu 2004-01-07 2004-03-17 -
Obodziński Czesław Członek Zarządu 2004-01-07 -
Petka Grzegorz Prezes Zarządu 2003-12-15 2004-03-18 -
Petka Grzegorz Prezes Zarządu 2003-12-15 -
Pudełko Roman Członek RN 2003-10-22 2004-06-28 -
Loręcki Jerzy Członek RN 2003-10-22 2004-06-28 -
Loręcki Jerzy Członek RN 2003-10-22 -
Pudełko Roman Członek RN 2003-10-22 -
Powierża, Ewa Joanna Członek RN 2003-08-19 2005-02-10 -
Powierża, Ewa Joanna Członek RN 2003-08-19 -
Antas Jan Członek RN 2003-06-10 2004-07-31 -
Gębuś Waldemar Członek RN 2003-06-10 2004-03-10 -
Ożóg Szymon Sekretarz RN 2003-06-10 2004-03-09 -
Jarosz Sławomir Członek RN 2003-06-10 2003-10-22 -
Barszcz Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2003-06-10 2003-08-19 -
Antas Jan Członek RN 2003-06-10 -
Gębuś Waldemar Członek RN 2003-06-10 -
Jarosz Sławomir Członek RN 2003-06-10 -
Barszcz Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2003-06-10 -
Ożóg Szymon Sekretarz RN 2003-06-10 -
Adamiak Remigiusz Przewodniczący RN 2003-01-23 2004-03-09 -
Dzierugo Andrzej Członek Zarządu 2003-01-23 2004-01-07 -
Fimowicz Jerzy Prezes Zarządu 2003-01-23 2003-12-01 -
Krauss Katarzyna Sekretarz RN 2003-01-23 2003-06-10 -
Barszcz Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2003-01-23 2003-06-09 -
Dzierugo Andrzej Członek Zarządu 2003-01-23 -
Barszcz Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2003-01-23 -
Krauss Katarzyna Sekretarz RN 2003-01-23 -
Adamiak Remigiusz Przewodniczący RN 2003-01-23 -
Fimowicz Jerzy Prezes Zarządu 2003-01-23 -
Kiersznowski Jarosław Członek RN 2003-01-08 2003-10-22 -
Skuba Wacław Członek RN 2003-01-08 2003-06-10 -
Ożóg Szymon Członek RN 2003-01-08 2003-06-09 -
Kiersznowski Jarosław Członek RN 2003-01-08 -
Ożóg Szymon Członek RN 2003-01-08 -
Skuba Wacław Członek RN 2003-01-08 -
Jasiniewski Sławomir Członek Zarządu 2002-11-29 2007-06-29 -
Jasiniewski Sławomir Członek Zarządu 2002-11-29 -
Mytych Maciej Członek Zarządu 2002-11-04 2003-01-23 -
Mytych Maciej Członek Zarządu 2002-11-04 -
Fimowicz Jerzy Członek Zarządu / oddelegowany z RN 2002-10-30 2003-01-22 -
Dudziec Julitta Członek RN 2002-10-09 2003-06-10 -
Głowala Piotr Wiceprzewodniczący RN 2002-10-09 2003-01-08 -
Głowala Agnieszka Członek RN 2002-10-09 2003-01-08 -
Barszcz Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2002-10-09 2002-11-28 -
Kiersznowski Jarosław Członek RN 2002-10-09 2002-11-28 -
Fimowicz Jerzy Członek RN / oddelegowany do zarządu 2002-10-09 2002-10-29 -
Ćwiek Andrzej Członek RN 2002-10-09 2002-10-28 -
Dudziec Julitta Członek RN 2002-10-09 -
Ćwiek Andrzej Członek RN 2002-10-09 -
Głowala Agnieszka Członek RN 2002-10-09 -
Głowala Piotr Wiceprzewodniczący RN 2002-10-09 -
Kobos Artur Członek Zarządu / zawieszony 2002-07-01 2002-10-30 -
Zaręba Dariusz Prezes Zarządu / zawieszony 2002-07-01 2002-10-30 -
Kobos Artur Członek Zarządu 2002-07-01 -
Zaręba Dariusz Prezes Zarządu 2002-07-01 -
Woźniak Beata Członek RN 2002-06-04 2002-10-09 -
Mielcarz Jarosław Członek RN 2002-06-04 2002-10-09 -
Woźniak Beata Członek RN 2002-06-04 -
Mielcarz Jarosław Członek RN 2002-06-04 -
Kaczmarczyk Bogusław Członek Zarządu 1998-07-01 2002-07-01 -
Dudoń Ryszard Członek Zarządu 1000-01-01 2002-06-17 -
Wolczko Paweł Członek Zarządu 1000-01-01 2002-06-17 -
Locha Jerzy Członek RN 1000-01-01 2002-06-04 -
Ostapkowicz Mirosław Członek RN 1000-01-01 2002-06-04 -
Ostapkowicz Mirosław Członek RN 2002-06-04 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 0 -
2017 0 -
2016 0 -
2015 2 -
2014 9 -
2013 9 -
2011 1 -
2010 106 -
2009 396 -
2008 493 -
2007 437 2007-12-31
2006 378 2006-12-31
2004 381 -
2003 367 -
2002 393 -
2001 420 -
1999 467 -
1998 475 -
1997 472 -
1996 461 -
1995 439 -
1994 428 -
Grupa
2018 64 -
2017 76 -
2016 101 -
2015 137 -
2013 9 -
2012 11 -
2011 1 -
2010 107 -
2009 1 239 -
2008 4 504 -
2007 490 2007-12-31
2006 378 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.