0,3150 zł
0,00% 0,0000 zł
Zakłady Mięsne Henryk Kania SA (KAN)

Ludzie - KANIA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kania Henryk Prezes Zarządu / oddelegowany z RN 2019-06-17 -
Wiewióra Piotr Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 -
Rąba Dominika Członek Zarządu 2014-09-30 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Parzonka Jacek Wiceprzewodniczący RN 2012-03-05 -
Malirz Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 -
Czech Błażej Sekretarz RN 2013-05-13 -
Różański Wiesław Członek RN 2017-02-14 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Polaczek Paweł Członek RN 2016-05-16 2017-01-02 -
Łuczyk Ewa Członek Zarządu 2015-12-11 2019-06-17 -
Kania Henryk Przewodniczący RN 2015-05-26 2019-06-17 -
Minczanowski Grzegorz Prezes Zarządu 2014-10-14 2019-06-17 -
Korab-Białobrzeska Beata Członek Zarządu 2014-10-14 2015-11-20 -
Korab-Białobrzeska Beata Członek Zarządu 2014-10-14 -
Matuszek Andrzej Przewodniczący RN 2014-06-30 2015-05-25 -
Matuszek Andrzej Przewodniczący RN 2014-06-30 -
Sobków Paweł Członek RN 2014-06-02 2016-05-16 -
Sobków Paweł Członek RN 2014-06-02 -
Kania Henryk Prezes Zarządu 2014-05-13 2014-10-14 -
Minczanowski Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2014-05-13 -
Kania Henryk Prezes Zarządu 2014-05-13 -
Kania Henryk Przewodniczący RN 2013-08-29 2014-05-13 -
Minczanowski Grzegorz Prezes Zarządu 2013-08-29 2014-05-13 -
Kania Henryk Przewodniczący RN 2013-08-29 -
Minczanowski Grzegorz Prezes Zarządu 2013-08-29 -
Łuczyk Ewa Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 2014-05-13 -
Łuczyk Ewa Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 -
Kania Henryk Prezes Zarządu 2012-03-06 2013-08-29 -
Sobków Paweł Wiceprezes Zarządu 2012-03-06 -
Kania Henryk Prezes Zarządu 2012-03-06 -
Sobków Paweł Wiceprezes Zarządu 2012-03-06 -
Wasielewski Błażej Członek RN 2011-12-06 2013-08-29 -
Minczanowski Grzegorz Sekretarz RN 2011-12-06 2013-05-13 -
Kania Henryk Członek RN 2011-12-06 2012-03-05 -
Kania Henryk Członek RN 2011-12-06 -
Minczanowski Grzegorz Sekretarz RN 2011-12-06 -
Wasielewski Błażej Członek RN 2011-12-06 -
Sobków Paweł Prezes Zarządu 2011-04-30 -
Sobków Paweł Wiceprezes Zarządu 2011-01-24 2011-04-30 -
Sobków Paweł Wiceprezes Zarządu 2011-01-24 -
Nowicki Jacek Wiceprezes Zarządu 2010-06-01 -
Nowicki Jacek Wiceprezes Zarządu 2010-06-01 -
Witek, Mariusz Kazimierz Prezes Zarządu 2010-05-24 2011-04-30 -
Witek, Mariusz Kazimierz Prezes Zarządu 2010-05-24 -
Nowicki Jacek Prezes Zarządu 2010-01-27 2010-06-01 -
Mioduszewski Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2009-12-15 2011-12-06 -
Ziółkowski Jacek Członek RN 2009-12-15 2011-12-06 -
Mioduszewski Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2009-12-15 -
Ziółkowski Jacek Członek RN 2009-12-15 -
Lubnauer Maciej Członek Zarządu 2009-12-01 2010-05-24 -
Lubnauer Maciej Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy 2009-12-01 -
Nowicki Jacek Wiceprezes Zarządu 2009-06-01 -
Nowicki Jacek Wiceprezes Zarządu 2009-06-01 -
Szafran Piotr Prezes Zarządu 2009-06-01 -
Szafran Piotr Prezes Zarządu 2009-06-01 -
Król Marek Sekretarz RN 2009-02-16 2011-12-06 -
Skrzypski Krzysztof Członek RN 2009-02-16 2011-12-06 -
Swadkowski Tomasz Członek RN 2009-02-16 2009-12-15 -
Obszański Mariusz Wiceprzewodniczący RN 2009-02-16 2009-12-14 -
Obszański Mariusz Wiceprzewodniczący RN 2009-02-16 2009-12-14 -
Swadkowski Tomasz Członek RN 2009-02-16 -
Skrzypski Krzysztof Członek RN 2009-02-16 -
Król Marek Sekretarz RN 2009-02-16 -
Adamczyk, Piotr Zdzisław Członek RN 2004-05-13 -
Adamczyk, Piotr Zdzisław Członek RN 2004-05-13 -
Makowski Krzysztof Prezes Zarządu 2004-03-27 -
Makowski Krzysztof Prezes Zarządu 2004-03-27 -
Ingielewicz Wojciech Członek RN 2003-12-30 -
Michon Adam Członek RN 2003-12-30 -
Wyglądała, Andrzej Janusz Członek RN 2003-12-30 -
Ingielewicz Wojciech Członek RN 2003-12-30 -
Michon Adam Członek RN 2003-12-30 -
Wyglądała, Andrzej Janusz Członek RN 2003-12-30 -
Chrzan, Elżbieta Zofia Członek RN 2003-03-25 2003-12-30 -
Maciejek Mariusz Członek RN 2003-03-25 -
Chrzan, Elżbieta Zofia Członek RN 2003-03-25 -
Maciejek Mariusz Członek RN 2003-03-25 -
Gregorczyk, Ewa Monika Przewodniczący RN 2002-05-29 2003-03-25 -
Gregorczyk, Ewa Monika Przewodniczący RN 2002-05-29 -
Zawacki Tomasz Prezes Zarządu 2002-03-12 2004-03-27 -
Zawacki Tomasz Prezes Zarządu 2002-03-12 -
Staszak Mariusz Przewodniczący RN 2011-11-30 -
Szyszka Adam Członek RN 2009-02-16 -
Zych Dariusz Członek RN 2009-02-16 -
Zdanowski Krzysztof Sekretarz RN 2009-02-16 -
Swadkowski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2009-02-15 -
Swadkowski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2009-02-15 -
Tyliński Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2009-02-13 -
Draszewska Wacława Członek RN 2003-12-30 -
Zimny, Paweł Robert Członek RN 2003-12-30 -
Edling Wiesław Członek Zarządu 2003-07-23 -
Strużyna Sylwester Członek RN 2003-03-25 -
Fadrowski Saturnin Członek RN 2002-05-21 -
Jeliński Jerzy Członek RN 2002-05-21 -
Bandelewski Józef Prezes Zarządu 2002-03-12 -
Staszak Mariusz Przewodniczący RN -
Zimny, Paweł Robert Członek RN -
Strużyna Sylwester Członek RN -
Szyszka Adam Członek RN -
Edling Wiesław Członek Zarządu -
Tyliński Tomasz Wiceprzewodniczący RN -
Zych Dariusz Członek RN -
Nowicki Jacek Prezes Zarządu -
Zdanowski Krzysztof Sekretarz RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 946 -
2017 822 -
2016 849 -
2015 827 -
2014 761 -
2013 922 -
2012 647 -
2011 9 -
2010 22 -
2009 22 -
2008 21 -
2002 256 -
2001 321 -
1999 486 -
1998 601 -
1997 660 -
1996 700 -
Grupa
2011 9 -
2010 25 -
2009 174 -
2008 227 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.