220,0000 zł
-5,17% -12,0000 zł
Inter Cars SA (CAR)

Ludzie - INTERCARS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Oleksowicz Krzysztof Prezes Zarządu 2017-05-01 -
Soszyński Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2001-01-01 -
Twaróg Wojciech Członek Zarządu 2013-07-16 -
Oleksowicz Maciej Członek Zarządu 2016-07-01 -
Kastil Tomas Członek Zarządu 2016-09-26 -
Zamora Piotr Członek Zarządu 2016-09-26 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Oliszewski Andrzej Przewodniczący RN 2004-01-01 -
Klimczak Jacek Członek RN 2008-07-18 -
Płoszajski Piotr Członek RN 2010-06-10 -
Rusak Tomasz Członek RN 2015-09-08 -
Podgórski Jacek Członek RN 2019-06-17 ELBUDOWA - Prezes Zarządu
STOMIL_S - Wiceprzewodniczący RN
DECORA - Członek RN
Kudła Radosław Członek RN 2019-06-17 LARQ - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kierzek Robert Wiceprezes Zarządu 2017-05-01 2018-04-26 -
Kmieciak Witold Członek Zarządu 2012-08-28 2016-07-01 -
Kmieciak Witold Członek Zarządu 2012-08-28 2016-07-01 -
Kierzek Robert Prezes Zarządu 2010-06-16 2017-05-01 -
Getka Szymon Członek Zarządu 2008-02-29 2008-04-21 -
Getka Szymon Członek Zarządu 2008-02-29 -
Józefiak Jerzy Członek Zarządu 2008-02-28 2008-04-28 -
Józefiak Jerzy Członek Zarządu 2008-02-28 -
Grabowiecki Jerzy Członek RN 2007-11-14 2008-07-18 -
Grabowiecki Jerzy Członek RN 2007-11-14 -
Kraska Piotr Członek Zarządu 2007-05-18 2012-12-31 -
Kraska Piotr Członek Zarządu 2007-05-18 2012-12-31 -
Zadroga Tomasz Członek Zarządu 2007-05-18 2008-07-31 -
Zadroga Tomasz Członek Zarządu 2007-05-18 -
Marczak Michał Członek RN 2004-09-30 2019-06-17 -
Oleksowicz Wanda Członek RN 2004-09-30 2008-02-28 -
Oleksowicz Wanda Członek RN 2004-09-30 -
Oleksowicz-Bugajewska Jolanta Członek RN 2004-01-01 2010-06-10 -
Celiński Radosław Członek Zarządu 2004-01-01 2006-05-30 -
Maślankiewicz Jerzy Przewodniczący RN 2004-01-01 2004-08-05 -
Zajączkowski Piotr Członek RN 2004-01-01 2004-08-05 -
Maślankiewicz Jerzy Przewodniczący RN 2004-01-01 -
Celiński Radosław Członek Zarządu 2004-01-01 -
Oleksowicz-Bugajewska Jolanta Członek RN 2004-01-01 -
Zajączkowski Piotr Członek RN 2004-01-01 -
Oleksowicz Maciej Członek RN 2004-01-01 -
Kierzek Robert Wiceprezes Zarządu 2001-01-01 -
Kierzek Robert Członek Zarządu 2001-01-01 -
Milewski Wojciech Członek Zarządu 2013-06-30 -
Milewski Wojciech Członek Zarządu 2013-06-30 -
Milewski Wojciech Członek Zarządu 2013-06-30 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 572 -
2017 489 -
2016 384 -
2015 363 -
2014 335 -
2013 364 -
2012 1 340 -
2011 1 333 -
2010 1 289 -
2009 1 274 -
2008 1 303 -
2007 747 -
2004 521 -
2003 425 -
2002 395 -
2001 329 -
Grupa
2018 3 385 -
2017 3 096 -
2016 2 406 -
2015 1 967 -
2014 1 730 -
2013 1 622 -
2012 2 404 -
2011 2 268 -
2010 2 105 -
2009 2 029 -
2008 2 041 -
2007 1 304 -
2004 602 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.