4,2200 zł
-0,24% -0,0100 zł
Impexmetal SA (IPX)

Ludzie - IMPEXMET

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szeliga Piotr Prezes Zarządu 2018-11-07 HUTMEN - Wiceprzewodniczący RN
Iwanejko Małgorzata Wiceprezes Zarządu 2018-11-07 HUTMEN - Członek RN
Woźniak Jan Członek Zarządu / dyrektora ds. rozwoju 2014-07-28 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Krężel Arkadiusz Przewodniczący RN 2006-09-30 BORYSZEW - Członek RN
ALCHEMIA - Członek RN
Pakulski Damian Członek RN 2015-04-28 -
Błaszczyk Paweł Członek RN 2016-06-15 -
Wiśniewski Janusz Członek RN 2018-06-18 BORYSZEW - Członek RN
Lisiecki, Piotr Bolesław Członek RN 2019-04-02 BORYSZEW - Prezes Zarządu
ALCHEMIA - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Piętka Tadeusz Członek RN 2015-04-28 2016-06-14 -
Piętka Tadeusz Członek RN 2015-04-28 -
Woźniak Jan Członek Zarządu / dyrektora ds. rozwoju 2014-07-28 -
Woźniak Jan Członek Zarządu / dyrektora ds. rozwoju 2014-07-28 -
Wściubiak-Hankó Karina Członek RN 2014-06-25 2019-03-26 -
Szeliga Piotr Członek RN 2012-05-28 2018-11-07 HUTMEN - Wiceprzewodniczący RN
Iwanejko Małgorzata Prezes Zarządu 2012-05-28 2018-11-07 HUTMEN - Członek RN
Szeliga Piotr Członek RN 2012-05-28 HUTMEN - Wiceprzewodniczący RN
Skoczeń Robert Członek RN 2010-06-17 -
Skoczeń Robert Członek RN 2010-06-17 -
Zwierz Waldemar Sekretarz RN 2009-07-14 2015-04-28 -
Miller Paweł Członek RN 2009-07-14 2011-06-06 -
Miller Paweł Członek RN 2009-07-14 -
Zwierz Waldemar Sekretarz RN 2009-07-14 -
Szeliga Piotr Prezes Zarządu 2007-09-06 2012-05-28 HUTMEN - Wiceprzewodniczący RN
Szeliga Piotr Prezes Zarządu 2007-09-06 HUTMEN - Wiceprzewodniczący RN
Kostrzewa Jacek Sekretarz RN 2006-11-29 -
Kostrzewa Jacek Sekretarz RN 2006-11-29 -
Żebrowski Andrzej Członek RN 2006-09-30 -
Żebrowski Andrzej Członek RN 2006-09-30 -
Chełchowski Adam Prezes Zarządu 2006-07-25 2007-07-31 -
Chełchowski Adam Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny 2006-07-25 -
Adamski Krzysztof Członek Zarządu 2006-07-24 2006-12-28 -
Adamski Krzysztof Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy 2006-07-24 -
Czyżycka Cweti Członek RN 2006-06-05 2006-11-29 -
Czyżycka Cweti Członek RN 2006-06-05 -
Urbaniak Zygmunt Wiceprzewodniczący RN 2005-12-19 2015-04-28 -
Nowiński Krzysztof Członek RN 2005-12-19 2006-06-05 -
Sobolewski, Krzysztof Robert Członek RN 2005-12-19 2006-06-02 -
Nowiński Krzysztof Członek RN 2005-12-19 -
Sobolewski, Krzysztof Robert Członek RN 2005-12-19 -
Urbaniak Zygmunt Członek RN 2005-12-19 -
Urbaniak Zygmunt Wiceprzewodniczący RN 2005-12-19 -
Łagowski Piotr Członek Zarządu 2005-11-16 2006-06-30 -
Sędzikowski Krzysztof Prezes Zarządu 2005-11-16 2006-06-29 -
Łagowski Piotr Członek Zarządu 2005-11-16 -
Sędzikowski Krzysztof Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny 2005-11-16 -
Sędzikowski Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2005-07-06 2005-11-16 -
Sędzikowski Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2005-07-06 -
Kamiński Sławomir Sekretarz RN 2005-07-06 -
Kamiński Sławomir Sekretarz RN 2005-07-06 -
Karkosik, Roman Krzysztof Członek RN 2005-02-07 2006-09-30 -
Masiuk Sławomir Prezes Zarządu 2005-02-07 2005-11-16 -
Misterska-Dragan Barbara Członek RN 2005-02-07 2005-06-23 -
Karkosik, Roman Krzysztof Członek RN 2005-02-07 -
Masiuk Sławomir Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny 2005-02-07 -
Misterska-Dragan Barbara Członek RN 2005-02-07 -
Grabarek Marek Członek RN 2004-06-30 2005-02-07 -
Grabarek Marek Członek RN 2004-06-30 -
Sitarski Ireneusz Członek Zarządu 2003-06-02 2005-11-16 -
Kamiński Jerzy Prezes Zarządu 2002-04-04 2005-02-07 -
Czarnecka-Bossak Ewa Członek Zarządu 2002-04-04 2003-05-15 -
Czarnecka-Bossak Ewa Członek Zarządu 2002-04-04 -
Kamiński Jerzy Prezes Zarządu 2002-04-04 -
Popławski Jerzy Członek Zarządu 2012-02-01 -
Mroczkowski Marek Członek RN 2006-09-30 -
Zabrzeska Barbara Sekretarz RN 2005-06-23 -
Urbański Ryszard Członek RN 2005-06-23 -
Chruściak Joanna Członek RN 2005-06-23 -
Głogowski Mirosław Członek RN 2005-02-07 -
Kokoszka Bogdan Członek RN 2005-02-07 -
Konieczny Grzegorz Członek RN 2004-08-23 -
Mikosa Józef Wiceprzewodniczący RN 2004-05-05 -
Warszewski Olgierd Członek RN 2004-05-05 -
Mikosa Józef Wiceprzewodniczący RN -
Konieczny Grzegorz Członek RN -
Urbański Ryszard Członek RN -
Warszewski Olgierd Członek RN -
Kłys Zuzanna Członek Zarządu -
Głogowski Mirosław Członek RN -
Kłys Zuzanna Członek Zarządu -
Zabrzeska Barbara Sekretarz RN -
Rzepnikowska Maria Prezes Zarządu -
Rzepnikowska Maria Prezes Zarządu -
Popławski Jerzy Członek Zarządu -
Kokoszka Bogdan Członek RN -
Chruściak Joanna Członek RN -
Mroczkowski Marek Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 2 821 -
Grupa
2017 753 -
2016 721 -
2015 704 -
2014 659 -
2013 682 -
2011 681 -
2010 660 -
2008 1 017 -
2007 51 2007-12-31
2004 125 -
2003 100 2003-12-31
2002 145 -
2001 219 -
2000 148 -
1999 172 -
1998 326 -
1997 418 -
1996 425 -
1995 420 -
1994 418 -
Grupa
2017 2 187 -
2016 1 912 -
2015 1 925 -
2014 1 883 -
2013 1 814 -
2012 1 868 -
2011 1 977 -
2010 1 910 -
2008 2 821 -
2007 3 032 2007-12-31
2004 3 469 -
2003 2 932 2003-12-31
2002 5 160 2002-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.