0,3000 zł
3,45% 0,0100 zł
Hawe SA (HWE)

Ludzie - HAWE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Paluchowski Paweł Prezes Zarządu 2016-02-04 IQMEDICA - Prezes Zarządu
DREWEX - Prezes Zarządu
B3SYSTEM - Prezes Zarządu
MEDIATEL - Prezes Zarządu
Witkowski Andrzej Wiceprezes Zarządu 2016-02-03 KREDYTB - Przewodniczący RN
MEDIATEL - Członek RN
WORKSERV - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Łaszkiewicz Wojciech Członek RN 2015-10-12 MEDIATEL - Członek RN
DREWEX - Członek RN
Leszczuk Grzegorz Członek RN 2015-10-12 -
Matuszczyk, Piotr Jakub Członek RN 2015-10-12 MEDIATEL - Członek RN
Jakubowski Mateusz Członek RN 2015-10-12 MEDIATEL - Członek RN
DREWEX - Członek RN
Noskowski Tadeusz Członek RN 2015-10-12 -
Dębowski, Grzegorz Andrzej Członek RN 2016-03-04 CFIHOL - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szwejda Maciej Członek RN 2015-10-12 2016-02-04 -
Szwejda Maciej Członek RN 2015-10-12 2016-02-04 -
Podsiadło Andrzej Członek RN 2015-10-12 2015-12-21 -
Dubaniowski Waldemar Członek RN 2015-10-12 2015-12-21 -
Podsiadło Andrzej Członek RN 2015-10-12 -
Dubaniowski Waldemar Członek RN 2015-10-12 -
Łaszkiewicz Wojciech Członek RN 2015-08-10 2015-09-07 MEDIATEL - Członek RN
DREWEX - Członek RN
Łaszkiewicz Wojciech Członek RN 2015-08-10 MEDIATEL - Członek RN
DREWEX - Członek RN
Sobków Paweł Prezes Zarządu 2015-02-09 2015-12-31 -
Sobków Paweł Prezes Zarządu 2015-02-09 2015-12-31 -
Sobków Paweł Prezes Zarządu 2015-02-09 -
Pawłowski Albin Członek RN 2015-02-05 2015-08-10 -
Pawłowski Albin Członek RN 2015-02-05 -
Banaczkowski Michał Członek RN 2014-10-02 2015-09-08 -
Banaczkowski Michał Członek RN 2014-10-02 -
Kubaszewski Piotr Prezes Zarządu 2014-09-10 2015-02-09 -
Kubaszewski Piotr Prezes Zarządu 2014-09-10 -
Syldatk Łukasz Członek RN 2014-07-30 2015-09-08 -
Kufel Krzysztof Członek RN 2014-07-30 2015-09-08 -
Komosa Piotr Członek RN 2014-07-30 2014-09-25 -
Komosa Piotr Członek RN 2014-07-30 2014-09-25 -
Komosa Piotr Członek RN 2014-07-30 -
Kufel Krzysztof Członek RN 2014-07-30 -
Syldatk Łukasz Członek RN 2014-07-30 -
Syldatk Łukasz Członek RN 2014-07-30 -
Komosa Piotr Członek RN 2014-07-30 -
Baniak Joanna Członek RN 2013-12-10 2013-12-17 -
Baniak Joanna Członek RN 2013-12-10 -
Piotrowska-Oliwa Grażyna Członek RN 2013-08-19 2014-07-30 -
Piotrowska-Oliwa Grażyna Członek RN 2013-08-19 -
Bauc Jarosław Wiceprezes Zarządu 2013-07-26 2013-12-10 -
Bauc Jarosław Wiceprezes Zarządu 2013-07-26 -
Sukacz Dawid Członek RN 2013-07-01 2013-10-11 -
Sukacz Dawid Członek RN 2013-07-01 -
Witoń Krzysztof Prezes Zarządu 2013-03-27 2014-09-10 -
Witoń Krzysztof Prezes Zarządu 2013-03-27 -
Kuczyński Grzegorz Przewodniczący RN 2012-09-18 2015-09-08 -
Falenta-Rybka, Jolanta Członek RN 2012-09-18 2013-08-12 -
Falenta-Rybka, Jolanta Członek RN 2012-09-18 2013-08-12 -
Falenta-Rybka, Jolanta Członek RN 2012-09-18 -
Kuczyński Grzegorz Przewodniczący RN 2012-09-18 -
Jędrzejczyk Dariusz Wiceprezes Zarządu 2011-12-20 2015-01-09 -
Jędrzejczyk Dariusz Wiceprezes Zarządu 2011-12-20 -
Misiak Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2011-12-14 2014-07-30 -
Misiak Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2011-12-14 -
Likus Wiesław Członek RN 2011-06-28 2015-05-18 -
Tian Quing Członek RN 2011-06-28 2012-09-18 -
Tian Quing Członek RN 2011-06-28 -
Likus Wiesław Członek RN 2011-06-28 -
Rybka Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2011-03-04 2014-06-30 -
Karney Jerzy Prezes Zarządu 2011-03-04 -
Karney Jerzy Prezes Zarządu 2011-03-04 -
Rybka Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2011-03-04 -
Podkański Lesław Członek RN 2011-02-21 2015-01-19 -
Gierałt Arkadiusz Członek RN 2011-02-21 2011-08-16 -
Podkański Lesław Członek RN 2011-02-21 -
Ryński Jacek Członek RN 2011-02-21 -
Ryński Jacek Członek RN 2011-02-21 -
Gierałt Arkadiusz Członek RN 2011-02-21 -
Rybka Krzysztof Prezes Zarządu 2011-01-20 2011-03-04 -
Rybka Krzysztof Prezes Zarządu 2011-01-20 -
Kleszczewski Andrzej Członek RN 2010-12-30 2011-06-28 -
Karney Jerzy Członek RN 2010-12-30 2011-03-04 -
Karney Jerzy Członek RN 2010-12-30 -
Kleszczewski Andrzej Członek RN 2010-12-30 -
Pawlak Mariusz Wiceprzewodniczący RN 2010-07-09 2012-04-04 -
Dziewa Jarosław Przewodniczący RN 2010-07-09 2010-12-30 -
Pawlak Mariusz Wiceprzewodniczący RN 2010-07-09 -
Dziewa Jarosław Przewodniczący RN 2010-07-09 -
Maciejuk Dariusz Członek RN 2010-06-29 2014-07-30 -
Miller Paweł Członek RN 2010-06-29 2010-12-30 -
Miller Paweł Członek RN 2010-06-29 -
Maciejuk Dariusz Członek RN 2010-06-29 -
Kubaszewski Piotr Członek Zarządu 2010-04-20 2011-01-20 -
Kubaszewski Piotr Członek Zarządu 2010-04-20 -
Kwiatkowski Robert Prezes Zarządu 2009-06-16 2011-01-20 -
Filipiak Paweł Członek RN 2009-06-16 2010-12-29 -
Filipiak Paweł Członek RN 2009-06-16 -
Kwiatkowski Robert Prezes Zarządu 2009-06-16 -
Laskowski Andrzej Wiceprezes Zarządu 2009-06-15 2010-04-20 -
Laskowski Andrzej Wiceprezes Zarządu 2009-06-15 -
Głąbicka Małgorzata Członek Zarządu 2009-05-05 2010-04-20 -
Głąbicka Małgorzata Członek Zarządu 2009-05-05 -
Kwiatkowski Robert Członek RN 2009-04-07 -
Strużak Ryszard Członek RN 2008-08-29 2010-06-29 -
Strużak Ryszard Członek RN 2008-08-29 -
Głąbicka Małgorzata Członek RN 2008-06-30 -
Flak Robert Wiceprezes Zarządu 2008-05-21 2009-06-15 -
Janiszewski, Jarosław Marek Prezes Zarządu 2008-05-21 2009-06-15 -
Flak Robert Wiceprezes Zarządu 2008-05-21 -
Janiszewski, Jarosław Marek Prezes Zarządu 2008-05-21 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2007-06-22 2009-02-19 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2007-06-22 -
Mazurkiewicz Piotr Członek RN 2007-06-22 -
Mazurkiewicz Piotr Członek RN 2007-06-22 -
Falenta Waldemar Przewodniczący RN 2007-05-16 2014-06-30 -
Falenta Waldemar Przewodniczący RN 2007-05-16 -
Szydłowski Robert Członek RN 2007-03-19 2010-12-29 -
Szydłowski Robert Członek RN 2007-03-19 -
Strehlau Andrzej Członek RN 2007-01-02 2007-06-01 -
Jajuga Krzysztof Członek RN 2007-01-02 -
Jajuga Krzysztof Członek RN 2007-01-02 -
Strehlau Andrzej Członek RN 2007-01-02 -
Rudziński Marek Prezes Zarządu 2006-11-13 2008-05-21 -
Szydłowski Robert Członek RN 2006-11-13 2007-03-19 -
Bala Paweł Członek RN 2006-11-13 2007-03-09 -
Falenta Marek Członek RN 2006-11-13 2007-02-26 -
Korobowicz Konrad Członek RN 2006-11-13 2007-01-02 -
Przewoźnik Andrzej Członek RN 2006-11-13 2007-01-02 -
Bala Paweł Członek RN 2006-11-13 -
Korobowicz Konrad Członek RN 2006-11-13 -
Przewoźnik Andrzej Członek RN 2006-11-13 -
Szydłowski Robert Członek RN 2006-11-13 -
Falenta Marek Członek RN 2006-11-13 -
Rudziński Marek Prezes Zarządu 2006-11-13 -
Góralczyk Izabela Członek RN 2004-04-14 2006-11-10 -
Centka, Joanna Magdalena Członek RN 2004-04-14 2006-10-03 -
Centka, Joanna Magdalena Członek RN 2004-04-14 -
Góralczyk Izabela Członek RN 2004-04-14 -
Osypowicz Andrzej Prezes Zarządu 2002-11-08 2006-11-13 -
Tokarczuk Dariusz Członek RN 2002-11-08 2006-11-10 -
Centka Mikołaj Członek RN 2002-11-08 2006-10-03 -
Centka Mikołaj Członek RN 2002-11-08 -
Tokarczuk Dariusz Członek RN 2002-11-08 -
Osypowicz Andrzej Prezes Zarządu 2002-11-08 -
Sadownik Piotr Członek RN 2002-07-03 2006-11-10 -
Osypowicz Andrzej Członek RN 2002-07-03 2002-11-08 -
Centka Mikołaj Prezes Zarządu 2002-07-03 2002-11-08 -
Żubrowska-Klawe Danuta Przewodniczący RN 2002-07-03 2002-11-08 -
Sadownik Piotr Członek RN 2002-07-03 -
Żubrowska-Klawe Danuta Przewodniczący RN 2002-07-03 -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 246 -
Grupa
2014 27 -
2013 32 -
2011 14 -
2010 11 -
2009 10 -
2008 8 -
2007 6 2007-12-31
2006 2 2006-12-31
2004 0 -
2003 0 -
2002 0 -
2001 0 2002-09-02
Grupa
2014 150 -
2013 204 -
2012 238 -
2011 300 -
2010 222 -
2009 244 -
2008 246 -
2007 231 2007-12-31
2006 186 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.