7,1800 zł
0,56% 0,0400 zł
Gobarto SA (GOB)

Ludzie - GOBARTO

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Śliwiński Marcin Prezes Zarządu 2018-11-01 -
Miler Roman Wiceprezes Zarządu 2006-01-01 -
Oleszak Rafał Wiceprezes Zarządu 2007-12-12 -
Ludwiński Karol Wiceprezes Zarządu 2018-10-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Goździkowski Andrzej Przewodniczący RN 2015-06-25 -
Bednarski Robert Członek RN 2014-12-23 ONET - Wiceprezes Zarządu
Bartkowski Włodzimierz Członek RN 2014-12-23 -
Koźlakiewicz Aleksander Członek RN 2014-12-23 -
Śliwiński Andrzej Członek RN 2014-12-23 -
Natkański Zbigniew Członek RN 2017-10-18 -
Ceranowicz Ryszard Członek RN 2018-04-25 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Koźlakiewicz Przemysław Prezes Zarządu 2015-02-04 2018-10-31 -
Kostrzewa Maksymilian Członek RN 2014-12-23 -
Duda Maciej Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 -
Łączyńska-Suchodolska Joanna Członek RN 2013-06-26 2014-12-23 -
Miecznicki Michał Członek RN 2013-06-26 2014-12-23 -
Miecznicki Michał Członek RN 2013-06-26 -
Łączyńska-Suchodolska Joanna Członek RN 2013-06-26 -
Duda Maciej Członek RN 2013-01-08 -
Formela Dariusz Prezes Zarządu 2012-12-11 2018-08-31 -
Janowski Filip Członek RN 2012-04-25 2014-12-23 -
Janowski Filip Członek RN 2012-04-25 -
Popiołek Michał Członek RN 2009-08-31 2014-12-23 -
Dubiński Jarosław Członek RN 2009-08-31 2014-12-23 -
Tomczyk Jarosław Członek RN 2009-08-31 2014-12-23 -
Baranek Jacek Przewodniczący RN 2009-08-31 2014-12-23 -
Kostrzewa Maksymilian Przewodniczący RN 2009-08-31 2013-07-17 -
Cholewa Mariusz Członek RN 2009-08-31 2013-04-26 -
Dybalski Marek Członek RN 2009-08-31 2013-01-08 -
Piskorski Mariusz Członek RN 2009-08-31 2012-12-31 -
Piskorski Mariusz Członek RN 2009-08-31 2012-12-31 -
Purwin Adam Członek RN 2009-08-31 2012-04-25 -
Popiołek Michał Członek RN 2009-08-31 -
Cholewa Mariusz Członek RN 2009-08-31 -
Purwin Adam Członek RN 2009-08-31 -
Stryjski Andrzej Członek RN 2009-08-31 -
Kostrzewa Maksymilian Przewodniczący RN 2009-08-31 -
Dybalski Marek Członek RN 2009-08-31 -
Tomczyk Jarosław Członek RN 2009-08-31 -
Baranek Jacek Przewodniczący RN 2009-08-31 -
Dubiński Jarosław Członek RN 2009-08-31 -
Stryjski Andrzej Członek RN 2009-08-31 -
Kasperek Andrzej Członek RN 2009-06-17 2009-08-31 -
Tomczyk Jarosław Członek RN 2009-06-17 2009-08-31 -
Kossuth Wojciech Członek RN 2009-06-17 2009-08-31 -
Tomczyk Jarosław Członek RN 2009-06-17 -
Kossuth Wojciech Członek RN 2009-06-17 -
Kasperek Andrzej Członek RN 2009-06-17 -
Rogowski Robert Członek RN 2008-12-08 2009-04-14 -
Soczek, Andrzej Wojciech Członek RN 2008-12-08 2009-04-01 -
Rogowski Robert Członek RN 2008-12-08 -
Soczek, Andrzej Wojciech Członek RN 2008-12-08 -
Dworzyński Michał Członek RN 2007-06-28 2009-06-17 -
Tomczyk Jarosław Członek RN 2007-06-28 2008-12-03 -
Makowska Monika Członek RN 2007-06-28 2007-06-28 -
Tomczyk Jarosław Członek RN 2007-06-28 -
Dworzyński Michał Członek RN 2007-06-28 -
Dworzyński Michał Członek RN 2007-06-28 -
Makowska Monika Członek RN 2007-06-28 -
Zientara Maciej Członek RN 2006-11-07 2008-10-31 -
Zientara Maciej Członek RN 2006-11-07 -
Dybalski Marek Członek RN 2006-03-24 2009-08-31 -
Dybalski Marek Członek RN 2006-03-24 -
Duda-Jankowiak, Bogna Maria Wiceprezes Zarządu 2006-01-01 2012-12-31 -
Duda-Jankowiak, Bogna Maria Wiceprezes Zarządu 2006-01-01 2012-12-31 -
Duda Maciej Prezes Zarządu 2006-01-01 2012-12-10 -
Duda Maciej Prezes Zarządu 2006-01-01 2012-12-10 -
Abratański Rafał Przewodniczący RN 2005-06-30 2009-08-31 -
Łuczyński Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2005-06-30 2009-08-31 -
Tuzimek Rafał Członek RN 2005-06-30 2009-08-31 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2005-06-30 2007-06-28 -
Tomczyk Jarosław Członek RN 2005-06-30 2006-01-18 -
Abratański Rafał Przewodniczący RN 2005-06-30 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2005-06-30 -
Tuzimek Rafał Członek RN 2005-06-30 -
Tomczyk Jarosław Członek RN 2005-06-30 -
Łuczyński Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2005-06-30 -
Abratański Rafał Członek RN 2004-06-30 2005-06-30 -
Gawłowski Czesław Członek RN 2004-06-30 2005-06-30 -
Abratański Rafał Członek RN 2004-06-30 -
Gawłowski Czesław Członek RN 2004-06-30 -
Miler Roman Członek Zarządu 2003-12-09 2006-01-01 -
Miler Roman Członek Zarządu 2003-12-09 -
Dybalski Marek Członek RN 2003-06-01 2005-06-30 -
Dybalski Marek Członek RN 2003-06-01 -
Sroka Paweł Wiceprezes Zarządu 2002-02-23 2003-12-31 -
Sroka Paweł Wiceprezes Zarządu 2002-02-23 -
Rey Jerzy Przewodniczący RN 2001-12-12 2005-06-30 -
Węcłaś Mirosław Członek RN 2001-12-12 2005-06-30 -
Leszczyński Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2001-12-12 2005-06-30 -
Węcłaś Mirosław Członek RN 2001-12-12 -
Rey Jerzy Przewodniczący RN 2001-12-12 -
Leszczyński Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2001-12-12 -
Duda-Jankowiak, Bogna Maria Prezes Zarządu 1990-12-12 2005-12-31 -
Duda-Jankowiak, Bogna Maria Prezes Zarządu 1990-12-12 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 778 -
2017 798 -
2016 760 -
2015 812 -
2014 830 -
2011 521 -
2009 535 -
2008 597 -
2007 534 2007-12-31
2006 514 2006-12-31
2005 510 -
2004 466 -
2003 430 -
2002 382 II kwartał
2001 359 -
2000 316 -
1999 302 -
Grupa
2018 2 598 -
2017 2 804 -
2016 1 245 -
2015 1 260 -
2014 1 144 -
2013 1 364 -
2012 1 650 -
2011 1 899 -
2010 2 307 -
2009 2 271 -
2008 2 538 -
2007 2 498 2007-12-31
2006 1 382 2006-12-31
2005 1 387 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.