1,4300 zł
0,00% 0,0000 zł
Fast Finance SA (FFI)

Ludzie - FASTFIN

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Retelski Włodzimierz Prezes Zarządu 2020-10-08 -
Nazim Michał Członek Zarządu 2020-10-08 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Noga Marian Przewodniczący RN 2020-06-03 PCZSA - Wiceprzewodniczący RN
Charzyński Maciej Wiceprzewodniczący RN 2020-06-03 FINTECH - Członek RN
Szmigiel Marek Członek RN 2020-03-02 -
Zalewski Franciszek Członek RN 2020-03-02 -
Grabiński Andrzej Członek RN 2020-03-02 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mihułka Tomasz Prezes Zarządu 2019-07-20 2020-10-07 -
Staniec Jarosław Przewodniczący RN 2019-07-20 2020-03-02 -
Mihułka Tomasz Prezes Zarządu 2019-05-22 2019-07-20 -
Kiełczewski Andrzej Prezes Zarządu 2018-10-01 2019-05-22 -
Kiełczewski Andrzej Prezes Zarządu 2018-10-01 -
Siekierski Krzysztof Członek RN 2018-09-27 2020-03-02 -
Dąbrowski Przemysław Członek RN 2018-09-27 2020-03-02 -
Kretowicz Sebastian Członek RN 2018-09-27 2020-03-02 -
Błażejewski Tadeusz Członek RN 2018-09-27 2020-03-02 -
Staniec Jarosław Członek RN 2018-09-27 2019-07-19 -
Mihułka Tomasz Przewodniczący RN 2018-09-27 2019-05-21 -
Mihułka Tomasz Członek RN 2018-09-27 -
Kiełczewski Andrzej Członek RN 2018-06-26 2018-09-27 -
Kiełczewski Andrzej Prezes Zarządu / p.o. 2018-06-26 2018-09-26 -
Bartnik Andrzej Członek RN 2017-06-29 2018-09-27 -
Bartnik Andrzej Członek RN 2017-06-29 -
Stempniak, Dorota Wiktoria Członek RN 2015-06-25 2018-08-31 -
Stempniak, Dorota Wiktoria Członek RN 2015-06-25 -
Strzałkowski Zbigniew Członek RN 2012-06-20 2015-06-25 -
Strzałkowski Zbigniew Członek RN 2012-06-20 -
Ochota Marek Członek RN 2010-05-31 2018-09-05 -
Kaufeld Hildegarda Członek RN 2010-05-31 2018-08-31 -
Ochota Marek Członek RN 2010-05-31 -
Kaufeld Hildegarda Członek RN 2010-05-31 -
Krzemiński, Jacek Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2008-01-15 2018-10-01 -
Daroszewski, Jacek Longin Prezes Zarządu 2008-01-15 2018-06-27 -
Kiełczewski Andrzej Przewodniczący RN 2008-01-15 2018-06-25 -
Kawczak Grzegorz Członek RN 2008-01-15 2017-06-29 -
Mielnik Roman Członek RN 2008-01-15 2012-12-31 -
Wesołowski Dariusz Członek RN 2008-01-15 2010-12-31 -
Kaufeld-Budrewicz Iwona Członek RN 2008-01-15 2010-12-31 -
Krzemiński, Jacek Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2008-01-15 -
Wesołowski Dariusz Członek RN 2008-01-15 -
Mielnik Roman Członek RN 2008-01-15 -
Kawczak Grzegorz Członek RN 2008-01-15 -
Kaufeld-Budrewicz Iwona Członek RN 2008-01-15 -
Daroszewski, Jacek Longin Prezes Zarządu 2008-01-15 -

Zatrudnienie

Spółka
2017 61 -
2016 57 -
2015 59 -
2014 63 -
2013 117 -
2012 111 -
2009 28 -
2008 14 -
Grupa
2017 61 -
2016 60 -
2015 59 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.