1,8000 zł
11,11% 0,1800 zł
FAM SA (FAM)

Ludzie - FAM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Relidzyński Paweł Prezes Zarządu 2014-11-13 -
Chrzanowski Sławomir Członek Zarządu 2014-11-13 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Bielowicki Grzegorz Przewodniczący RN 2009-02-27 -
Różycki Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2011-06-30 -
Waligórski Tomasz Sekretarz RN 2017-05-29 -
Przybył Jacek Członek RN 2014-07-30 -
Dyszczyk Agnieszka Członek RN 2017-05-29 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mochol Kazimierz Członek RN 2013-05-09 2014-06-02 -
Mochol Kazimierz Członek RN 2013-05-09 -
Litwiński Jarosław Prezes Zarządu 2011-11-25 -
Litwiński Jarosław Prezes Zarządu 2011-11-25 -
Janas Zbigniew Członek RN 2011-06-30 -
Kwiecień Michał Członek RN 2009-04-17 2011-06-30 -
Leśniak Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2009-04-17 2011-06-30 -
Kwiecień Michał Członek RN 2009-04-17 -
Leśniak Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2009-04-17 -
Zieliński Dariusz Prezes Zarządu 2009-04-01 2011-11-25 -
Hordyński Paweł Wiceprezes Zarządu 2009-04-01 2009-12-18 -
Mochol Kazimierz Członek Zarządu 2009-04-01 2009-12-18 -
Hordyński Paweł Wiceprezes Zarządu 2009-04-01 -
Mochol Kazimierz Członek Zarządu 2009-04-01 -
Zieliński Dariusz Prezes Zarządu 2009-04-01 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2009-02-27 2013-05-09 -
Rawski Artur Członek RN 2009-02-27 2013-05-09 -
Filipiak Tomasz Członek RN 2009-02-27 2013-05-09 -
Godłowski Jan Członek RN 2009-02-27 2009-04-17 -
Rawski Artur Członek RN 2009-02-27 -
Filipiak Tomasz Członek RN 2009-02-27 -
Firczyk Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2009-02-27 -
Godłowski Jan Członek RN 2009-02-27 -
Hordyński Paweł Członek RN 2009-02-27 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2009-02-27 -
Wróblewski Andrzej Członek RN 2008-06-27 2009-02-27 -
Jędrzejewski Leszek Członek RN 2008-06-27 2008-11-21 -
Wróblewski Andrzej Członek RN 2008-06-27 -
Jędrzejewski Leszek Członek RN 2008-06-27 -
Bogusławski Sebastian Członek RN 2008-03-31 2008-06-02 -
Bogusławski Sebastian Członek RN 2008-03-31 -
Szwedo Leszek Członek RN 2008-02-06 2009-02-27 -
Śnieżko Arkadiusz Członek RN 2008-02-06 2008-06-05 -
Dziewulski Krzysztof Członek RN 2008-02-06 2008-03-31 -
Szwedo Leszek Członek RN 2008-02-06 -
Dziewulski Krzysztof Członek RN 2008-02-06 -
Śnieżko Arkadiusz Członek RN 2008-02-06 -
Kalicki Mirosław Przewodniczący RN 2007-05-17 2009-02-27 -
Grot Aleksander Wiceprzewodniczący RN 2007-05-17 2009-02-27 -
Łożyński Jan Członek RN 2007-05-17 2009-02-27 -
Michalak Janusz Członek RN 2007-05-17 2007-12-31 -
Kalicki Mirosław Przewodniczący RN 2007-05-17 -
Grot Aleksander Wiceprzewodniczący RN 2007-05-17 -
Łożyński Jan Członek RN 2007-05-17 -
Michalak Janusz Członek RN 2007-05-17 -
Adamczyk Maciej Członek Zarządu 2007-03-05 2009-03-31 -
Adamczyk Maciej Członek Zarządu 2007-03-05 2009-03-31 -
Twardowski Rafał Członek Zarządu 2007-03-05 2007-07-02 -
Twardowski Rafał Członek Zarządu 2007-03-05 -
Tamborski Paweł Członek RN 2006-09-22 2008-02-04 -
Tamborski Paweł Członek RN 2006-09-22 -
Bonderek Zbigniew Członek RN 2006-05-18 2007-05-17 -
Bonderek Zbigniew Członek RN 2006-05-18 -
Kalicki Mirosław Członek RN 2005-07-06 2007-02-26 -
Kalicki Mirosław Członek RN 2005-07-06 -
Janczewski Piotr Prezes Zarządu 2005-06-15 2009-03-31 -
Janczewski Piotr Prezes Zarządu 2005-06-15 2009-03-31 -
Wróblewski Andrzej Sekretarz RN 2005-01-10 2008-02-04 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2005-01-10 2006-05-18 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2005-01-10 -
Wróblewski Andrzej Sekretarz RN 2005-01-10 -
Kalicki Mirosław Prezes Zarządu 2004-11-24 2005-06-15 -
Kalicki Mirosław Prezes Zarządu 2004-11-24 -
Michalak Janusz Wiceprezes Zarządu 2004-11-23 2007-02-27 -
Michalak Janusz Wiceprezes Zarządu 2004-11-23 -
Kalicki Wiesław Członek RN 2004-03-29 2009-02-27 -
Zientara Jerzy Członek RN 2004-03-29 2005-07-06 -
Zientara Jerzy Członek RN 2004-03-29 -
Kalicki Wiesław Członek RN 2004-03-29 -
Zientara Andrzej Wiceprezes Zarządu 2003-06-26 2005-01-31 -
Zientara Andrzej Wiceprezes Zarządu 2003-06-26 -
Zientara Maciej Wiceprzewodniczący RN 2003-04-25 2006-04-26 -
Zientara Maciej Wiceprzewodniczący RN 2003-04-25 -
Kalicki Mirosław Przewodniczący RN 2002-12-19 2004-11-23 -
Smagowski Jerzy Członek RN 2002-12-19 2003-12-31 -
Mazur Jacek Członek RN 2002-12-19 2003-12-31 -
Kalicki Mirosław Przewodniczący RN 2002-12-19 -
Szczepański Waldemar Członek RN 2004-03-29 -
Brylewski Zenon Prezes Zarządu 2003-08-14 -
Kukulska Maria Członek Zarządu 2002-12-19 -
Tucharz Jacek Prezes Zarządu 2002-12-19 -
Czarniecki Zbigniew Członek Zarządu 2002-12-19 -
Malinowski Mariusz Prezes Zarządu 2002-12-19 -
Górecki Kamil Członek RN 2002-12-19 -
Samulska Grażyna Członek RN 2002-12-19 -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 11 -
Grupa
2016 355 -
2015 351 -
2014 369 -
2013 383 -
2011 412 -
2010 391 -
2009 10 -
2008 11 -
2007 12 2007-12-31
2006 593 2006-12-31
2005 515 -
2004 585 -
2003 543 2003-12-31
2002 721 -
2001 775 -
Grupa
2013 818 -
2012 812 -
2011 638 -
2010 1 073 -
2009 1 238 -
2008 11 -
2007 12 2007-12-31
2006 1 196 -
2005 757 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.