Ludzie - ESTAR

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Soós Csaba Prezes Zarządu 2016-05-01 -
Gagyi, Pálffy Attila Członek Zarządu 2016-05-01 -
Bálint László Członek Zarządu 2016-05-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Siska, Miklós László Członek RN 2016-04-04 -
Sárkány Gergely Członek RN 2016-04-04 -
Ildikó Sebők Członek RN 2016-04-04 -
Petyko Zoltan Członek RN 2019-11-18 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Fekete Attila Członek RN 2016-04-04 2017-09-26 -
Ogółem Członek RN 2016-04-04 -
Ogółem Członek RN 2016-04-04 -
Komonczi Zsolt Członek Zarządu 2015-09-04 2016-03-04 -
Bolevácz Eva Członek RN 2015-09-04 2015-12-31 -
Saródy Ferenc Członek Zarządu 2015-09-04 2015-12-31 -
Lingvai Brigitta Członek RN 2015-09-04 2015-12-31 -
Bolevácz Eva Członek RN 2015-09-04 2015-12-31 -
Lingvai Brigitta Członek RN 2015-09-04 2015-12-31 -
Komonczi Zsolt Członek Zarządu 2015-09-04 2015-12-31 -
Saródy Ferenc Członek Zarządu 2015-09-04 2015-12-31 -
Siska, Miklós László Członek RN 2013-08-05 2014-12-31 -
Siska, Miklós László Członek RN 2013-08-05 2014-12-31 -
Szivek Norbert Członek Zarządu 2013-05-01 2014-12-31 -
Fekete Attila Członek RN 2013-05-01 2014-12-31 -
Vágány Tamás Członek Zarządu 2013-05-01 2014-12-31 -
Poják Zoltán Członek RN 2013-05-01 2014-12-31 -
Vágány Tamás Członek Zarządu 2013-05-01 2014-12-31 -
Szivek Norbert Członek Zarządu 2013-05-01 2014-12-31 -
Fekete Attila Członek RN 2013-05-01 2014-12-31 -
Poják Zoltán Członek RN 2013-05-01 2014-12-31 -
Soós Csaba Prezes Zarządu 2011-10-18 2016-01-21 -
Soós Csaba Prezes Zarządu 2011-10-18 -
Bakacsi Gyula Przewodniczący RN 2010-04-30 2016-01-26 -
Bakacsi Gyula Przewodniczący RN / Członek komisji rewizyjnej od 2010 r 2010-04-30 -
Vereczkey Zoltán Członek RN 2009-06-30 2012-06-21 -
Vereczkey Zoltán Członek RN 2009-06-30 -
Balázs Csaba Członek RN 2016-01-21 -
Molnos Daniel Członek Zarządu 2013-05-01 -
Teleki, Maximilian N. Członek Zarządu 2013-05-01 -
Pataki, George Elemer Członek Zarządu 2013-02-27 -
Krawczyk, Jacek Piotr Członek Zarządu 2012-09-19 -
Krawczyk, Jacek Piotr Członek Zarządu 2012-09-19 -
Csaba Lantos Członek Zarządu 2012-06-01 -
Wetzker Konrad Członek Zarządu 2012-06-01 -
Kassai Ákos Członek Zarządu 2012-01-20 -
Pataki, George Elemer Członek Zarządu -
Csaba Lantos Członek Zarządu -
Veress József Przewodniczący RN / członek komisji rewizyjnej -
Veress József Przewodniczący RN -
Kazár András Członek RN -
Kazár András Członek RN -
Molnos Daniel Członek Zarządu -
Wetzker Konrad Członek Zarządu -
Krawczyk, Jacek Piotr Członek Zarządu -
Teleki, Maximilian N. Członek Zarządu -
Balázs Csaba Członek RN -
Teleki, Maximilian N. Członek Zarządu -
Teleki, Maximilian N. Członek Zarządu -
Kassai Ákos Członek Zarządu / dyrektor generalny -

Zatrudnienie

Spółka
2015 6 -
2014 7 -
2013 10 -
Grupa
2018 16 -
2017 21 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.