1,3700 zł
0,00% 0,0000 zł
ENERGOAPARATURA SA (ENP)

Ludzie - ENAP

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Michalik Tomasz Prezes Zarządu 2008-02-15 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Zatryb Jacek Przewodniczący RN 2006-06-29 -
Rejniak Leszek Wiceprzewodniczący RN 2020-07-16 -
Gęgotek-Rapak Małgorzata Sekretarz RN 2020-07-16 -
Beza Adam Członek RN 2020-06-30 -
Saratowicz Mariusz Członek RN 2020-06-30 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Sosgórnik Tadeusz Członek RN 2019-06-12 2020-06-30 -
Rejniak Leszek Członek RN 2018-06-06 2020-07-15 -
Soprycha Piotr Członek RN 2015-06-11 2020-06-30 -
Koralewski Zdzisław Członek RN 2011-03-10 2020-06-30 -
Sukacz Dawid Członek RN 2010-07-21 2011-03-06 -
Sukacz Dawid Członek RN 2010-07-21 -
Halczak Piotr Członek RN 2010-06-22 2020-06-30 -
Halczak Piotr Członek RN 2010-06-22 -
Gęgotek-Rapak Małgorzata Wiceprzewodniczący RN 2008-04-03 2020-07-15 -
Koralewski Zdzisław Członek RN 2008-04-03 2010-07-21 -
Koralewski Zdzisław Członek RN 2008-04-03 -
Gęgotek-Rapak Małgorzata Członek RN 2008-04-03 -
Beza Adam Przewodniczący RN 2008-02-15 2015-06-11 -
Beza Adam Przewodniczący RN 2008-02-15 -
Mańka Rafał Członek Zarządu 2007-09-01 2009-11-05 -
Michalik Tomasz Członek Zarządu 2007-09-01 2008-02-14 -
Mańka Rafał Członek Zarządu / Dyrektor ds. Produkcji 2007-09-01 -
Michalik Tomasz Członek Zarządu / Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju 2007-09-01 -
Zatryb Jacek Wiceprzewodniczący RN 2006-06-29 -
Wojtowicz Ryszard Członek RN 2005-06-16 2019-01-22 -
Król Ireneusz Członek RN 2005-06-16 2008-03-31 -
Wojtowicz Ryszard Członek RN 2005-06-16 -
Król Ireneusz Członek RN 2005-06-16 -
Beza Adam Wiceprzewodniczący RN 2005-01-20 2008-02-04 -
Barwacz Marian Członek RN 2005-01-20 2006-06-28 -
Borgosz Przemysław Członek RN 2005-01-20 2005-06-16 -
Tajak Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2005-01-20 2005-06-15 -
Beza Adam Członek RN 2005-01-20 -
Borgosz Przemysław Członek RN 2005-01-20 -
Barwacz Marian Członek RN 2005-01-20 -
Tajak Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2005-01-20 -
Tajak Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2005-01-20 -
Beza Adam Członek RN 2005-01-20 -
Rejniak Leszek Przewodniczący RN 2004-10-14 2008-04-03 -
Idzik Wojciech Prezes Zarządu 2004-10-14 2005-01-20 -
Idzik Wojciech Prezes Zarządu 2004-10-14 -
Rejniak Leszek Przewodniczący RN 2004-10-14 -
Jabłoński Mariusz Prezes Zarządu 2004-09-27 2008-02-05 -
Siedlaczek Jerzy Wiceprezes Zarządu 2004-09-27 2004-11-15 -
Siedlaczek Jerzy Wiceprezes Zarządu 2004-09-27 -
Jabłoński Mariusz Prezes Zarządu 2004-09-27 -
Tura Zbigniew Członek Zarządu 2004-04-26 2004-09-27 -
Tura Zbigniew Członek Zarządu 2004-04-26 -
Siedlaczek Jerzy Prezes Zarządu 2004-01-14 2004-09-26 -
Siedlaczek Jerzy Prezes Zarządu 2004-01-14 -
Miazga Grzegorz Członek RN 2003-01-23 2005-01-20 -
Opas Rafał Członek RN 2003-01-23 2004-10-14 -
Idzik Wojciech Członek RN 2003-01-23 2004-06-17 -
Idzik Wojciech Członek RN 2003-01-23 -
Miazga Grzegorz Członek RN 2003-01-23 -
Opas Rafał Członek RN 2003-01-23 -
Pytel Krzysztof Członek Zarządu 2002-04-16 2004-04-26 -
Pytel Krzysztof Członek Zarządu 2002-04-16 -
Paluch Jerzy Członek RN 2002-01-10 2005-01-19 -
Barwacz Marian Członek RN 2002-01-10 2004-10-14 -
Kowalski Andrzej Członek RN 2002-01-10 2003-01-23 -
Żuchowski Janusz Członek RN 2002-01-10 2003-01-23 -
Żuchowski Janusz Członek RN 2002-01-10 -
Barwacz Marian Członek RN 2002-01-10 -
Kowalski Andrzej Członek RN 2002-01-10 -
Paluch Jerzy Członek RN 2002-01-10 -
Buczkowski Andrzej Prezes Zarządu 2001-12-20 2004-01-14 -
Buczkowski Andrzej Prezes Zarządu 2001-12-20 -
Oleksy Bogusław Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 2005-01-20 -
Czarnik Julian Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2004-01-14 -
Klimek Tadeusz Członek RN 1000-01-01 2003-01-23 -
Białogłowski Krzysztof Członek Zarządu 1000-01-01 2002-04-16 -
Czarnik Julian Członek Zarządu 1000-01-01 2001-12-20 -
Kowalski Andrzej Przewodniczący RN -
Klimek Tadeusz Członek RN -
Czarnik Julian Wiceprezes Zarządu -
Oleksy Bogusław Wiceprzewodniczący RN -
Białogłowski Krzysztof Członek Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 129 -
2017 112 -
2016 117 -
2015 129 -
2014 144 -
2013 165 -
2011 197 -
2009 276 -
2008 288 -
2005 233 -
2004 301 -
2003 353 -
2002 347 -
2001 549 -
2000 621 -
1999 893 -
1998 858 -
1997 843 -
1996 861 -
1995 778 -
1994 797 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.