168,4000 zł
0,00% 0,0000 zł
Comarch SA (CMR)

Ludzie - COMARCH

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Filipiak Janusz Prezes Zarządu 1991-01-01 - Przewodniczący RN
Prokop Paweł Wiceprezes Zarządu 2002-11-28 -
Rymarczyk Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2007-06-28 -
Warwas Marcin Wiceprezes Zarządu 2007-06-28 -
Tarański Konrad Wiceprezes Zarządu 2008-06-25 -
Przewięźlikowski Andrzej Wiceprezes Zarządu 2015-06-24 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Filipiak Elżbieta Przewodniczący RN 2002-11-28 -
Pach Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2019-06-26 -
Drobniak Danuta Członek RN 2011-06-29 -
Pruska Anna Członek RN 2013-06-26 -
Krasodomska Joanna Członek RN 2019-06-26 -
Kalinowski Łukasz Członek RN 2019-06-26 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Włudyka Tadeusz Członek RN 2019-06-26 2021-06-24 -
Dąbrowski, Marcin Piotr Wiceprezes Zarządu 2015-06-24 2020-01-29 -
Dąbrowski, Marcin Piotr Wiceprezes Zarządu 2015-06-24 -
Bednarski Robert Członek RN 2014-06-26 2019-06-26 -
Bednarski Robert Członek RN 2014-06-26 -
Pruska Anna Członek RN 2013-06-26 -
Czapiewski Maciej Członek RN 2008-06-25 2011-06-29 -
Czapiewski Maciej Członek RN 2008-06-25 -
Brzeziński Maciej Wiceprzewodniczący RN 2007-06-28 2019-06-26 -
Syryjczyk Tadeusz Członek RN 2007-06-28 2016-12-31 -
Reichert Piotr Wiceprezes Zarządu 2007-06-28 2015-04-30 -
Reichert Piotr Wiceprezes Zarządu 2007-06-28 2015-04-30 -
Syryjczyk Tadeusz Członek RN 2007-06-28 -
Brzeziński Maciej Wiceprzewodniczący RN 2007-06-28 -
Piątosa Piotr Wiceprezes Zarządu 2006-06-22 2015-04-30 -
Piątosa Piotr Wiceprezes Zarządu 2006-06-22 2015-04-30 -
Kucharzyk Wojciech Członek RN 2004-06-30 2019-06-26 -
Ławrynowicz Anna Członek RN 2004-06-30 2019-06-26 -
Kucharzyk Wojciech Członek RN 2004-06-30 -
Ławrynowicz Anna Członek RN 2004-06-30 -
Rymarczyk Zbigniew Członek Zarządu 2004-06-18 2007-06-27 -
Debou Christophe Członek Zarządu 2001-12-17 2006-01-23 -
Debou Christophe Członek Zarządu 2001-12-17 -
Chwastek Robert Członek Zarządu 2001-06-11 2005-03-29 -
Chwastek Robert Członek Zarządu 2001-06-11 -
Chwast Rafał Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2007-12-31 -
Zieliński Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 2007-06-28 -
Przewięźlikowski Paweł Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2007-06-28 -
Maciantowicz Tomasz Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2006-05-11 -
Noga Marian Członek RN 1000-01-01 2004-06-30 -
Włudyka Tadeusz Członek RN 1000-01-01 2004-06-30 -
Chwast Rafał Wiceprezes Zarządu 2007-12-31 -
Maciantowicz Tomasz Wiceprezes Zarządu -
Przewięźlikowski Paweł Wiceprezes Zarządu -
Zieliński Krzysztof Wiceprzewodniczący RN -
Noga Marian Członek RN -
Włudyka Tadeusz Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2021 5 214 -
2020 5 042 -
2019 4 987 -
2018 4 687 -
2017 4 336 -
2016 4 149 -
2015 3 851 -
2014 3 339 -
2013 3 448 -
2012 3 062 -
2011 2 690 -
2010 2 694 -
2009 2 545 -
2008 2 666 2008-12-31
2007 2 675 2008-12-31
2005 1 632 -
2004 1 045 -
2003 502 -
2002 400 -
2001 341 -
2000 360 -
1999 341 -
1998 202 XI'97-XII'98
1997 155 XI'96-X'97
1996 51 XI'95-X'96
1995 33 XI'94-X'95
Grupa
2021 6 723 -
2020 6 462 -
2019 6 448 -
2018 6 091 -
2017 5 638 -
2016 5 140 -
2015 4 896 -
2014 4 211 -
2013 4 222 -
2012 3 759 -
2011 3 446 -
2010 3 462 -
2009 3 260 -
2008 3 088 wraz z MKS Cracovia SSA
2007 2 857 wraz z MKS Cracovia SSA
2005 1 749 wraz z MKS Cracovia SSA
2004 1 447 -
2003 1 050 -
2002 906 -
2001 929 -
2000 861 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.