0,3050 zł
5,90% 0,0170 zł
CFI Holding S.A. (CFI)

Ludzie - CFI

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Feder-Kawczyńska, Joanna Prezes Zarządu 2018-02-23 EFEKT - Członek RN
Bujak Tomasz Wiceprezes Zarządu 2021-11-03 EFEKT - Wiceprezes Zarządu
DREWEX - Członek RN
KREZUS - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Raczkowski Konrad Przewodniczący RN 2020-07-03 -
Żbikowski Paweł Członek RN 2018-06-29 STARHED - Członek RN
Kownacki Marek Członek RN 2020-04-09 -
Wojciechowski Michał Członek RN 2020-08-28 -
Chojniak Katarzyna Członek RN 2020-06-28 EFEKT - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Chojniak Katarzyna Członek RN 2020-01-15 2020-07-02 EFEKT - Członek RN
Bartosiewicz Michał Członek RN 2019-04-26 2020-03-31 -
Postek Grzegorz Członek RN 2019-04-26 2020-01-13 -
Postek Grzegorz Członek RN 2019-04-26 2020-01-13 -
Postek Grzegorz Członek RN 2019-04-26 2020-01-13 -
Dębowski, Grzegorz Andrzej Członek RN 2016-06-29 2021-03-05 -
Tomaszewski Janusz Członek RN 2016-06-29 2020-10-22 -
Wodyk Aneta Członek RN 2016-06-29 2019-04-05 -
Łaszkiewicz Wojciech Członek RN 2016-06-29 2018-06-29 -
Polak Anna Członek RN 2016-06-29 2017-02-14 -
Polak Anna Członek RN 2016-06-29 -
Wodyk Aneta Członek RN 2016-06-29 -
Tomaszewski Janusz Dyrektor 2016-06-29 -
Łaszkiewicz Wojciech Członek RN 2016-06-29 -
Reczek Rafał Członek RN 2015-12-04 2019-02-25 -
Jakubowski Mateusz Członek RN 2015-12-04 2018-03-06 -
Jakubowski Mateusz Członek RN 2015-12-04 -
Reczek Rafał Członek RN 2015-12-04 -
Kawczyński Michał Wiceprezes Zarządu 2014-02-19 2018-02-23 -
Radaczyński Ireneusz Członek RN 2014-02-19 2017-12-31 -
Siwiński, Michał Izydor Członek RN 2014-02-19 2015-12-01 -
Bartczak, Michał Hieronim Członek RN 2014-02-19 2015-09-01 -
Matuszczyk, Piotr Jakub Członek RN 2014-02-19 -
Siwiński, Michał Izydor Członek RN 2014-02-19 -
Radaczyński Ireneusz Członek RN 2014-02-19 -
Bartczak, Michał Hieronim Członek RN 2014-02-19 -
Matuszczyk, Piotr Jakub Wiceprzewodniczący RN 2014-02-19 -
Kawczyński Michał Wiceprezes Zarządu 2014-02-19 -
Pasek Andrzej Członek RN 2013-03-25 2017-12-31 -
Dąbrowski Jarosław Członek RN 2013-03-25 2017-12-31 -
Pasek Andrzej Członek RN 2013-03-25 -
Dąbrowski Jarosław Członek RN 2013-03-25 -
Radaczyński Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2012-10-03 2014-02-18 -
Radaczyński Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2012-10-03 -
Górski Arkadiusz Członek RN 2012-06-27 2017-12-31 -
Miodek Paweł Członek RN 2012-06-27 2017-12-31 -
Winogradski Grzegorz Przewodniczący RN 2012-06-27 2016-02-23 -
Pasak Arkadiusz Członek RN 2012-06-27 2013-12-07 -
Miodek Paweł Członek RN 2012-06-27 -
Winogradski Grzegorz Przewodniczący RN 2012-06-27 -
Górski Arkadiusz Członek RN 2012-06-27 -
Pasak Arkadiusz Członek RN 2012-06-27 -
Ludkowski Bogdan Członek Zarządu 2012-06-01 2012-10-04 -
Flaczyński Tomasz Członek Zarządu 2012-06-01 2012-08-07 -
Ludkowski Bogdan Członek Zarządu 2012-06-01 -
Flaczyński Tomasz Członek Zarządu 2012-06-01 -
Zawadzki Izydor Członek RN 2012-04-17 2013-12-27 -
Adamska Marzanna Członek RN 2012-04-17 2012-06-06 -
Zawadzki Izydor Członek RN 2012-04-17 -
Adamska Marzanna Członek RN 2012-04-17 -
Antkowiak Grzegorz Członek RN 2010-06-09 2012-03-01 -
Antkowiak Grzegorz Członek RN 2010-06-09 -
Boryczka Marek Wiceprzewodniczący RN 2009-01-15 2012-10-26 -
Ludkowski Bogdan Przewodniczący RN 2009-01-15 2012-04-17 -
Feliks Henryk Członek RN 2009-01-15 2010-06-09 -
Ludkowski Bogdan Przewodniczący RN 2009-01-15 -
Boryczka Marek Wiceprzewodniczący RN 2009-01-15 -
Feliks Henryk Członek RN 2009-01-15 -
Ślipek Jarosław Prezes Zarządu 2009-01-12 2012-10-04 -
Janicki Maciej Wiceprezes Zarządu 2009-01-12 2011-02-14 -
Janicki Maciej Wiceprezes Zarządu 2009-01-12 2011-02-14 -
Ślipek Jarosław Prezes Zarządu 2009-01-12 -
Solski Tomasz Członek RN 2007-09-27 2012-10-29 -
Lesiak Krzysztof Członek RN 2007-09-27 2012-06-12 -
Aleksandrowicz Andrzej Członek Zarządu 2007-09-27 2012-06-01 -
Aleksandrowicz Andrzej Członek Zarządu 2007-09-27 -
Solski Tomasz Członek RN 2007-09-27 -
Lesiak Krzysztof Członek RN 2007-09-27 -

Zatrudnienie

Spółka
2020 27 -
2019 28 -
2018 27 -
2017 27 -
2016 27 -
2015 27 -
2014 27 -
2013 7 -
2008 56 -
2007 24 -
2006 19 2006-12-31
Grupa
2020 254 -
2019 478 -
2018 396 -
2017 288 -
2016 351 -
2015 328 -
2014 29 -
2013 22 -
2012 24 -
2011 79 -
2010 105 -
2008 103 -
2007 71 2007-12-31
2006 34 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.