0,4320 zł
0,23% 0,0010 zł
Clean & Carbon Energy SA (CCE)

Ludzie - CCENERGY

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mikołajczyk, Józef Bogusław Prezes Zarządu 2022-03-28 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Stala Konrad Przewodniczący RN 2020-06-30 -
Chomont Robert Członek RN 2018-01-25 -
Żurawski Mariusz Członek RN 2020-06-30 -
Podolska, Wiesława Katarzyna Członek RN 2020-06-30 -
Paszyńska, Anna Mercedes Członek RN 2021-06-24 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kołodziejczuk Sławomir Prezes Zarządu 2022-01-27 2022-03-28 -
Stala Konrad Członek RN 2019-06-27 2020-06-29 -
Madejski Tomasz Członek RN 2018-09-25 2021-06-24 -
Staniszewski, Wielkosław Przemko Członek RN 2018-06-29 2020-06-30 -
Poradzewski, Borys Mikołaj Członek RN 2018-06-29 2020-06-30 -
Szabunia Jan Członek RN 2018-06-29 2018-09-25 -
Rzepecki Andrzej Członek RN 2018-01-25 2019-06-27 -
Rzepecki Andrzej Członek RN 2018-01-25 2019-06-27 -
Mikołajczyk, Józef Bogusław Prezes Zarządu 2017-11-06 2022-01-27 -
Paszyński Stanisław Członek Zarządu 2017-05-25 2017-11-06 -
Paszyński Stanisław Członek Zarządu 2017-05-25 -
Szabunia Jan Wiceprezes Zarządu 2016-06-30 2017-03-28 -
Redełkiewicz Jan Prezes Zarządu 2016-06-29 2017-11-06 -
Redełkiewicz Jan Prezes Zarządu 2016-06-29 -
Żurawski Wiesław Członek Zarządu 2015-10-29 2017-11-06 -
Żurawski Wiesław Członek Zarządu 2015-10-29 -
Stachura Angelika Członek RN 2015-06-19 2018-06-29 -
Golański Damian Członek RN 2015-06-19 2018-01-25 -
Łukasz Mędrzycki Członek RN 2015-06-19 2016-12-31 -
Stachura Angelika Członek RN 2015-06-19 -
Golański Damian Członek RN 2015-06-19 -
Sędzikowski Edmund Wiceprezes Zarządu 2014-12-11 2015-06-25 -
Sędzikowski Edmund Wiceprezes Zarządu 2014-12-11 -
Stala Konrad Wiceprzewodniczący RN 2013-09-18 2018-06-29 -
Jakubowski Waldemar Przewodniczący RN 2013-09-18 2018-01-25 -
Redełkiewicz Jan Prezes Zarządu 2013-09-18 2016-06-28 -
Wiśniewska Romana Członek RN 2013-09-18 2015-06-19 -
Jakubowski Waldemar Przewodniczący RN 2013-09-18 -
Redełkiewicz Jan Prezes Zarządu 2013-09-18 -
Wiśniewska Romana Członek RN 2013-09-18 -
Stala Konrad Wiceprzewodniczący RN 2013-09-18 -
Janiszewski Jacek Przewodniczący RN 2012-09-12 2017-12-31 -
Żurawski Wiesław Członek RN 2012-09-12 2013-12-13 -
Sędzikowski Edmund Prezes Zarządu 2012-09-12 2013-09-18 -
Janiszewski Jacek Przewodniczący RN 2012-09-12 -
Sędzikowski Edmund Prezes Zarządu 2012-09-12 -
Piechota Jacek Członek RN 2012-09-12 -
Żurawski Wiesław Członek RN 2012-09-12 -
Piechota Jacek Członek RN 2012-09-12 -
Piechota Jacek Członek RN 2012-02-23 2016-12-31 -
Janiszewski Jacek Członek RN 2012-02-23 2012-09-11 -
Piechota Jacek Członek RN 2012-02-23 -
Janiszewski Jacek Członek RN 2012-02-23 -
Staniszewski, Wielkosław Przemko Prezes Zarządu 2011-10-14 2012-09-12 -
Staniszewski, Wielkosław Przemko Prezes Zarządu 2011-10-14 -
Paszyńska, Anna Mercedes Członek RN 2011-09-30 2018-06-29 -
Łachtaj Wiesław Członek RN 2011-09-30 2015-06-19 -
Oleksy Józef Członek RN 2011-09-30 2012-09-12 -
Donocik Tadeusz Członek RN 2011-09-30 2012-09-12 -
Semik Józef Członek RN 2011-09-30 2012-09-12 -
Paszyńska, Ferrari Stacey Członek RN 2011-09-30 2012-06-22 -
Oleksy Józef Członek RN 2011-09-30 -
Łachtaj Wiesław Członek RN 2011-09-30 -
Donocik Tadeusz Członek RN 2011-09-30 -
Paszyńska, Anna Mercedes Członek RN 2011-09-30 -
Paszyńska, Ferrari Stacey Członek RN 2011-09-30 -
Semik Józef Członek RN 2011-09-30 -
Flemming Maciej Prezes Zarządu 2011-07-01 2011-12-31 -
Flemming Maciej Prezes Zarządu 2011-07-01 2011-10-14 -
Multan Marek Członek RN 2011-05-13 2012-04-01 -
Multan Marek Członek RN 2011-05-13 -
Szamlewski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2011-04-01 2011-07-01 -
Szamlewski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2011-04-01 2011-07-01 -
Kwiatkowski Zygmunt Prezes Zarządu 2011-04-01 2011-05-26 -
Kwiatkowski Zygmunt Prezes Zarządu 2011-04-01 -
Kwiatkowski Zygmunt Prezes Zarządu 2011-04-01 -
Szamlewski Tomasz Prezes Zarządu 2011-01-28 2011-03-31 -
Szamlewski Tomasz Prezes Zarządu 2011-01-28 2011-03-31 -
Żurawski Wiesław Wiceprezes Zarządu 2011-01-28 2011-03-10 -
Żurawski Wiesław Wiceprezes Zarządu 2011-01-28 -
Żurawski Wiesław Prezes Zarządu 2010-11-18 2011-01-27 -
Żurawski Wiesław Prezes Zarządu 2010-11-18 -
Witkowski Dariusz Prezes Zarządu 2010-09-02 2010-11-18 -
Piotrowski Jacek Wiceprezes Zarządu 2010-09-02 2010-09-30 -
Piotrowski Jacek Wiceprezes Zarządu 2010-09-02 -
Witkowski Dariusz Prezes Zarządu 2010-09-02 -
Janiszewski Jacek Przewodniczący RN 2010-09-01 2012-02-22 -
Piechota Jacek Członek RN 2010-09-01 2012-02-22 -
Tywonek Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2010-09-01 2011-10-28 -
Trybuchowski Maciej Członek RN 2010-09-01 2011-09-28 -
Steinhoff Janusz Członek RN 2010-09-01 2010-10-01 -
Janiszewski Jacek Przewodniczący RN 2010-09-01 -
Piechota Jacek Członek RN 2010-09-01 -
Steinhoff Janusz Członek RN 2010-09-01 -
Tywonek Tomasz Członek RN 2010-09-01 -
Trybuchowski Maciej Członek RN 2010-09-01 -
Mamzer Sławomir Członek RN 2010-04-22 2010-09-01 -
Jaranowski, Tomasz Karol Członek RN 2010-04-22 2010-09-01 -
Mamzer Sławomir Członek RN 2010-04-22 -
Jaranowski, Tomasz Karol Członek RN 2010-04-22 -
Multan Marek Wiceprezes Zarządu 2008-11-05 2010-05-31 -
Multan Marek Wiceprezes Zarządu 2008-11-05 2010-05-31 -
Buczkowski Wojciech Członek RN 2008-05-26 2011-08-18 -
Piwnik Adam Członek RN 2008-05-26 2010-09-01 -
Mikosz Andrzej Członek RN 2008-05-26 2010-04-22 -
Bujalski Szymon Członek RN 2008-05-26 2010-04-22 -
Bujalski Szymon Członek RN 2008-05-26 -
Mikosz Andrzej Członek RN 2008-05-26 -
Buczkowski Wojciech Członek RN 2008-05-26 -
Piwnik Adam Członek RN 2008-05-26 -
Piotrowski Jacek Prezes Zarządu 2008-04-29 2010-09-01 -
Straburzyński Tomasz Wiceprezes Zarządu 2008-04-29 2008-11-05 -
Piotrowski Jacek Prezes Zarządu 2008-04-29 -
Straburzyński Tomasz Wiceprezes Zarządu 2008-04-29 -
Karpiński Sławomir Członek RN 2008-01-08 2016-12-31 -
Wałach Szymon Wiceprzewodniczący RN 2008-01-08 2010-09-01 -
Karpiński Sławomir Członek RN 2008-01-08 -
Wałach Szymon Wiceprzewodniczący RN 2008-01-08 -
Ziemba Paweł Przewodniczący RN 2007-07-31 2016-12-31 -
Ziemba Paweł Przewodniczący RN 2007-07-31 -
Węgrzynowski Jacek Członek RN 2007-04-10 2016-12-31 -
Węgrzynowski Jacek Członek RN 2007-04-10 -
Studencka Teresa Wiceprzewodniczący RN 2006-12-19 2016-12-31 -
Studencka Teresa Wiceprzewodniczący RN 2006-12-19 -
Dąbal-Bonczek Małgorzata Sekretarz RN 2006-09-28 2016-12-31 -
Dąbal-Bonczek Małgorzata Sekretarz RN 2006-09-28 -
Gzyl Zbigniew Prezes Zarządu 2005-10-01 2008-04-29 -
Gzyl Zbigniew Prezes Zarządu 2005-10-01 -
Sobieszek Adam Prezes Zarządu 2005-08-31 2005-09-30 -
Sobieszek Adam Prezes Zarządu 2005-08-31 -
Karpiński Sławomir Członek RN 2005-06-27 2007-06-28 -
Koziorowski Leszek Członek RN 2005-06-27 2006-12-19 -
Koziorowski Leszek Członek RN 2005-06-27 2006-12-19 -
Stępień Tomasz Członek RN 2005-06-27 2006-09-28 -
Koziorowski Leszek Członek RN 2005-06-27 -
Karpiński Sławomir Członek RN 2005-06-27 -
Stępień Tomasz Członek RN 2005-06-27 -
Żurek Jarosław Członek RN 2004-06-17 2008-01-08 -
Susałko Monika Członek RN 2004-06-17 2005-05-31 -
Susałko Monika Członek RN 2004-06-17 -
Żurek Jarosław Członek RN 2004-06-17 -
Kuźniak Andrzej Prezes Zarządu 2002-12-01 2005-08-31 -
Sobieszek Adam Wiceprezes Zarządu 2002-12-01 2005-08-30 -
Sobieszek Adam Wiceprezes Zarządu 2002-12-01 -
Kuźniak Andrzej Prezes Zarządu 2002-12-01 -
Kabut Antoni Członek RN 2001-12-19 2016-12-31 -
Kopyt Jarosław Członek RN 2001-12-19 2007-03-05 -
Ziemba Paweł Członek RN 2001-12-19 2004-06-17 -
Kopyt Jarosław Członek RN 2001-12-19 -
Ziemba Paweł Członek RN 2001-12-19 -
Kabut Antoni Członek RN 2001-12-19 -
Styczeń Mirosław Prezes Zarządu 1000-01-01 2002-11-27 -
Maskalan Andrzej Prezes Zarządu 1000-01-01 2002-05-08 -
Styczeń Mirosław Prezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2021 3 -
2020 3 -
2019 3 -
2018 2 -
2017 3 -
2015 0 -
2014 8 -
2011 13 -
2010 16 -
2009 127 -
2008 152 -
2007 152 -
2004 91 -
2003 88 -
2002 73 -
2001 83 -
1999 88 -
1998 67 -
1997 57 -
0 0 -
Grupa
2009 127 -
2008 169 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.