50,0000 zł
-0,79% -0,4000 zł
BNP Paribas Bank Polska SA (BNP)

Ludzie - BNPPPL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gdański Przemysław Prezes Zarządu 2017-11-01 -
Kembłowski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 BNPPARIP - Wiceprezes Zarządu
Astraud Daniel Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 -
Pelczarski Jaromir Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 BNPPARIP - Wiceprezes Zarządu
Śledziewski Jerzy Wiceprezes Zarządu 2016-08-01 KREDYTB - Wiceprezes Zarządu
Furlepa Przemysław Wiceprezes Zarządu 2017-10-01 -
Aranda, Jean-Charles Wiceprezes Zarządu 2017-04-05 -
Łabno Kazimierz Wiceprezes Zarządu 2018-11-08 -
Boulanger Andre Wiceprezes Zarządu 2018-11-01 -
Bézieau, Philippe Paul Wiceprezes Zarządu 2016-07-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Wancer Józef Przewodniczący RN 2015-09-01 KRUKSA - Członek RN
Sabet, Jean-Paul Wiceprzewodniczący RN 2014-09-03 BNPPARIP - Przewodniczący RN
Bauc Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2014-09-03 BNPPARIP - Wiceprzewodniczący RN
Warych Mariusz Członek RN 2013-06-28 SELENAFM - Członek RN
d’Estais Jacques Członek RN 2015-06-19 -
Nachyła Monika Członek RN 2015-06-19 GRAAL - Członek RN
ORANGEPL - Członek RN
Decraene Stefaan Członek RN 2015-09-01 -
Mietkowski Piotr Członek RN 2015-09-01 -
Benaroya Francois Członek RN 2018-01-23 -
Falvert Michel Członek RN 2018-08-24 -
Vermeire Stephane Członek RN 2018-08-24 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
de Cock, Yvan Członek RN 2017-06-22 2018-06-13 -
Van Groenendael, Alain Członek RN 2015-09-01 2018-05-25 -
Bogus Tomasz Prezes Zarządu 2015-09-01 2017-10-31 -
Bogus Tomasz Prezes Zarządu 2015-09-01 2017-10-31 -
Mennicken Thomas Członek RN 2015-09-01 2017-05-19 -
Bochev Blagoy Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 2018-10-31 -
Urbaniak Bartosz Członek Zarządu 2015-05-01 2018-03-31 -
Legęć Magdalena Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 2017-12-31 -
Benaroya Francois Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 2017-09-30 -
Bujak Jan Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 2017-04-05 -
Rodes, Jean-Philippe Stephane Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 2016-07-31 -
Rodes, Jean-Philippe Stephane Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 2016-07-31 -
Thebault Michel Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 2016-06-30 -
Thebault Michel Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 2016-06-30 -
Sass Wojciech Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 2015-08-31 -
Sass Wojciech Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 2015-08-31 -
Bujak Jan Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 -
Rodes, Jean-Philippe Stephane Wiceprezes Zarządu 2015-05-01 -
Wancer Józef Prezes Zarządu 2015-04-30 2015-08-31 KRUKSA - Członek RN
Wancer Józef Prezes Zarządu 2015-04-30 2015-08-31 KRUKSA - Członek RN
Bogus Tomasz Prezes Zarządu 2015-04-30 -
Bogus Tomasz Prezes Zarządu 2015-04-30 -
Vial Michel Członek RN 2014-09-03 2015-08-31 -
Lemierre Jean Wiceprzewodniczący RN 2014-09-03 2015-06-19 -
Vial Michel Członek RN 2014-09-03 -
Lemierre Jean Wiceprzewodniczący RN 2014-09-03 -
Cuppen Tanja Członek RN 2013-06-28 2014-09-03 -
Cuppen Tanja Członek RN 2013-06-28 -
Nachyła Monika Wiceprezes Zarządu 2013-04-01 GRAAL - Członek RN
ORANGEPL - Członek RN
Nachyła Monika Wiceprezes Zarządu 2013-03-01 2015-04-30 GRAAL - Członek RN
ORANGEPL - Członek RN
Nachyła Monika Wiceprezes Zarządu 2013-03-01 2015-04-30 GRAAL - Członek RN
ORANGEPL - Członek RN
Drok, Evert Derks Członek RN 2012-06-25 2014-09-03 -
Drok, Evert Derks Członek RN 2012-06-25 -
Legęć Magdalena Wiceprezes Zarządu 2011-10-01 -
Filar Dariusz Członek RN 2011-07-21 2015-04-30 -
Filar Dariusz Członek RN 2011-07-21 -
Nachyła Monika Członek RN 2011-07-21 GRAAL - Członek RN
ORANGEPL - Członek RN
Odzioba Dariusz Wiceprezes Zarządu 2011-05-10 2015-03-31 -
Odzioba Dariusz Wiceprezes Zarządu 2011-05-10 2015-03-31 -
Beuming, Johannes Gerardus (Geert-Jan) Wiceprezes Zarządu 2011-05-01 2014-06-30 -
Beuming, Johannes Gerardus (Geert-Jan) Wiceprezes Zarządu 2011-05-01 2014-06-30 -
Embrechts, Gerardus Cornelis (Geert) Wiceprezes Zarządu 2011-04-01 2015-03-31 -
Embrechts, Gerardus Cornelis (Geert) Wiceprezes Zarządu 2011-04-01 2015-03-31 -
Sieradz Andrzej Wiceprezes Zarządu 2010-10-11 2015-03-31 -
Sieradz Andrzej Wiceprezes Zarządu 2010-10-11 2015-03-31 -
Iwanicki Jarosław Członek RN 2010-06-10 2014-09-03 -
Pruijs, Jan Alexander Przewodniczący RN 2010-06-10 2014-09-03 -
Zdebski Andrzej Członek RN 2010-06-10 2012-08-28 -
Adams Hendrik Członek RN 2010-06-10 2012-08-28 -
Zdebski Andrzej Członek RN 2010-06-10 2012-08-28 -
Maj Waldemar Członek RN 2010-06-10 2012-08-22 -
Dekker Roelof Członek RN 2010-06-10 2012-06-22 -
Dekker Roelof Członek RN 2010-06-10 2012-06-22 -
Rowińska Agata Wiceprzewodniczący RN 2010-06-10 2011-05-31 -
Iwanicki Jarosław Członek RN 2010-06-10 -
de Roo, Harry Członek RN 2010-06-10 -
Maj Waldemar Członek RN 2010-06-10 -
Adams Hendrik Członek RN 2010-06-10 -
Pruijs, Jan Alexander Przewodniczący RN 2010-06-10 -
Rowińska Agata Wiceprzewodniczący RN 2010-06-10 -
de Roo, Harry Członek RN 2010-06-10 -
Okarma Witold Wiceprezes Zarządu 2009-06-09 2015-04-30 -
Okarma Witold Wiceprezes Zarządu 2009-06-09 2015-04-30 -
Bartkiewicz Jacek Prezes Zarządu 2009-06-09 2013-03-31 -
Bartkiewicz Jacek Prezes Zarządu 2009-06-09 2013-03-31 -
Wancer Józef Prezes Zarządu 2015-04-30 KRUKSA - Członek RN
Szymański Władysław Członek RN -
Wancer Józef Prezes Zarządu KRUKSA - Członek RN

Zatrudnienie

Spółka
2017 7 386 -
2016 7 978 -
2015 7 588 -
2014 5 265 -
2013 5 538 -
Grupa
2017 7 633 -
2016 8 073 -
2015 8 512 -
2014 5 265 -
2013 5 539 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.