9,1000 zł
0,00% 0,0000 zł
Betacom SA (BCM)

Ludzie - BETACOM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Pleskacz Magda Wiceprezes Zarządu 2020-11-05 -
Fręchowicz Robert Członek Zarządu 2000-07-28 -
Cieślak Karol Członek Zarządu 2020-12-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Wierzbicki Zbigniew Przewodniczący RN 2015-09-22 -
Baran Jakub Wiceprzewodniczący RN 2019-05-16 PBKM - Prezes Zarządu
WOLAINFO - Członek RN
Kołosowski Michał Członek RN 2017-07-20 UNIBEP - Członek RN
Marczuk Marcin Członek RN 2012-09-27 WIKANA - Przewodniczący RN
TRANSPOL - Członek RN
PROJPRZM - Członek RN
Mielcarz Paweł Członek RN 2021-03-09 NOTORIA - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bożeński Dariusz Członek RN 2017-07-28 2021-02-28 -
Pleskacz Magda Członek Zarządu 2017-07-28 2020-11-05 -
Szewczyk Marek Członek RN 2017-07-20 2019-05-16 -
Szewczyk Marek Członek RN 2017-07-20 -
Antczak Bartłomiej Prezes Zarządu 2017-04-28 2021-01-28 -
Pleskacz Magda Członek RN 2016-10-05 2017-07-27 -
Jakubczyk-Cały, Ewa Członek RN 2016-05-05 2017-07-20 -
Jakubczyk-Cały, Ewa Członek RN 2016-05-05 -
Herman Andrzej Członek RN 2015-09-22 2016-09-19 -
Herman Andrzej Członek RN 2015-09-22 -
Wierzbicki Zbigniew Członek RN 2015-09-22 -
Mosiek Tomasz Członek RN 2014-10-20 2017-07-20 -
Mosiek Tomasz Członek RN 2014-10-20 -
Binkowski Artur Członek RN 2014-07-21 2017-07-20 -
Błaszak Maciej Członek RN 2014-07-21 2015-09-22 -
Binkowski Artur Członek RN 2014-07-21 -
Błaszak Maciej Członek RN 2014-07-21 -
Marczuk Marcin Przewodniczący RN 2012-09-27 WIKANA - Przewodniczący RN
TRANSPOL - Członek RN
PROJPRZM - Członek RN
Wierzbowski Marek Członek RN 2011-09-28 2018-09-30 -
Cieślak Piotr Członek RN 2011-09-28 2016-04-01 -
Cieślak Piotr Członek RN 2011-09-28 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2011-09-28 -
Borowski Albert Członek Zarządu 2011-01-27 2011-08-17 -
Borowski Albert Członek Zarządu 2011-01-27 -
Pencak Jarosław Członek Zarządu 2010-08-24 2018-05-28 -
Jagniewski Rafał Członek Zarządu 2010-08-24 2016-12-31 -
Pencak Jarosław Członek Zarządu 2010-08-24 -
Jagniewski Rafał Członek Zarządu 2010-08-24 -
Woźniakowski Andrzej Przewodniczący RN 2009-09-28 2015-09-22 -
Gorazda Marcin Członek RN 2009-09-28 2011-09-28 -
Woźniakowski Andrzej Przewodniczący RN 2009-09-28 -
Gorazda Marcin Członek RN 2009-09-28 -
Chodak Donald Członek RN 2007-09-25 2009-09-28 -
Chodak Donald Członek RN 2007-09-25 -
Borowski Albert Członek Zarządu 2007-09-13 2010-08-24 -
Borowski Albert Członek Zarządu 2007-09-13 -
Jurski Artur Wiceprezes Zarządu 2006-10-03 2018-05-28 -
Jurski Artur Wiceprezes Zarządu 2006-10-03 -
Pencak Jarosław Członek Zarządu 2006-01-13 -
Sęktas Jan Członek RN 2004-09-10 2014-07-21 -
Malinowski Andrzej Członek RN 2004-09-10 2014-07-21 -
Olechowski Jacek Członek RN 2004-09-10 2012-09-27 -
Markiewicz Andrzej Członek RN 2004-09-10 2009-09-28 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2004-09-10 2007-09-25 -
Malinowski Andrzej Członek RN 2004-09-10 -
Olechowski Jacek Członek RN 2004-09-10 -
Sęktas Jan Członek RN 2004-09-10 -
Markiewicz Andrzej Członek RN 2004-09-10 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2004-09-10 -
Kostrzewa Adam Wiceprzewodniczący RN 2003-10-22 2004-09-10 -
Kostrzewa Adam Wiceprzewodniczący RN 2003-10-22 -
Woźniakowski Zbigniew Członek RN 2003-09-12 2004-09-10 -
Woźniakowski Zbigniew Członek RN 2003-09-12 -
Woźniakowski Andrzej Członek RN 2002-09-30 2004-09-10 -
Woźniakowski Andrzej Członek RN 2002-09-30 -
Chmarra Halina Członek RN 2001-07-06 2004-09-10 -
Chmarra Halina Członek RN 2001-07-06 -
Woźniakowski Jacek Członek Zarządu 2000-10-02 2006-01-13 -
Woźniakowski Jacek Członek Zarządu 2000-10-02 -
Załęski Mirosław Prezes Zarządu 2000-07-28 2017-04-28 -
Smoczyński Janusz Wiceprezes Zarządu 2000-07-28 2006-10-03 -
Gutkiewicz Jarosław Wiceprezes Zarządu 2000-07-28 2004-10-21 -
Wysocki Andrzej Przewodniczący RN 2000-07-28 2004-09-10 -
Wysocki Andrzej Przewodniczący RN 2000-07-28 -
Załęski Mirosław Prezes Zarządu 2000-07-28 -
Smoczyński Janusz Wiceprezes Zarządu 2000-07-28 -
Gutkiewicz Jarosław Wiceprezes Zarządu 2000-07-28 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 65 2019/2020
2018 79 -
2017 92 -
2016 107 -
2015 109 -
2013 104 -
2011 110 -
2009 151 -
2008 124 -
2005 91 2006-03-31
2004 69 2005-03-31
2003 62 2003-09-30
2002 50 2002-03-31
2001 32 2001-03-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.