0,5100 zł
0,39% 0,0020 zł
BBI Development S.A. (BBD)

Ludzie - BBIDEV

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Skotnicki Michał Prezes Zarządu 2016-03-29 -
Szczepański Rafał Wiceprezes Zarządu 2016-03-29 -
Litwiński Piotr Członek Zarządu 2016-03-29 -
Tyszkiewicz Krzysztof Członek Zarządu 2016-03-29 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Turno Paweł Przewodniczący RN 2007-02-14 EMAX - Członek RN
Radziwił Maciej Członek RN 2014-06-25 -
Matusiak Maciej Członek RN 2014-06-25 DROP - Członek RN
INTERLUB - Członek RN
MLPGR - Członek RN
ZPC_OTM - Członek RN
ATENDE - Członek RN
Żbikowski Karol Członek RN 2016-06-28 PLATIGE - Prezes Zarządu
PROCHEM - Wiceprzewodniczący RN
BEST - Członek RN
Lebiedziński Artur Członek RN 2016-06-28 - Członek RN
KGL - Członek RN
Napiórkowski Wojciech Członek RN 2019-06-25 TRAKCJA - Członek RN
SOHODEV - Członek RN
ADIUVO - Członek RN
QUMAK - Członek RN
FERRO - Członek RN
ELEHOLD - Członek RN
BOOMBIT - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Rościszewski, Jan Emeryk Członek RN 2009-12-01 2018-02-06 -
Rościszewski, Jan Emeryk Członek RN 2009-12-01 -
Lorek Rafał Członek RN 2009-07-30 -
Lorek Rafał Członek RN 2009-07-30 -
Nowacki Paweł Członek Zarządu 2008-05-01 2014-10-31 -
Nowacki Paweł Członek Zarządu 2008-05-01 -
Skorupski Michał Członek Zarządu 2007-12-01 2008-03-27 -
Skorupski Michał Członek Zarządu 2007-12-01 -
Głowacki Włodzimierz Wiceprzewodniczący RN 2007-02-14 -
Kurzyński Michał Członek RN 2006-12-07 2014-06-25 -
Cieślak Małgorzata Członek RN 2006-12-07 2009-07-30 -
Cieślak Małgorzata Członek RN 2006-12-07 2009-07-30 -
Samelak Janusz Sekretarz RN 2006-12-07 2008-10-16 -
Samelak Janusz Sekretarz RN 2006-12-07 2008-10-16 -
Kurzyński Michał Członek RN 2006-12-07 -
Świątkowski Radosław Członek Zarządu 2006-05-22 2009-02-28 -
Świątkowski Radosław Członek Zarządu 2006-05-22 2009-02-28 -
Zagajewski Ewaryst Członek RN 2006-04-20 2014-06-25 -
Głowacki Włodzimierz Członek RN 2006-04-20 2007-02-13 -
Dziewolski Maciej Członek RN 2006-04-20 2006-12-07 -
Bryx Marek Członek RN 2006-04-20 2006-06-29 -
Dziewolski Maciej Członek RN 2006-04-20 -
Bryx Marek Członek RN 2006-04-20 -
Zagajewski Ewaryst Członek RN 2006-04-20 -
Sukacz Dawid Prezes Zarządu 2005-11-02 2006-10-31 -
Sukacz Dawid Prezes Zarządu 2005-11-02 -
Maj Grzegorz Członek RN 2005-09-05 2006-11-06 -
Karmelita Piotr Przewodniczący RN 2005-09-05 2006-10-31 -
Świątkowski Radosław Wiceprzewodniczący RN 2005-09-05 2006-04-20 -
Kozicki Edward Członek RN 2005-09-05 2006-04-20 -
Kozicki Edward Członek RN 2005-09-05 2006-04-20 -
Gońda Grzegorz Członek RN 2005-09-05 2006-04-19 -
Kozicki Edward Członek RN 2005-09-05 2006-02-24 -
Obszański Mariusz Członek Zarządu 2005-09-05 2006-01-02 -
Sukacz Dawid Wiceprezes Zarządu 2005-09-05 2005-11-02 -
Sukacz Dawid Wiceprezes Zarządu 2005-09-05 -
Obszański Mariusz Członek Zarządu 2005-09-05 -
Świątkowski Radosław Wiceprzewodniczący RN 2005-09-05 -
Kozicki Edward Członek RN 2005-09-05 -
Maj Grzegorz Członek RN 2005-09-05 -
Maj Grzegorz Członek RN 2005-09-05 -
Karmelita Piotr Przewodniczący RN 2005-09-05 -
Kozicki Edward Członek RN 2005-09-05 -
Gońda Grzegorz Członek RN 2005-09-05 -
Gieryński Paweł Prezes Zarządu 2005-07-28 2005-11-02 -
Gieryński Paweł Prezes Zarządu 2005-07-28 -
Łukawski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2005-06-20 2005-09-05 -
Łukawski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2005-06-20 -
Stulgis Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2004-11-26 2005-09-05 -
Małyska Jerzy Sekretarz RN 2004-11-26 2005-09-05 -
Trębaczkiewicz Krzysztof Członek RN 2004-11-26 2005-09-05 -
Rymaszewski Piotr Przewodniczący RN 2004-11-26 2005-07-29 -
Stulgis Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2004-11-26 -
Małyska Jerzy Sekretarz RN 2004-11-26 -
Trębaczkiewicz Krzysztof Członek RN 2004-11-26 -
Rymaszewski Piotr Przewodniczący RN 2004-11-26 -
Carver Leslie Członek RN 2004-10-22 2005-09-05 -
Carver Leslie Członek RN 2004-10-22 -
Miller Piotr Prezes Zarządu 2003-03-07 2005-07-28 -
Chłopek Marek Wiceprzewodniczący RN 2003-03-07 2004-10-22 -
Rodkiewicz Piotr Członek RN 2003-03-07 2004-10-22 -
Chłopek Marek Wiceprzewodniczący RN 2003-03-07 2004-10-22 -
Rodkiewicz Piotr Członek RN 2003-03-07 -
Miller Piotr Prezes Zarządu 2003-03-07 -
Drogowski Leszek Członek RN 2003-02-10 2004-10-22 -
Drogowski Leszek Członek RN 2003-02-10 -
Drogowski Leszek Członek RN 2003-02-10 -
Małyska Jerzy Członek RN 2003-02-10 -
Ruciński Zbigniew Członek RN 2002-07-12 2004-10-22 -
Ruciński Zbigniew Członek RN 2002-07-12 -
Małyska Jerzy Prezes Zarządu 2003-02-10 -
Gorczyca Paweł Członek RN 2003-02-10 -
Morawski Roger Członek RN 2003-02-10 -
Rymaszewski Piotr Wiceprezes Zarządu 2002-11-28 -
Majchrzak Katarzyna Członek RN 2002-07-12 -
Jagodziński Jerzy Członek RN 2002-07-12 -
Rymaszewski Piotr Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 16 -
2017 17 -
2016 19 -
2015 21 -
2014 20 -
2013 21 -
2011 18 -
2010 18 -
2009 14 -
2008 14 -
Grupa
2018 40 -
2017 41 -
2016 43 -
2015 47 -
2014 52 -
2013 53 -
2012 50 -
2011 48 -
2010 43 -
2009 14 -
2008 14 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.