0,5300 zł
0,00% 0,0000 zł
B3System SA (B3S)

Ludzie - B3SYSTEM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Paluchowski Paweł Prezes Zarządu 2014-04-14 IQMEDICA - Prezes Zarządu
DREWEX - Prezes Zarządu
MEDIATEL - Prezes Zarządu
HAWE - Prezes Zarządu
Kolankowski Jarosław Wiceprezes Zarządu 2012-08-09 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Krakówka Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2014-07-15 EUROSNAC - Prezes Zarządu
PLASTPAC - Wiceprezes Zarządu
Doleżał Grzegorz Członek RN 2013-06-06 -
Perz Paweł Członek RN 2013-12-16 -
Borkowska-Piotrowska, Katarzyna Członek RN 2014-04-30 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Krakówka Andrzej Członek RN 2014-07-15 EUROSNAC - Prezes Zarządu
PLASTPAC - Wiceprezes Zarządu
Paluchowski Paweł Wiceprezes Zarządu 2014-02-19 2014-04-13 IQMEDICA - Prezes Zarządu
DREWEX - Prezes Zarządu
MEDIATEL - Prezes Zarządu
HAWE - Prezes Zarządu
Paluchowski Paweł Wiceprezes Zarządu 2014-02-19 IQMEDICA - Prezes Zarządu
DREWEX - Prezes Zarządu
MEDIATEL - Prezes Zarządu
HAWE - Prezes Zarządu
Ciejka Hanna Członek RN 2013-08-20 2014-04-30 -
Ciejka Hanna Członek RN 2013-08-20 -
Dyszkowski Adam Prezes Zarządu 2013-07-25 2014-04-14 -
Bylina-Olbrych, Paulina Patrycja Wiceprezes Zarządu 2013-07-25 2014-02-19 -
Bylina-Olbrych, Paulina Patrycja Wiceprezes Zarządu 2013-07-25 -
Dyszkowski Adam Prezes Zarządu 2013-07-25 -
Białkowska Monika Członek Zarządu 2013-07-10 2013-10-10 -
Białkowska Monika Członek Zarządu 2013-07-10 2013-07-25 -
Kowalski, Mirosław Bogdan Przewodniczący RN 2013-06-06 2016-06-30 -
Cyliński, Marek Grzegorz Członek RN 2013-06-06 2013-12-05 -
Czykiel Jacek Członek RN 2013-06-06 2013-08-19 -
Doleżał Grzegorz Członek RN 2013-06-06 -
Kowalski, Mirosław Bogdan Przewodniczący RN 2013-06-06 -
Białkowska Monika Członek RN 2013-06-06 -
Cyliński, Marek Grzegorz Członek RN 2013-06-06 -
Czykiel Jacek Członek RN 2013-06-06 -
Baran Jakub Członek RN 2013-01-23 2013-06-06 -
Baran Jakub Członek RN 2013-01-23 -
Żuber-Łajkowska, Joanna Natalia Członek RN 2012-10-03 2013-06-06 -
Żuber-Łajkowska, Joanna Natalia Członek RN 2012-10-03 -
Kolankowski Jarosław Wiceprezes Zarządu 2012-08-09 -
Szlachetka Ewa Wiceprzewodniczący RN 2012-08-01 2013-06-06 -
Czajkowski Wojciech Przewodniczący RN 2012-08-01 2013-06-06 -
Szlachetka Ewa Wiceprzewodniczący RN 2012-08-01 -
Czajkowski Wojciech Przewodniczący RN 2012-08-01 -
Wodziński Robert Prezes Zarządu 2012-06-28 2013-07-10 -
Wodziński Robert Prezes Zarządu 2012-06-28 -
Kuś Grażyna Członek Zarządu 2012-05-29 2012-08-09 -
Kuś Grażyna Członek Zarządu 2012-05-29 -
Kaliński Mirosław Prezes Zarządu 2012-03-19 2012-06-28 -
Kaliński Mirosław Prezes Zarządu 2012-03-19 -
Podsiadło Marcin Członek RN 2012-03-05 2013-01-23 -
Podsiadło Marcin Członek RN 2012-03-05 -
Kuś Grażyna Prezes Zarządu 2012-02-29 2012-03-18 -
Kolankowski Jarosław Wiceprezes Zarządu 2010-10-01 2012-03-26 -
Wodziński Robert Wiceprezes Zarządu 2010-10-01 2012-03-19 -
Jurzysta Piotr Członek Zarządu 2010-10-01 2012-02-29 -
Wodziński Robert Wiceprezes Zarządu 2010-10-01 -
Kolankowski Jarosław Wiceprezes Zarządu 2010-10-01 -
Jurzysta Piotr Członek Zarządu 2010-10-01 -
Czykiel Jacek Członek RN 2010-09-30 2013-06-05 -
Sędzielski Władysław Przewodniczący RN 2010-09-30 2012-08-01 -
Czykiel Jacek Członek RN 2010-09-30 2012-06-20 -
Czykiel Jacek Członek RN 2010-09-30 -
Sędzielski Władysław Przewodniczący RN 2010-09-30 -
Czajkowski Wojciech Członek RN 2010-09-30 -
Katana Jerzy Członek RN 2010-01-11 2012-09-17 -
Woźniakowski Andrzej Członek RN 2010-01-11 2012-03-05 -
Woźniakowski Andrzej Członek RN 2010-01-11 -
Katana Jerzy Członek RN 2010-01-11 -
Ciejka Hanna Członek RN 2008-12-19 2010-09-30 -
Ciejka Hanna Członek RN 2008-12-19 -
Grochowina Jacek Członek RN 2008-05-19 2009-12-31 -
Grochowina Jacek Członek RN 2008-05-19 2009-12-31 -
Kwiatkowski Marek Członek RN 2007-12-12 2008-01-15 -
Kwiatkowski Marek Członek RN 2007-12-12 -
Nowak Waldemar Wiceprzewodniczący RN 2007-06-25 2010-01-04 -
Nowak Waldemar Wiceprzewodniczący RN 2007-06-25 -
Kaliński Mirosław Prezes Zarządu 2006-06-22 2012-02-29 -
Hejduk Mirosław Członek RN 2006-06-22 2010-09-30 -
Kuranowski Tadeusz Przewodniczący RN 2006-06-22 2010-09-30 -
Przyłucki Krzysztof Członek RN 2006-06-22 2010-09-30 -
Sędzielski Władysław Wiceprezes Zarządu 2006-06-22 2010-09-29 -
Dobosz Mariola Wiceprzewodniczący RN 2006-06-22 2008-12-19 -
Jurzysta Piotr Członek Zarządu 2006-06-22 2007-12-13 -
Łypacewicz Tomasz Członek RN 2006-06-22 2007-06-25 -
Łypacewicz Tomasz Członek RN 2006-06-22 2007-06-25 -
Sędzielski Władysław Wiceprezes Zarządu 2006-06-22 -
Łypacewicz Tomasz Członek RN 2006-06-22 -
Hejduk Mirosław Członek RN 2006-06-22 -
Kuranowski Tadeusz Przewodniczący RN 2006-06-22 -
Przyłucki Krzysztof Członek RN 2006-06-22 -
Kaliński Mirosław Prezes Zarządu 2006-06-22 -
Jurzysta Piotr Członek Zarządu 2006-06-22 -
Dobosz Mariola Wiceprzewodniczący RN 2006-06-22 -

Zatrudnienie

Spółka
2015 1 -
2014 6 -
2013 37 -
2011 64 -
2009 26 -
2008 12 -
2006 23 2006-06-30
2005 21 -
2004 21 -
2003 28 -
Grupa
2009 102 -
2008 88 -
2007 79 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.