0,9900 zł
-6,60% -0,0700 zł
AWBUD SA (AWB)

Ludzie - AWBUD

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Tamborski Paweł Prezes Zarządu 2019-10-04 -
Kasprzak Robert Członek Zarządu 2017-08-03 -
Wierciński Arkadiusz Członek Zarządu 2017-10-23 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Witkowski Andrzej Przewodniczący RN 2011-01-27 MEDIATEL - Członek RN
WORKSERV - Członek RN
Cholewa Wiesław Przewodniczący RN 2020-01-16 ABADONRE - Przewodniczący RN
- Przewodniczący RN
Wuczyński Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2016-03-17 -
Wuczyński Tomasz Sekretarz RN 2011-12-19 -
Zientara Maciej Członek RN 2011-12-09 PROCHNIK - Przewodniczący RN
BOMI - Członek RN
Klasicki Jerzy Członek RN 2013-05-09 -
Czupryna Paweł Członek RN 2016-08-02 -
Kołodziej Franciszek Członek RN 2017-06-26 ABADONRE - Członek RN
Olejnik Artur Członek RN 2017-10-12 ABADONRE - Członek RN
Kołodziej Leszek Członek RN 2019-03-25 - Wiceprzewodniczący RN
ABADONRE - Członek RN
Kulesza Katarzyna Członek RN 2019-10-25 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Cholewa Wiesław Członek RN 2020-01-16 ABADONRE - Przewodniczący RN
- Przewodniczący RN
Cholewa Wiesław Członek Zarządu 2019-11-05 2020-01-16 ABADONRE - Przewodniczący RN
- Przewodniczący RN
Tamborski Paweł Członek Zarządu 2019-10-04 -
Cholewa Wiesław Przewodniczący RN 2019-03-29 2019-11-04 ABADONRE - Przewodniczący RN
- Przewodniczący RN
Cholewa Wiesław Członek RN 2019-03-29 ABADONRE - Przewodniczący RN
- Przewodniczący RN
Feist Michał Członek RN 2019-03-25 2020-02-26 -
Feist Michał Członek RN 2019-03-25 -
Hereda Dariusz Członek Zarządu 2019-02-07 2019-03-28 -
Cholewa Wiesław Członek Zarządu / delegowany z RN 2019-02-07 2019-03-25 ABADONRE - Przewodniczący RN
- Przewodniczący RN
Hereda Dariusz Członek Zarządu 2019-02-07 -
Górecki Wojciech Wiceprezes Zarządu 2019-01-01 2019-02-07 -
Górecki Wojciech Wiceprezes Zarządu 2019-01-01 -
Bińkiewicz Aneta Prezes Zarządu 2018-11-28 2019-10-31 -
Bińkiewicz Aneta Prezes Zarządu 2018-11-28 -
Kolwas Mariusz Wiceprezes Zarządu 2018-07-03 2018-11-28 -
Kolwas Mariusz Wiceprezes Zarządu 2018-07-03 -
Wójcik Wojciech Członek RN 2018-06-27 2019-10-22 -
Wójcik Wojciech Członek RN 2018-06-27 -
Zwiech Jacek Członek Zarządu 2017-12-19 2018-12-31 -
Zwiech Jacek Członek Zarządu 2017-12-19 2018-12-31 -
Wierciński Arkadiusz Wiceprezes Zarządu 2017-10-23 2018-09-07 -
Wierciński Arkadiusz Wiceprezes Zarządu 2017-10-23 -
Płonka Marek Członek RN 2017-10-12 2018-06-27 -
Płonka Marek Członek RN 2017-10-12 -
Kasprzak Robert Wiceprezes Zarządu 2017-08-03 2020-03-04 -
Iskra Nikodem Wiceprezes Zarządu 2017-08-03 2017-10-18 -
Kasprzak Robert Wiceprezes Zarządu 2017-08-03 -
Iskra Nikodem Wiceprezes Zarządu 2017-08-03 -
Cholewa Wiesław Przewodniczący RN 2017-06-26 2019-02-06 ABADONRE - Przewodniczący RN
- Przewodniczący RN
Feist Michał Sekretarz RN 2017-06-26 2017-10-12 -
Cholewa Wiesław Członek RN 2017-06-26 ABADONRE - Przewodniczący RN
- Przewodniczący RN
Feist Michał Sekretarz RN 2017-06-26 -
Sapota Michał Wiceprezes Zarządu 2017-05-15 2017-12-31 -
Sapota Michał Wiceprezes Zarządu 2017-05-15 -
Kocjan Jakub Członek RN 2017-03-01 2017-10-12 -
Kocjan Jakub Członek RN 2017-03-01 -
Czupryna Paweł Członek RN 2016-08-02 -
Kosiński Wojciech Członek Zarządu 2016-07-01 2016-12-31 -
Kosiński Wojciech Członek Zarządu 2016-07-01 2016-12-31 -
Kosiński Wojciech Członek Zarządu 2016-07-01 -
Kosiński Wojciech Członek Zarządu 2016-07-01 -
Wuczyński Andrzej Członek RN 2016-03-01 2016-03-16 -
Kasprzak Robert Członek Zarządu 2015-05-01 2017-05-15 -
Kasprzak Robert Członek Zarządu 2015-05-01 -
Wuczyński Andrzej Wiceprezes Zarządu 2014-03-03 2016-02-29 -
Wuczyński Andrzej Wiceprezes Zarządu 2014-03-03 -
Klasicki Jerzy Członek RN 2013-05-09 2017-02-28 -
Gregorczuk Cezary Członek RN 2013-05-09 2016-08-02 -
Gregorczuk Cezary Członek RN 2013-05-09 -
Olszewski Cezary Członek RN 2013-01-15 2013-05-07 -
Olszewski Cezary Członek RN 2013-01-15 -
Stańczak-Wuczyńska Lucyna Wiceprzewodniczący RN 2012-09-17 2016-02-23 -
Stańczak-Wuczyńska Lucyna Wiceprzewodniczący RN 2012-09-17 2016-02-23 -
Górecki Wojciech Członek Zarządu 2012-01-01 2014-03-03 -
Górecki Wojciech Członek Zarządu 2012-01-01 -
Wuczyński Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2011-12-19 2012-08-16 -
Wuczyński Tomasz Sekretarz RN 2011-12-19 -
Wuczyński Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2011-12-19 -
Zientara Maciej Członek RN 2011-12-09 PROCHNIK - Przewodniczący RN
BOMI - Członek RN
Jędrzejczyk Mariusz Wiceprezes Zarządu 2011-03-15 2015-10-29 -
Jędrzejczyk Mariusz Wiceprezes Zarządu 2011-03-15 -
Wuczyński Michał Prezes Zarządu 2011-03-02 2018-09-25 -
Milczarek Przemysław Wiceprezes Zarządu 2011-03-02 2012-09-19 -
Milczarek Przemysław Wiceprezes Zarządu 2011-03-02 -
Wuczyński Michał Prezes Zarządu 2011-03-02 -
Wuczyński Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2011-01-27 2011-12-18 -
Pawłowski Oskar Sekretarz RN 2011-01-27 2011-12-09 -
Witkowski Andrzej Przewodniczący RN 2011-01-27 MEDIATEL - Członek RN
WORKSERV - Członek RN
Pawłowski Oskar Sekretarz RN 2011-01-27 -
Nowiński Krzysztof Członek RN 2010-12-20 2011-12-09 -
Witkowski Andrzej Członek RN 2010-12-20 2011-01-26 MEDIATEL - Członek RN
WORKSERV - Członek RN
Wuczyński Tomasz Członek RN 2010-12-20 2011-01-26 -
Nowiński Krzysztof Członek RN 2010-12-20 -
Protyński Robert Członek Zarządu 2010-08-01 2011-03-02 -
Protyński Robert Członek Zarządu 2010-08-01 -
Abratański Rafał Członek RN 2010-01-15 2013-05-09 -
Klimczak Jacek Przewodniczący RN 2010-01-15 2010-12-20 -
Mączka Arkadiusz Członek RN 2010-01-15 2010-12-20 -
Wiśniewski Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2010-01-15 2010-12-20 -
Klimczak Jacek Przewodniczący RN 2010-01-15 -
Mączka Arkadiusz Członek RN 2010-01-15 -
Wiśniewski Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2010-01-15 -
Abratański Rafał Członek RN 2010-01-15 -
Duda Jan Wiceprzewodniczący RN 2009-05-29 2010-01-15 -
Stolarz Adam Członek RN 2009-05-29 2010-01-15 -
Stępniewski Michał Członek RN 2009-05-29 2009-11-16 -
Duda Jan Wiceprzewodniczący RN 2009-05-29 -
Stolarz Adam Członek RN 2009-05-29 -
Stępniewski Michał Członek RN 2009-05-29 -
Ciompa Piotr Wiceprezes Zarządu 2008-08-01 2010-11-15 -
Ciompa Piotr Wiceprezes Zarządu 2008-08-01 -
Kubica Grzegorz Sekretarz RN 2008-06-11 2010-11-30 -
Kubica Grzegorz Sekretarz RN 2008-06-11 2010-11-08 -
Sukacz Dawid Przewodniczący RN 2008-06-11 2009-12-01 -
Golec Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2008-06-11 2009-05-29 -
Golec Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2008-06-11 -
Sukacz Dawid Przewodniczący RN 2008-06-11 -
Konopka Adam Członek RN 2008-06-02 2009-05-29 -
Karmelita Piotr Członek RN 2008-06-02 2009-05-29 -
Karmelita Piotr Członek RN 2008-06-02 -
Konopka Adam Członek RN 2008-06-02 -
Dobrucki Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2006-06-06 2008-06-02 -
Dobrucki Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2006-06-06 -
Skipietrow Michał Przewodniczący RN 2005-06-06 2008-06-02 -
Skipietrow Michał Przewodniczący RN 2005-06-06 -
Floeth, Helmut Stefan Członek RN 2005-05-31 2008-06-02 -
Floeth, Helmut Stefan Członek RN 2005-05-31 -
Flis Tomasz Wiceprezes Zarządu 2004-09-01 2008-07-15 -
Flis Tomasz Wiceprezes Zarządu 2004-09-01 2008-07-15 -
Makowski, Jan Marek Prezes Zarządu 2004-06-15 2010-08-31 -
Makowski, Jan Marek Prezes Zarządu 2004-06-15 -
Pasik Agnieszka Członek RN 2004-05-31 2008-06-02 -
Pasik Agnieszka Członek RN 2004-05-31 -
Szwed Zofia Członek RN 2002-11-21 2008-06-02 -
Karolak Dariusz Członek RN 2002-11-21 2005-06-06 -
Sehnal Jaroslav Członek RN 2002-11-21 2004-05-21 -
Szwed Zofia Członek RN 2002-11-21 -
Karolak Dariusz Członek RN 2002-11-21 -
Sehnal Jaroslav Członek RN 2002-11-21 -
Zawisza Mariusz Członek Zarządu 1000-01-01 2006-08-04 -
Skrzypkiewicz Zbigniew Prezes Zarządu 1000-01-01 2004-05-31 -
Stelmach Wojciech Członek RN 1000-01-01 2002-11-21 -
Kotnowski Andrzej Członek RN 1000-01-01 2002-11-21 -
Marczak Jan Członek RN 1000-01-01 2002-11-21 -
Wyszkowski Jarosław Członek RN 1000-01-01 2002-11-21 -
Zawisza Mariusz Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy -
Skrzypkiewicz Zbigniew Prezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 216 -
2017 267 -
2016 255 -
2015 250 -
2014 253 -
2013 256 -
2011 258 -
2010 525 -
2009 322 -
2008 320 -
2007 267 -
2004 304 -
2003 311 -
2002 412 -
2001 493 -
2000 806 -
1999 900 -
1998 933 -
1997 888 -
1996 872 -
1995 905 -
1994 965 -
Grupa
2018 379 -
2017 431 -
2016 439 -
2015 453 -
2014 465 -
2013 641 -
2012 756 -
2011 781 -
2010 804 -
2009 322 -
2008 311 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.