Ludzie - 08OCTAVA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Rymaszewski Piotr Prezes Zarządu 2007-01-11 POLFAKUT - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
DeBenedetti, Charles David Przewodniczący RN 2005-08-01 -
Wieczorkiewicz Andrzej Członek RN 2002-08-14 -
Kryca Bogdan Członek RN 2007-01-11 -
Chojnacki Arkadiusz Członek RN 2008-10-16 -
Serej Paweł Członek RN 2017-11-06 -
Szczepiórkowski Piotr Członek RN 2017-11-06 FORTE - Członek RN
DECORA - Członek RN
KOGENER - Członek RN
KRUKSA - Członek RN
Sokolewicz Andrzej Członek RN 2018-06-18 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Sliwinski Wiktor Członek RN 2007-01-11 2018-04-04 -
Gunn Iain Członek RN 2007-01-11 2017-11-03 -
Jakowlew-Zajder Dorota Członek RN 2007-01-11 2008-08-25 -
Jakowlew-Zajder Dorota Członek RN 2007-01-11 -
Gunn Iain Wiceprzewodniczący RN 2007-01-11 -
Sliwinski Wiktor Wiceprzewodniczący RN 2007-01-11 -
Golacik Jarosław Członek Zarządu 2006-12-05 2007-01-05 -
Golacik Jarosław Członek Zarządu 2006-12-05 -
Kryca Bogdan Prezes Zarządu 2005-11-14 2006-12-01 -
Kryca Bogdan Prezes Zarządu 2005-11-14 -
Rymaszewski Piotr Członek Zarządu 2005-08-09 POLFAKUT - Członek RN
Milne, Neil Morrison Członek RN 2005-08-01 2007-01-11 -
Rymaszewski Piotr Członek RN 2005-08-01 2005-08-09 POLFAKUT - Członek RN
Golacik Jarosław Członek RN 2005-08-01 2005-08-09 -
Milne, Neil Morrison Członek RN 2005-08-01 -
Stępniewicz Hubert Członek RN 2003-11-04 2007-01-11 -
Stępniewicz Hubert Członek RN 2003-11-04 -
Gieryński Paweł Prezes Zarządu 2003-07-22 2005-07-27 -
Łukawski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2003-07-22 2005-05-23 -
Gieryński Paweł Prezes Zarządu 2003-07-22 -
Łukawski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2003-07-22 -
Laskowski Andrzej Członek RN 2003-07-07 2003-11-04 -
Łukawski Wojciech Członek RN 2003-07-07 2003-07-22 -
Bernatek Marek Członek RN 2003-07-07 -
Łukawski Wojciech Członek RN 2003-07-07 -
Laskowski Andrzej Członek RN 2003-07-07 -
Bernatek Marek Członek RN 2003-07-07 -
Bernatek Marek Prezes Zarządu 2002-12-19 2003-07-07 -
Bernatek Marek Prezes Zarządu 2002-12-19 -
Gorczyca Paweł Członek RN 2002-10-31 2003-07-07 -
Gorczyca Paweł Członek RN 2002-10-31 -
Kotwas Włodzimierz Członek RN 2002-08-14 2003-07-07 -
Kotwas Włodzimierz Członek RN 2002-08-14 -
Stępniewicz Hubert Członek RN 2002-06-14 2003-07-07 -
Stępniewicz Hubert Członek RN 2002-06-14 -
Stefaniak Piotr Prezes Zarządu 2001-07-11 2002-12-19 -
Stefaniak Piotr Prezes Zarządu 2001-07-11 -
Kryca Bogdan Wiceprzewodniczący RN 2001-07-02 2005-11-14 -
Relidzyński Andrzej Członek RN 2001-07-02 2005-08-01 -
Relidzyński Andrzej Członek RN 2001-07-02 2005-08-01 -
Kryca Bogdan Wiceprzewodniczący RN 2001-07-02 -
Rymaszewski Piotr Członek RN 2005-12-08 POLFAKUT - Członek RN
Nieradko Artur Przewodniczący RN 2005-08-01 -
Gieryński Paweł Sekretarz RN 2002-11-28 -
Koczorowska Ewa Członek RN 2002-08-14 -
Witczak Jarosław Członek RN 2002-08-14 -
Piniński Piotr Członek RN 2002-08-14 -
Nieradko Artur Przewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 5 -
Grupa
2018 2 -
2017 2 -
2016 2 -
2014 2 -
2013 2 -
2011 4 -
2010 5 -
2009 5 -
2008 5 -
2007 4 2007-12-31
2006 2 2006-12-31
Grupa
2018 3 -
2017 3 -
2013 6 -
2012 6 -
2009 5 -
2008 5 -
2007 4 2007-12-31
2006 2 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.