0,2000 zł
-13,04% -0,0300 zł
Magna Polonia S.A. (06N)

Ludzie - 06MAGNA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Janisiewicz Mirosław Prezes Zarządu 2014-04-14 IMAGIS - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Gregorczuk Cezary Przewodniczący RN 2019-06-27 IMPERA - Członek Zarządu
IMAGIS - Członek RN
Wipler Przemysław Wiceprzewodniczący RN 2016-04-28 -
Piwowar Bogusław Sekretarz RN 2016-04-28 -
Brudnicki Piotr Członek RN 2016-12-16 -
Wielec Łukasz Członek RN 2017-09-08 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Skrycki Mirosław Przewodniczący RN 2016-04-28 2019-06-27 -
Szołucha Marian Członek RN 2016-04-28 2017-08-04 -
Gregorczuk Cezary Członek RN 2016-04-28 2016-11-23 IMPERA - Członek Zarządu
IMAGIS - Członek RN
Gregorczuk Cezary Członek RN 2016-04-28 IMPERA - Członek Zarządu
IMAGIS - Członek RN
Ruhan Tom Wiceprezes Zarządu 2016-04-14 2016-09-23 -
Ruhan Tom Wiceprezes Zarządu 2016-04-14 -
Bogusławski Sebastian Członek RN 2012-12-13 2015-11-20 -
Bogusławski Sebastian Członek RN 2012-12-13 -
Kryczka, Mirosław Członek RN 2012-10-17 2014-09-11 -
Kryczka, Mirosław Członek RN 2012-10-17 -
Woźny Piotr Przewodniczący RN 2012-02-07 2013-09-23 -
Woźny Piotr Przewodniczący RN 2012-02-07 -
Mikos Jarosław Prezes Zarządu 2011-07-18 2013-03-22 -
Mikos Jarosław Prezes Zarządu 2011-07-18 -
Piętka Tadeusz Sekretarz RN 2010-08-11 2015-11-20 -
Piętka Tadeusz Sekretarz RN 2010-08-11 -
Frączek Marcin Członek Zarządu 2009-06-08 2013-07-15 -
Michalik Jarosław Wiceprezes Zarządu 2009-06-08 2011-07-18 -
Michalik Jarosław Wiceprezes Zarządu 2009-06-08 -
Michalik Jarosław Wiceprezes Zarządu 2009-06-08 -
Frączek Marcin Członek Zarządu 2009-06-08 -
Frączek Marcin Członek Zarządu 2009-05-22 -
Barszcz Mirosław Członek RN 2009-03-30 2016-04-27 -
Stanisławska, Kinga Izabela Wiceprzewodniczący RN 2009-03-30 2012-11-26 -
Socha Waldemar Członek RN 2009-03-30 2012-10-17 -
Kazimierczak Zbigniew Przewodniczący RN 2009-03-30 2011-12-23 -
Janisiewicz Mirosław Przewodniczący RN 2009-03-30 2010-07-14 IMAGIS - Członek RN
Janisiewicz Mirosław Przewodniczący RN 2009-03-30 IMAGIS - Członek RN
Kazimierczak Zbigniew Przewodniczący RN 2009-03-30 -
Barszcz Mirosław Członek RN 2009-03-30 -
Socha Waldemar Członek RN 2009-03-30 -
Stanisławska, Kinga Izabela Wiceprzewodniczący RN 2009-03-30 -
Michalik Jarosław Członek Zarządu 2009-02-03 2009-06-07 -
Michalik Jarosław Członek Zarządu 2009-02-03 -
Kuźmicz Albert Prezes Zarządu 2009-02-02 2011-07-18 -
Urbański Krzysztof Członek Zarządu 2009-02-02 2009-03-27 -
Kuźmicz Albert Prezes Zarządu 2009-02-02 -
Urbański Krzysztof Członek Zarządu 2009-02-02 -
Tahery, Maria Liliana Członek RN 2008-12-10 2009-03-30 -
Tahery, Maria Liliana Członek RN 2008-12-10 -
Olszewski Artur Członek RN 2008-08-12 2009-03-27 -
Kubica Grzegorz Członek RN 2008-08-12 2009-03-27 -
Zych Dariusz Członek RN 2008-08-12 2009-01-31 -
Ciborowski Tomasz Członek RN 2008-08-12 2008-12-10 -
Mioduszewski Dariusz Członek Zarządu 2008-08-12 2008-11-13 -
Ciborowski Tomasz Członek RN 2008-08-12 -
Olszewski Artur Członek RN 2008-08-12 -
Mioduszewski Dariusz Członek Zarządu 2008-08-12 -
Zych Dariusz Członek RN 2008-08-12 -
Kubica Grzegorz Członek RN 2008-08-12 -
Urbański Krzysztof Prezes Zarządu 2008-04-02 2009-02-01 -
Karmelita Piotr Wiceprezes Zarządu 2008-04-02 2008-08-12 -
Karmelita Piotr Wiceprezes Zarządu 2008-04-02 -
Urbański Krzysztof Prezes Zarządu 2008-04-02 -
Urbański Krzysztof Prezes Zarządu 2008-04-02 -
Zdanowski Krzysztof Członek RN 2008-03-18 2009-03-30 -
Bojdo Hubert Członek RN 2008-03-18 2008-08-12 -
Mioduszewski Dariusz Członek RN 2008-03-18 2008-08-12 -
Lebiedziński Tomasz Członek RN 2008-03-18 2008-08-12 -
Bojdo Hubert Członek RN 2008-03-18 -
Lebiedziński Tomasz Członek RN 2008-03-18 -
Mioduszewski Dariusz Członek RN 2008-03-18 -
Zdanowski Krzysztof Członek RN 2008-03-18 -
Wiśniewska Janina Członek RN 2007-10-04 2008-03-18 -
Smok Krzysztof Członek RN 2007-10-04 2008-03-18 -
Wiśniewska Janina Członek RN 2007-10-04 -
Smok Krzysztof Członek RN 2007-10-04 -
Tomecka Marzena Prezes Zarządu 2006-09-08 2008-05-07 -
Tomecka Marzena Prezes Zarządu 2006-09-08 2008-04-02 -
Bujko Jerzy Prezes Zarządu 2006-09-08 2008-03-18 -
Kukawka Beata Członek RN 2006-09-08 2008-03-18 -
Skalski Wojciech Członek RN 2006-09-08 2008-03-18 -
Urbański Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2006-09-08 2007-11-04 -
Czałbowski Tomasz Członek RN 2006-09-08 2007-10-04 -
Konieczny Justyn Przewodniczący RN 2006-09-08 -
Prell Marcin Sekretarz RN 2006-09-08 -
Strużycki Marian Członek RN 2006-09-08 -
Konieczny Justyn Przewodniczący RN 2006-09-08 -
Prell Marcin Sekretarz RN 2006-09-08 -
Dobrucka, Beata Urszula Członek RN 2006-09-08 -
Smagowski Jerzy Członek RN 2006-09-08 -
Dobrucka, Beata Urszula Członek RN 2006-09-08 -
Smagowski Jerzy Członek RN 2006-09-08 -
Strużycki Marian Członek RN 2006-09-08 -
Urbański Krzysztof Członek RN 2006-09-08 -
Kukawka Beata Członek RN 2006-09-08 -
Skalski Wojciech Członek RN 2006-09-08 -
Bujko Jerzy Prezes Zarządu 2006-09-08 -
Czałbowski Tomasz Członek RN 2006-09-08 -
Bujko Jerzy Prezes Zarządu 2006-09-08 -
Rowińska Agata Wiceprzewodniczący RN 2006-09-08 -
Rowińska Agata Wiceprzewodniczący RN 2006-09-08 -
Radwański Witold Wiceprezes Zarządu 2006-06-05 2008-05-07 -
Bożyk Robert Wiceprezes Zarządu 2006-06-05 2008-05-07 -
Radwański Witold Wiceprezes Zarządu 2006-06-05 2008-04-02 -
Bożyk Robert Wiceprezes Zarządu 2006-06-05 2008-04-02 -
Oskroba Piotr Wiceprezes Zarządu 2006-06-05 -
Bożyk Robert Wiceprezes Zarządu 2006-06-05 -
Oskroba Piotr Wiceprezes Zarządu 2006-06-05 -
Bożyk Robert Wiceprezes Zarządu 2006-06-05 -
Pawłowski Albin Członek RN 2006-04-13 2008-08-12 -
Cholewa Mariusz Członek RN 2006-04-13 2008-01-30 -
Cholewa Mariusz Członek RN 2006-04-13 -
Pawłowski Albin Członek RN 2006-04-13 -
O'Hara Michael Członek RN 2005-10-28 2006-07-06 -
Ciszek Robert Członek RN 2005-10-28 -
O'Hara Michael Członek RN 2005-10-28 -
Ciszek Robert Członek RN 2005-10-28 -
Głuchowski Marek Członek RN 2005-03-17 2006-04-13 -
Głuchowski Marek Członek RN 2005-03-17 -
Smagowski Jerzy Członek RN 2003-10-27 -
Strużycki Marian Członek RN 2003-10-27 -
Dobrucka, Beata Urszula Członek RN 2002-06-07 -
Oskroba Piotr Wiceprezes Zarządu 2008-05-07 -
Oskroba Piotr Wiceprezes Zarządu 2008-04-02 -
Tomecka Marzena Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Finansowy 2006-06-04 -
Bujko Jerzy Prezes Zarządu 2006-05-10 -
Tomecka Marzena Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Finansowy -
Lubomirski Władysław Członek RN -
Rowińska Agata Członek RN -
Suchnicki Jerzy Członek RN -
Lubomirski Władysław Członek RN -
Ledóchowski Jan Wiceprzewodniczący RN -
Suchnicki Jerzy Członek RN -
Ledóchowski Jan Wiceprzewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2017 3 -
2016 5 -
2015 5 -
2014 5 -
2013 6 -
2011 5 -
2010 4 -
2009 4 -
2008 0 -
Grupa
2016 6 -
2015 5 -
2014 5 -
2013 6 -
2011 100 -
2010 126 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.