REKLAMA
FORUM FINANSÓW
Alphaset FIZ (QRS36)
1 906,36 PLN
0,00%0,00 PLN
Pt. 09.10.2026

Widzisz błąd? Masz sugestię lub pytanie?

Napisz do nas!

Stopy zwrotu funduszu na tle funduszy z grupy absolutnej stopy zwrotu uniwersalne

Nazwa funduszu1D7D1M3M6M1R3L5LData
Ipopema Aktywnej Selekcji (Ipopema SFIO)+0,58%+1,00%+1,54%+1,21%+8,43%+9,17%+45,49%+43,82%2026-10-09
QUERCUS Absolutny (Parasolowy SFIO)-0,42%-1,61%-4,00%-4,84%-4,28%+3,79%+23,54%+20,51%2026-10-09
PZU FIZ Feniks Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-8,07%-15,21%-10,70%-- ---- ---- --2026-10-09
Opoka Alfa (Opoka FIZ)0,00%0,00%-6,15%-3,40%-1,90%+8,70%+48,49%+52,73%2026-10-09
QUERCUS Global Balanced (Parasolowy SFIO)+0,46%+0,01%+0,37%+0,10%+7,06%+14,14%+66,88%+44,52%2026-10-09
Insignis Long FIZ0,00%0,00%+2,67%+18,65%+37,22%+48,53%+131,07%-- --2026-10-09
QUERCUS Multistrategy FIZ0,00%0,00%+1,54%+3,36%+10,24%+11,76%+43,09%+47,62%2026-10-09
PKO Globalnej Makroekonomii FIZ seria A0,00%0,00%-0,48%+1,33%+1,48%+2,27%+11,95%+22,39%2026-10-09
Rockbridge FIZ Multi Inwestycja0,00%+0,32%-0,16%+1,77%+7,58%+7,04%+45,00%+31,27%2026-10-09
PKO Europa Wschód-Zachód FIZ seria B0,00%0,00%-0,70%+1,82%+1,82%+2,39%+10,11%+19,65%2026-10-09
EurActive Capital FIZ0,00%0,00%-7,68%-3,80%+2,72%-19,39%-17,85%-68,54%2026-10-09
Opoka One FIZ0,00%0,00%-2,73%-2,73%-0,70%+11,48%+57,89%+66,64%2026-10-09
PKO Globalnej Strategii FIZ0,00%0,00%+1,47%+1,47%+1,63%+2,59%+12,92%+24,33%2026-10-09
Generali Absolute Return Akcyjny FIZ0,00%0,00%-2,40%+2,27%+6,70%+7,43%+30,83%+42,10%2026-10-09
ING Globalnej Dywersyfikacji (ING FIO)+0,78%+0,45%-2,39%-1,17%+3,85%+11,27%+49,06%+33,26%2026-10-09
PZU FIZ Akord Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,65%-1,70%+2,64%+1,80%+13,23%+16,41%2026-10-09
Insignis FIZ0,00%0,00%-2,04%+1,98%+8,23%+5,82%+7,79%+33,47%2026-10-09
Skarbiec Market Neutral (Skarbiec FIO)+0,25%-0,13%-0,08%-1,86%+0,04%-1,82%+0,86%-14,29%2026-10-09
Pekao Alternatywny - Absolutnej Stopy Zwrotu (Pekao Funduszy Globalnych SFIO)-0,21%-0,14%-1,27%-1,13%-0,50%+1,89%+21,81%+19,22%2026-10-09
Rockbridge Neo Multistrategia (Rockbridge Neo FIO)+0,50%+0,72%+0,29%+2,12%+6,96%+13,56%+45,12%+37,02%2026-10-09
Caspar Kompas Rynkowy (Caspar Parasolowy FIO)+0,81%-0,31%-2,08%+1,46%+1,05%-- ---- ---- --2026-10-09
C-QUADRAT ARTS Total Return Flexible (VIG / C-QUADRAT SFIO)-1,00%-0,39%-0,18%+0,98%+7,47%+12,18%+26,70%-- --2026-10-09
Millennium Multistrategia (Millennium SFIO)+0,34%+0,11%+0,40%+1,23%+5,88%+12,33%+44,62%+45,56%2026-10-09
Lumen Quantum Absolute Return FIZ0,00%0,00%-17,42%-17,42%-2,56%-29,68%-7,86%-35,42%2026-10-09
mBank Multiasset M (mBank FIO)+0,26%+0,27%+0,12%-0,11%+4,87%+7,30%+29,46%+26,17%2026-10-09
Erste Prestiż Alfa (Erste Prestiż SFIO)+0,09%-0,46%-0,21%+0,33%+3,45%+6,51%+21,57%+31,35%2026-10-09
Alphaset FIZ0,00%0,00%+3,93%+3,93%+9,85%+10,98%+40,61%+60,45%2026-10-09
Superfund Alfa Global (Superfund SFIO)-0,11%+0,25%-3,16%-4,26%-- ---- ---- ---- --2026-10-09
Total FIZ0,00%0,00%-3,70%+11,54%+1,36%+16,99%+71,46%+127,80%2026-10-09
PKO Absolutnej Stopy Zwrotu Europa Wschód-Zachód FIZ0,00%0,00%+1,34%+1,34%+1,36%+1,90%+9,21%+18,09%2026-10-09
Allianz Discovery FIZ seria A0,00%0,00%-1,92%-1,79%+4,65%+6,45%+27,82%+13,34%2026-10-09
Lumen Quantum Neutral FIZ0,00%0,00%+0,55%-12,22%+4,60%-13,06%+49,79%+22,35%2026-10-09
Investor FIZ0,00%0,00%-0,64%-1,28%+0,80%+1,10%+13,76%+16,03%2026-10-09
Opoka Neutral (Opoka FIZ)0,00%0,00%-2,84%-1,18%+5,13%+9,83%+17,40%+27,28%2026-10-09
ING Total Return (ING SFIO)+0,30%-0,39%-0,32%+1,00%+6,05%+5,64%+33,95%+49,40%2026-10-09
PZU FIZ Forte Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,72%-1,78%+2,40%+1,53%+14,13%+15,97%2026-10-09
PZU FIZ Legato Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,52%-0,67%+4,68%+4,50%+25,41%+34,12%2026-10-09
Opoka Ultra (Opoka FIZ)0,00%0,00%-8,29%-4,10%-0,92%+12,35%+65,47%+58,07%2026-10-09
Acer Multistrategy FIZ0,00%0,00%+7,61%+7,61%+13,95%+14,53%-- ---- --2026-10-09
Eques Aktywnego Inwestowania FIZ0,00%0,00%+0,06%+5,01%+13,12%+14,00%+42,05%+52,41%2026-10-09
PZU Energia Agresywny Absolutnej Stopy Zwrotu (PZU Energia Emerytura SFIO)-0,03%+0,02%-0,19%-5,06%-2,07%+0,29%+16,08%+35,81%2026-10-09
Efektywny FIZ0,00%+0,49%+2,98%+2,83%+11,14%+18,02%+60,97%+57,69%2026-10-08
Średnia dla grupy+0,06%0,00%-1,41%-0,29%+4,51%+6,57%+32,89%+31,35%2026-10-09
Dane dostarczają: Analizy Online