REKLAMA
FORUM FINANSÓW
PZU Energia Agresywny Absolutnej Stopy Zwrotu (PZU Energia Emerytura SFIO) (PGE01)
160,96 PLN
-0,06%-0,10 PLN
Wt. 13.10.2026

Widzisz błąd? Masz sugestię lub pytanie?

Napisz do nas!

Stopy zwrotu funduszu na tle funduszy z grupy absolutnej stopy zwrotu uniwersalne

Nazwa funduszu1D7D1M3M6M1R3L5LData
Rockbridge FIZ Multi Inwestycja0,00%+0,32%-0,16%+1,77%+7,58%+7,04%+41,97%+31,18%2026-10-13
QUERCUS Absolutny (Parasolowy SFIO)-0,71%-1,59%-4,55%-5,87%-5,70%+2,64%+20,75%+19,89%2026-10-13
PZU FIZ Feniks Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-8,07%-15,21%-10,70%-- ---- ---- --2026-10-13
Opoka Alfa (Opoka FIZ)0,00%0,00%-6,15%-3,40%-1,90%+8,70%+48,49%+52,73%2026-10-13
QUERCUS Global Balanced (Parasolowy SFIO)-0,11%-1,02%+0,58%+0,42%+5,53%+14,35%+66,03%+43,91%2026-10-13
Insignis Long FIZ0,00%0,00%+2,67%+18,65%+37,22%+48,53%+131,07%-- --2026-10-13
QUERCUS Multistrategy FIZ0,00%0,00%+1,54%+3,36%+10,24%+11,76%+43,09%+47,62%2026-10-13
PKO Globalnej Makroekonomii FIZ seria A0,00%0,00%-0,48%+1,33%+1,48%+2,27%+11,95%+22,39%2026-10-13
Efektywny FIZ0,00%-0,24%+1,99%+2,68%+7,45%+17,75%+57,44%+57,31%2026-10-13
PKO Europa Wschód-Zachód FIZ seria B0,00%0,00%-0,70%+1,82%+1,82%+2,39%+10,11%+19,65%2026-10-13
EurActive Capital FIZ0,00%0,00%-7,68%-3,80%+2,72%-19,39%-17,85%-68,54%2026-10-13
Opoka One FIZ0,00%0,00%-2,73%-2,73%-0,70%+11,48%+57,89%+66,64%2026-10-13
PKO Globalnej Strategii FIZ0,00%0,00%+1,47%+1,47%+1,63%+2,59%+12,92%+24,33%2026-10-13
Generali Absolute Return Akcyjny FIZ0,00%0,00%-2,40%+2,27%+6,70%+7,43%+30,83%+42,10%2026-10-13
ING Globalnej Dywersyfikacji (ING FIO)-0,23%-0,80%-2,18%-1,03%+3,27%+12,62%+48,08%+32,99%2026-10-13
PZU FIZ Akord Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,65%-1,70%+2,64%+1,80%+13,23%+16,41%2026-10-13
Insignis FIZ0,00%0,00%-2,04%+1,98%+8,23%+5,82%+7,79%+33,47%2026-10-13
Skarbiec Market Neutral (Skarbiec FIO)+0,08%+0,10%+0,01%-1,97%-0,66%-2,11%+1,03%-15,07%2026-10-13
Pekao Alternatywny - Absolutnej Stopy Zwrotu (Pekao Funduszy Globalnych SFIO)-0,28%-0,99%-0,71%-1,27%-0,85%+2,19%+21,30%+19,54%2026-10-13
Rockbridge Neo Multistrategia (Rockbridge Neo FIO)-0,36%-0,50%-0,21%+1,90%+6,41%+14,06%+44,11%+36,76%2026-10-13
Caspar Kompas Rynkowy (Caspar Parasolowy FIO)-1,09%-2,50%-2,80%+0,57%-1,24%-- ---- ---- --2026-10-13
C-QUADRAT ARTS Total Return Flexible (VIG / C-QUADRAT SFIO)+0,34%-0,68%+2,07%+0,64%+7,83%+14,52%+26,55%-- --2026-10-13
Millennium Multistrategia (Millennium SFIO)-0,22%-0,88%+0,75%+1,13%+4,70%+12,31%+43,29%+45,60%2026-10-13
Lumen Quantum Absolute Return FIZ0,00%0,00%-17,42%-17,42%-2,56%-29,68%-7,86%-35,42%2026-10-13
mBank Multiasset M (mBank FIO)-0,18%-0,54%+0,06%-0,10%+4,62%+7,77%+28,63%+26,42%2026-10-13
Erste Prestiż Alfa (Erste Prestiż SFIO)+0,04%-0,33%-0,22%+0,14%+2,99%+5,95%+21,37%+31,67%2026-10-13
Alphaset FIZ0,00%0,00%+3,93%+3,93%+9,85%+10,98%+40,61%+60,45%2026-10-13
Superfund Alfa Global (Superfund SFIO)+0,16%+1,84%-2,31%-3,10%-- ---- ---- ---- --2026-10-13
Total FIZ0,00%0,00%-3,70%+11,54%+1,36%+16,99%+71,46%+127,80%2026-10-13
PKO Absolutnej Stopy Zwrotu Europa Wschód-Zachód FIZ0,00%0,00%+1,34%+1,34%+1,36%+1,90%+9,21%+18,09%2026-10-13
Allianz Discovery FIZ seria A0,00%0,00%-1,92%-1,79%+4,65%+6,45%+27,82%+13,34%2026-10-13
Lumen Quantum Neutral FIZ0,00%0,00%+0,55%-12,22%+4,60%-13,06%+49,79%+22,35%2026-10-13
Investor FIZ0,00%0,00%-0,64%-1,28%+0,80%+1,10%+13,76%+16,03%2026-10-13
Opoka Neutral (Opoka FIZ)0,00%0,00%-2,84%-1,18%+5,13%+9,83%+17,40%+27,28%2026-10-13
ING Total Return (ING SFIO)-0,21%-1,08%-0,11%+0,55%+5,07%+6,15%+33,14%+49,01%2026-10-13
PZU FIZ Forte Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,72%-1,78%+2,40%+1,53%+14,13%+15,97%2026-10-13
PZU FIZ Legato Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,52%-0,67%+4,68%+4,50%+25,41%+34,12%2026-10-13
Opoka Ultra (Opoka FIZ)0,00%0,00%-8,29%-4,10%-0,92%+12,35%+65,47%+58,07%2026-10-13
Acer Multistrategy FIZ0,00%0,00%+7,61%+7,61%+13,95%+14,53%-- ---- --2026-10-13
Eques Aktywnego Inwestowania FIZ0,00%0,00%+0,06%+5,01%+13,12%+14,00%+42,05%+52,41%2026-10-13
PZU Energia Agresywny Absolutnej Stopy Zwrotu (PZU Energia Emerytura SFIO)-0,06%-0,22%+0,26%-5,02%-2,32%-0,22%+15,86%+36,37%2026-10-13
Ipopema Aktywnej Selekcji (Ipopema SFIO)+0,06%+0,09%+2,11%+1,03%+7,86%+9,39%+45,10%+45,56%2026-10-13
Średnia dla grupy-0,07%-0,21%-1,34%-0,34%+4,15%+6,65%+32,46%+31,35%2026-10-13
Dane dostarczają: Analizy Online