REKLAMA
FORUM FINANSÓW
Opoka Neutral (Opoka FIZ) (OPK10)
184,10 PLN
0,00%0,00 PLN
Pn. 19.10.2026

Widzisz błąd? Masz sugestię lub pytanie?

Napisz do nas!

Stopy zwrotu funduszu na tle funduszy z grupy absolutnej stopy zwrotu uniwersalne

Nazwa funduszu1D7D1M3M6M1R3L5LData
Rockbridge FIZ Multi Inwestycja0,00%-0,23%+0,48%+0,02%+4,64%+7,68%+42,28%+30,88%2026-10-19
QUERCUS Absolutny (Parasolowy SFIO)-0,78%-1,08%-4,35%-7,08%-6,90%+2,22%+20,59%+19,53%2026-10-19
PZU FIZ Feniks Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-8,07%-15,21%-10,70%-- ---- ---- --2026-10-19
Opoka Alfa (Opoka FIZ)0,00%0,00%-6,15%-3,40%-1,90%+8,70%+48,49%+52,73%2026-10-19
QUERCUS Global Balanced (Parasolowy SFIO)+0,38%-1,36%-0,74%+0,25%+2,43%+13,11%+65,60%+40,53%2026-10-19
Insignis Long FIZ0,00%0,00%+2,67%+18,65%+37,22%+48,53%+131,07%-- --2026-10-19
QUERCUS Multistrategy FIZ0,00%0,00%+1,54%+3,36%+10,24%+11,76%+43,09%+47,62%2026-10-19
PKO Globalnej Makroekonomii FIZ seria A0,00%0,00%-0,48%+1,33%+1,48%+2,27%+11,95%+22,39%2026-10-19
Efektywny FIZ0,00%+0,43%+1,00%+3,24%+4,32%+18,73%+58,11%+56,69%2026-10-19
PKO Europa Wschód-Zachód FIZ seria B0,00%0,00%-0,70%+1,82%+1,82%+2,39%+10,11%+19,65%2026-10-19
EurActive Capital FIZ0,00%0,00%-7,68%-3,80%+2,72%-19,39%-17,85%-68,54%2026-10-19
Opoka One FIZ0,00%0,00%-2,73%-2,73%-0,70%+11,48%+57,89%+66,64%2026-10-19
PKO Globalnej Strategii FIZ0,00%0,00%+1,47%+1,47%+1,63%+2,59%+12,92%+24,33%2026-10-19
Generali Absolute Return Akcyjny FIZ0,00%0,00%-2,40%+2,27%+6,70%+7,43%+30,83%+42,10%2026-10-19
ING Globalnej Dywersyfikacji (ING FIO)-0,36%-1,01%-2,12%-1,56%-0,22%+11,45%+49,33%+30,09%2026-10-19
PZU FIZ Akord Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,65%-1,70%+2,64%+1,80%+13,23%+16,41%2026-10-19
Insignis FIZ0,00%0,00%-2,04%+1,98%+8,23%+5,82%+7,79%+33,47%2026-10-19
Skarbiec Market Neutral (Skarbiec FIO)-0,17%+0,21%-1,08%-2,17%-2,34%-1,95%+1,03%-15,19%2026-10-19
Pekao Alternatywny - Absolutnej Stopy Zwrotu (Pekao Funduszy Globalnych SFIO)-0,22%-1,71%-1,85%-1,92%-2,40%+0,44%+19,98%+16,93%2026-10-19
Rockbridge Neo Multistrategia (Rockbridge Neo FIO)+0,22%-1,00%-0,29%+1,99%+3,12%+12,50%+44,38%+36,02%2026-10-19
Caspar Kompas Rynkowy (Caspar Parasolowy FIO)-0,28%-3,00%-4,59%+0,26%-5,53%-- ---- ---- --2026-10-19
C-QUADRAT ARTS Total Return Flexible (VIG / C-QUADRAT SFIO)-0,21%-1,51%-0,93%+0,02%+5,21%+12,15%+24,54%-- --2026-10-19
Millennium Multistrategia (Millennium SFIO)-0,36%-1,25%-0,29%+0,60%+1,55%+11,26%+42,26%+43,43%2026-10-19
Lumen Quantum Absolute Return FIZ0,00%0,00%-17,42%-17,42%-2,56%-29,68%-7,86%-35,42%2026-10-19
mBank Multiasset M (mBank FIO)-0,16%-0,43%+0,15%+0,23%+2,17%+7,41%+29,39%+24,60%2026-10-19
Erste Prestiż Alfa (Erste Prestiż SFIO)+0,10%+0,14%-0,74%+0,09%+2,11%+5,72%+22,16%+31,46%2026-10-19
Alphaset FIZ0,00%0,00%+3,93%+3,93%+9,85%+10,98%+40,61%+60,45%2026-10-19
Superfund Alfa Global (Superfund SFIO)-0,46%+2,25%+0,02%-1,72%-- ---- ---- ---- --2026-10-19
Total FIZ0,00%0,00%-3,70%+11,54%+1,36%+16,99%+71,46%+127,80%2026-10-19
PKO Absolutnej Stopy Zwrotu Europa Wschód-Zachód FIZ0,00%0,00%+1,34%+1,34%+1,36%+1,90%+9,21%+18,09%2026-10-19
Allianz Discovery FIZ seria A0,00%0,00%-1,92%-1,79%+4,65%+6,45%+27,82%+13,34%2026-10-19
Lumen Quantum Neutral FIZ0,00%0,00%+0,55%-12,22%+4,60%-13,06%+46,77%+20,80%2026-10-19
Investor FIZ0,00%0,00%-0,64%-1,28%+0,80%+1,10%+13,76%+16,03%2026-10-19
Opoka Neutral (Opoka FIZ)0,00%0,00%-2,84%-1,18%+5,13%+9,83%+17,40%+27,28%2026-10-19
ING Total Return (ING SFIO)-0,70%-0,80%-1,05%+0,65%+3,62%+6,22%+31,96%+48,74%2026-10-19
PZU FIZ Forte Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,72%-1,78%+2,40%+1,53%+14,13%+15,97%2026-10-19
PZU FIZ Legato Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,52%-0,67%+4,68%+4,50%+25,41%+34,12%2026-10-19
Opoka Ultra (Opoka FIZ)0,00%0,00%-8,29%-4,10%-0,92%+12,35%+65,47%+58,07%2026-10-19
Acer Multistrategy FIZ0,00%0,00%+7,61%+7,61%+13,95%+14,53%-- ---- --2026-10-19
Eques Aktywnego Inwestowania FIZ0,00%0,00%+0,06%+5,01%+13,12%+14,00%+42,05%+52,41%2026-10-19
PZU Energia Agresywny Absolutnej Stopy Zwrotu (PZU Energia Emerytura SFIO)-0,11%+0,20%+0,57%-3,77%-2,78%-0,06%+16,87%+36,79%2026-10-19
Ipopema Aktywnej Selekcji (Ipopema SFIO)-0,32%+0,92%+2,66%+2,26%+5,34%+10,59%+45,17%+46,56%2026-10-19
Średnia dla grupy-0,08%-0,22%-1,52%-0,37%+3,22%+6,47%+32,35%+30,91%2026-10-19
Dane dostarczają: Analizy Online