REKLAMA
Millennium Multistrategia (Millennium SFIO) (MIL26)
226,76 PLN
+0,18%0,40 PLN
Czw. 29.10.2026

Widzisz błąd? Masz sugestię lub pytanie?

Napisz do nas!

Stopy zwrotu funduszu na tle funduszy z grupy absolutnej stopy zwrotu uniwersalne

Nazwa funduszu1D7D1M3M6M1R3L5LData
PKO Absolutnej Stopy Zwrotu Europa Wschód-Zachód FIZ0,00%0,00%0,00%+1,34%+1,36%+1,90%+9,21%+18,09%2026-10-30
Insignis Long FIZ0,00%0,00%0,00%+18,65%+26,53%+48,53%+131,07%-- --2026-10-30
Opoka One FIZ0,00%0,00%0,00%-2,73%-0,70%+11,48%+57,89%+66,64%2026-10-30
Alphaset FIZ0,00%0,00%-0,33%+3,93%+9,85%+10,98%+40,61%+60,45%2026-10-30
Acer Multistrategy FIZ0,00%0,00%0,00%+7,61%+13,95%+14,53%-- ---- --2026-10-30
PKO Globalnej Strategii FIZ0,00%0,00%0,00%+1,47%+1,63%+2,59%+12,92%+24,33%2026-10-30
Lumen Quantum Absolute Return FIZ0,00%0,00%0,00%-17,42%-14,07%-29,68%-7,86%-35,98%2026-10-30
Rockbridge FIZ Multi Inwestycja0,00%-0,49%-0,37%+1,83%+3,98%+4,87%+45,01%+25,03%2026-10-30
PKO Europa Wschód-Zachód FIZ seria B0,00%0,00%-0,70%+1,82%+1,82%+2,39%+10,11%+19,65%2026-10-29
EurActive Capital FIZ0,00%0,00%-7,68%-3,80%+2,72%-19,39%-17,85%-68,88%2026-10-29
Generali Absolute Return Akcyjny FIZ0,00%0,00%-2,40%+2,27%+6,70%+7,43%+30,83%+43,80%2026-10-29
ING Globalnej Dywersyfikacji (ING FIO)+0,15%+0,98%-0,07%-0,09%+1,11%+9,57%+52,32%+30,22%2026-10-29
PZU FIZ Akord Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,65%-1,70%+2,64%+1,80%+13,23%+16,83%2026-10-29
Insignis FIZ0,00%0,00%-2,04%+1,98%+8,23%+5,82%+7,79%+30,66%2026-10-29
Skarbiec Market Neutral (Skarbiec FIO)+0,09%-1,09%-1,53%-4,04%-2,68%-0,63%+0,52%-14,25%2026-10-29
Rockbridge Neo Multistrategia (Rockbridge Neo FIO)-0,36%0,00%-0,58%+2,38%+3,06%+10,32%+45,31%+35,20%2026-10-29
Caspar Kompas Rynkowy (Caspar Parasolowy FIO)-0,29%+0,93%-4,60%-0,82%-4,21%-- ---- ---- --2026-10-29
C-QUADRAT ARTS Total Return Flexible (VIG / C-QUADRAT SFIO)+0,34%+0,02%-2,20%+0,59%+4,01%+11,92%+26,99%-- --2026-10-29
Millennium Multistrategia (Millennium SFIO)+0,18%+1,44%+0,22%+2,95%+3,72%+10,69%+44,16%+44,17%2026-10-29
mBank Multiasset M (mBank FIO)-0,01%+0,44%+0,33%+1,17%+2,67%+5,41%+29,51%+24,54%2026-10-29
Erste Prestiż Alfa (Erste Prestiż SFIO)+0,08%+0,34%-0,52%+0,10%+1,83%+5,94%+21,87%+31,77%2026-10-29
Superfund Alfa Global (Superfund SFIO)+0,47%-0,37%+3,17%-3,41%-- ---- ---- ---- --2026-10-29
Total FIZ0,00%0,00%-3,70%+11,54%+1,36%+16,99%+71,46%+127,27%2026-10-29
Allianz Discovery FIZ seria A0,00%0,00%-1,92%-1,79%+4,65%+6,45%+27,82%+12,84%2026-10-29
Lumen Quantum Neutral FIZ0,00%0,00%+0,55%-12,22%+4,60%-13,06%+46,77%+22,83%2026-10-29
Investor FIZ0,00%0,00%-0,64%-1,28%+0,80%+1,10%+13,76%+14,07%2026-10-29
Opoka Neutral (Opoka FIZ)0,00%0,00%-2,84%-1,18%+5,13%+9,83%+17,40%+27,40%2026-10-29
ING Total Return (ING SFIO)-0,20%+0,75%-1,29%+0,49%+4,05%+6,62%+31,39%+47,74%2026-10-29
PZU FIZ Forte Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,72%-1,78%+2,40%+1,53%+14,13%+16,64%2026-10-29
PZU FIZ Legato Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,52%-0,67%+4,68%+4,50%+25,41%+32,83%2026-10-29
Pekao Alternatywny - Absolutnej Stopy Zwrotu (Pekao Funduszy Globalnych SFIO)0,00%-0,22%-2,42%-1,79%-2,98%-0,87%+18,84%+15,53%2026-10-29
Opoka Ultra (Opoka FIZ)0,00%0,00%-8,29%-4,10%-0,92%+12,35%+65,47%+58,11%2026-10-29
Eques Aktywnego Inwestowania FIZ0,00%0,00%+0,34%+3,20%+6,73%+12,88%+42,05%+49,43%2026-10-29
PZU Energia Agresywny Absolutnej Stopy Zwrotu (PZU Energia Emerytura SFIO)+0,19%+0,72%+1,02%-2,39%-0,77%-0,45%+16,15%+36,47%2026-10-29
Ipopema Aktywnej Selekcji (Ipopema SFIO)+0,25%+0,32%+3,14%+1,62%+8,48%+10,56%+46,13%+48,54%2026-10-29
QUERCUS Absolutny (Parasolowy SFIO)-0,14%-1,29%-4,53%-9,62%-8,89%-1,49%+17,54%+18,78%2026-10-29
PZU FIZ Feniks Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-8,07%-15,21%-10,70%-- ---- ---- --2026-10-29
Opoka Alfa (Opoka FIZ)0,00%0,00%-6,15%-3,40%-1,90%+8,70%+48,49%+52,08%2026-10-29
QUERCUS Global Balanced (Parasolowy SFIO)-0,24%+1,16%-0,75%+2,98%+2,30%+10,23%+67,91%+40,01%2026-10-29
QUERCUS Multistrategy FIZ0,00%0,00%+1,54%+3,36%+10,24%+11,76%+43,09%+46,03%2026-10-29
PKO Globalnej Makroekonomii FIZ seria A0,00%0,00%-0,48%+1,33%+1,48%+2,27%+11,95%+22,29%2026-10-29
Efektywny FIZ0,00%-0,51%+0,16%+2,95%+5,95%+17,28%+55,80%+56,56%2026-10-29
Średnia dla grupy+0,01%+0,07%-1,39%-0,33%+2,70%+5,99%+32,51%+30,49%2026-10-30
Dane dostarczają: Analizy Online