REKLAMA

Wylosowano laureatów loterii "PIT w Gdańsku się opłaca"

2021-05-11 15:04
publikacja
2021-05-11 15:04
Wylosowano laureatów loterii "PIT w Gdańsku się opłaca"
Wylosowano laureatów loterii "PIT w Gdańsku się opłaca"
fot. FORUM /

Ponad 16 tysięcy osób wzięło udział w piątej edycji loterii "PIT w Gdańsku się opłaca". We wtorek odbyło się losowanie zwycięzców konkursu.

Jak poinformowała Marta Formella z referatu prasowego Urzędu Miejskiego w Gdańsku, wyłoniono zwycięzcę nagrody głównej, którą w tym roku był ekologiczny, hybrydowy samochód Suzuki Swift FL Elegance; 10 osób, do których trafią smartfony, a także 15 osób, które wygrały rower trekkingowy.

Wylosowano również zgłoszenia rezerwowe. Jeśli okaże się, że osoby wylosowane w pierwszej turze nie spełniają wymogów regulaminowych, nagroda powędruje do osób z tej listy.

"Loteria PIT to zabawa, która zachęcała do rozliczenia podatków w Gdańsku. W ten sposób mieszkańcy mogą dokładać się do rozwijającego się miasta. Pieniądze z podatków przeznaczane są m.in. na budowę ścieżek rowerowych, zwiększenie liczby miejsc w przedszkolach czy inwestowanie w nowe miejsca rekreacji, co przekłada się na komfort życia wszystkich mieszkańców" - wyjaśniła Formella.

Uczestnikiem loterii mogła zostać każda pełnoletnia osoba, zamieszkała na terenie Gdańska, która zgodnie z obowiązującymi przepisami złożyła deklarację PIT za rok 2020 r. Aby wziąć udział w loterii, należało prawidłowo zarejestrować się na stronie pitwgdanskusieoplaca.pl. Po prawidłowej rejestracji, każdy uczestnik otrzymał unikatowy kod rejestracyjny i był zobowiązany go zachować do celów weryfikacji po ewentualnej wygranej.

W piątej edycji loterii "PIT w Gdańsku się opłaca" uczestniczyło 16 308 podatników. W 2020 r. swój PIT rozliczyło w Gdańsku ponad 350 tys. podatników.(PAP)

autor: Robert Pietrzak

rop/ je/

Źródło:PAP
Tematy
Szukasz kelnerki? Kup ogłoszenie za 59,32 zł!

Szukasz kelnerki? Kup ogłoszenie za 59,32 zł!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Rozliczenia podatkowe - PIT 2020

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki