REKLAMA

Wraca „Profesjonalny Inwestor”. Zupełnie nowa formuła

2017-10-09 10:59
publikacja
2017-10-09 10:59

Po rocznej przerwie inwestorzy ponownie będą mogli wziąć udział w konferencji „Profesjonalny Inwestor”. Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych wraca do organizacji tej konferencji w całkowicie nowej formule.

fot. / / SII

„Posłuchaliśmy bardzo uważnie naszych członków i staramy się nie robić drugiej, mniejszej konferencji ‘WallStreet’. Tegoroczny ‘Profesjonalny Inwestor’ to będzie łącznie sześć całodniowych warsztatów (każdy temat przerobiony dogłębnie) i trzy warsztaty półdniowe w niedzielę na zakończenie konferencji” – zapowiada Michał Masłowski, wiceprezes zarządu SII.

Tematy, jakie zostaną podjęte na tegorocznym „Profesjonalnym Inwestorze” to m.in. ocena wiarygodności sprawozdań finansowych, którą szczegółowo wyjaśni dr Jacek Welc (specjalista z zakresu analizy finansowej oraz wyceny aktywów i wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu) oraz rozpoznawanie wiarygodnych sygnałów w analizie technicznej, w który to temat wtajemniczy Piotr Neidek (makler w Domu Maklerskim mBanku).

Wykładowcami na tegorocznej edycji konferencji będą także dr Paweł Szczepanik (makler, szkoleniowiec i analityk techniczny), który przedstawi temat „Jak uzyskać przewagę na rynku” oraz Paweł Juszczak i Adrian Mackiewicz ze Stowarzyszenia Inwestorów Giełdowych, którzy poprowadzą warsztaty pt. „Jak samemu ocenić atrakcyjność inwestycyjną spółki”.

Oprócz zmiany formuły konferencji, przesuwa się także nieco jej data – będzie to początek grudnia - konferencja odbędzie się w Gdańsku, w dniach od 1 do 3 grudnia (piątek - niedziela). Stowarzyszenie Inwestorów Giełdowych postanowiło najpierw zaoferować miejsca na konferencji osobom należącym do Stowarzyszenia. „Chcemy premiować to, że ktoś jest członkiem SII. Skoro my organizujemy konferencję, którą członkowie SII mają taniej, postanowiliśmy docenić to, że inwestorzy obdarzają nas zaufaniem i przystępują do SII, dając im pierwszeństwo i swobodę wyboru” – tłumaczy Masłowski. Jednak od dziś na konferencję mogą zapisywać się już także osoby nie będące członkami Stowarzyszenia.

MD

Źródło:
Tematy
Sprawdź jak zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Konferencja Profesjonalny Inwestor

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki