REKLAMA

Wojciech Boczoń z Bankier.pl w finale Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego 2020

Malwina Wrotniak2020-09-30 20:02, akt.2020-09-30 21:00redaktor naczelna Bankier.pl
publikacja
2020-09-30 20:02
aktualizacja
2020-09-30 21:00

Press Club Polska rozdał Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego 2020. Finalistą tegorocznej edycji został i statuetkę odebrał dziennikarz Bankier.pl, Wojciech Boczoń.

Nagroda Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Club Polska jest wręczana corocznie. "W coraz bardziej złożonym świecie produktów finansowych, oferowanych konsumentom, przy jednoczesnej dalece niewystarczającej edukacji społeczeństwa w tym obszarze, należy bowiem doceniać pracę dziennikarzy, którzy dbają o dostarczanie odbiorcom rzetelnej i niezbędnej w życiu codziennym wiedzy" - uzasadniają organizatorzy.

Kapituła konkursowa doceniła naszego redakcyjnego kolegę Wojciecha Boczonia za cykl publikacji o problemach posiadaczy kredytu "Alicja", w tym m.in. za teksty:

Kontynuację tego tematu, również autorstwa Wojciecha Boczonia, publikujemy dziś na naszych łamach. Polecamy uwadze artykuł pt. "Kredyt Alicja. Klienci wygrali w sądzie, dług został umorzony".

Główna Nagroda Dziennikarstwa Ekonomicznego trafiła do Bartłomieja Godusławskiego za cykl publikacji w "Dzienniku Gazecie Prawnej" poświęconych aferze GetBack.

Wojciech Boczoń zajmuje się dziennikarstwem ekonomicznym od wielu lat. Jest ekspertem z zakresu  bankowości. Prześwietla i recenzuje najnowsze produkty i usługi finansowe, zajmuje się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem finansów osobistych. Ma konto w każdym banku, więc systemy bankowości internetowej i mobilnej nie mają dla niego tajemnic. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący PRNews.pl - największego w kraju serwisu dla branży bankowej. Laureat nagrody dziennikarskiej im. Mariana Krzaka, Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich.

Źródło:
Malwina Wrotniak
Malwina Wrotniak
redaktor naczelna Bankier.pl

Redaktor naczelna Bankier.pl. Autorka wielu publikacji z zakresu finansów, ukazujących się na łamach serwisu od 2008 roku. W przeszłości dziennikarz specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Autorka emigracyjnych projektów "Tam mieszkam" i "Zawróceni", uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego dla dziennikarzy i mediów służących Polonii. W 2016 r. wydała książkę "Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą". Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
secundus
ja się pytam, gdzie są kaski ochronne?!

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki