REKLAMA

Wódki ze Stock Polska podbijają rynek

2010-05-07 14:36
publikacja
2010-05-07 14:36
Po sukcesach sprzedaży wódki Czysta de Luxe Stock Polska postawił na trunek gatunkowy. Cytrynówka z Lublina jest już drugą na rynku wódką smakową, doceniają ją też jurorzy na konkursach.

Cytrynówka Lubelska wprowadzona na rynek listopadzie 2009 już zyskała uznanie konsumentów. Świadczą o tym ostatnie dane przedstawione przez Centrum Monitorowania Rynku.

Od momentu pojawienia się na rynku, udział wolumenowy Cytrynówki Lubelskiej w segmencie wódek smakowych utrzymuje stałą tendencję wzrostową. W marcu osiągnął już 19,38%. Wyżej plasuje się jedynie Wódka Żołądkowa Gorzka, tego samego producenta, zajmuje 34,13%. Tak wynika z monitoringu sprzedaży detalicznej w handlu tradycyjnym, przeprowadzonego przez Centrum Monitorowania Rynku 22 marca 2010 r.

- To duży sukces, konsumenci docenili Cytrynówkę – mówi Karolina Wróblewska, brand manager w Stock Polska. – Nie jesteśmy zaskoczeni, to dobry produkt w dobrej cenie.

Wprowadzenie tego trunku na rynek poprzedzone było badaniami fokusowymi, które wykazały, że Cytrynówka jest najbardziej oczekiwanym przez konsumenta smakiem. Popyt na Cytrynówkę Lubelską, potwierdza preferencje Polaków.

Cytrynówka Lubelska została doceniona w jednym z najbardziej liczących się międzynarodowych konkursów alkoholowych Monde Selection. W tegorocznej edycji zdobyła srebrny medal.

Producent Cytrynówki, Polmos Lublin, od 2007 roku stanowi część międzynarodowej firmy Stock Spirits Group. (JS)

Źródło:
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~Sztoczek
Ja lubie wódke stocka!
~bodek2
Ja też jak mam wybór to biore z półki Stocka. W sumie najchętniej to żołądkową gorzką
~Jakość
Jakościowo najlepsze. Kupno polmosu przez stocka wyzło ich trunkom tylko na dobre.

Powiązane: Budżet rodziny

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki