Większość pracodawców planuje podwyżki jeszcze w tym roku

Do końca 2013 r. 75 proc. pracodawców planuje podwyżki, które średnio wyniosą 4,0 proc. - wynika z raportu płacowego przygotowanego przez firmę Sedlak&Sedlak.

 Kalkulator płacowy Bankier.pl » Kalkulator płacowy Bankier.pl

"(...) blisko 26 proc. deklaruje przeprowadzenie rewizji płac w styczniu 2013 r., a nieco ponad 15 proc. - w kwietniu 2013. Bez względu na poziom stanowiska, średnia deklarowana wysokość podwyżek to 4,0 proc." - napisano w raporcie.

"Ponad 25 proc. przedsiębiorstw działających w Polsce nie planuje podnieść poziomu wynagrodzeń do końca 2013 roku" - dodano. (PAP)

nik/ ana/

Źródło: PAP Biznes
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~motywator

Czy można motywować poprawiając bezpieczeństwo i edukując pracowników? Zamiast paintbol-u czy karaoke można zamówić na imprezę integracyjną symulator dachowania, zderzeń, ekojazdy, czasu reakcji, AIRBAGsim itp. Będzie i integracja i edukacja i motywacja. Taki pracodawca z pewnością się wyróżni. swiadomykierowcapl

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~bez komentarza

znów sobie chcą dawać podwyżki? czyli zaczną zwalniać i kolejnych ludzi jeszcze bardziej ograbiać? :/ co za kraj...

! Odpowiedz
0 0 ~Jacekw

Śmieszne.....nie wiedziałem, ze mamy już 2013 rok!!!!!!!Tytuł artykułu mówi "....podwyżki jeszcze w tym roku" natomiast treść już o roku PRZYSZŁYM !!! Rozumiem, że jeśli 16 % mówi, że nie planuje to różnica czyli te około 75% planuje podwyżki ....ciekawe ilu stwierdziło, że płac nie zmieni lub je będzie obniżało ;)...no cóż może to kreatywność GUSu przerzuca się na "pismaków" .....
Pozdrawiam "kreatywnego" autora tej krótkiej aczkolwiek pełnej błędów i niedomówień (czyli kłamliwej, bo moim zdaniem półprawdy to kłamstwo, no ale ja należę do tych starych idiotów tego właśnie nauczonych i zwracających uwagę na szczegóły i CAŁOŚĆ wypowiedzi, a nie na sam tytuł artykułu).

Jacek W.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~treter

26% to większość. debil to jakiś pisał.

! Odpowiedz
0 0 ~wg

Dokłdanie, pierwsza myśl to że zapomnieli w tytule dopisać 1 słowa i powinno to wyglądać tak:

Większość pracodawców planuje podwyżki SOBIE jeszcze w tym roku

! Odpowiedz
0 0 ~Zenek

tam brakuje jednego strategicznego słowa a mioanowicie "SOBIE" planuje podwyższyć płace większośc przdesiębiorców

!
Polecane
Najnowsze
Popularne