REKLAMA
WEBINAR

„Wiedźmin” znowu odwiedzi Japonię. Geralt pojawi się w "Monster Hunter: World"

2018-12-10 16:34
publikacja
2018-12-10 16:34

Po pojawieniu się w najnowszej odsłonie bijatyki „Soul Calibur VI”, wiedźmin Geralt ponownie zawita w grze produkcji Japończyków. Tym razem w ramach specjalnego eventu w „Monster Hunter: World” – donosi serwis IGN.

fot. / / capcomasia

Japońscy twórcy gier lubują się w licznych kolaboracjach. W przypadku „Monster Hunter: World” Capcomu gościnne wystąpienia dotyczyły już m.in. Aloy z hitu Sony „Horizon Zero Dawn” czy mmorpg „Final Fantasy XIV”. Teraz przyszedł czas na zaimplementowanie w grze polskiego akcentu – bohatera serii „Wiedźmin”.

Aktualizacja polegająca na umieszczeniu w grze postaci Geralta ma trafić do graczy na początku 2019 roku. Na przyszły rok ogłoszono także duży dodatek fabularny zatytułowany „Iceborne”. Zapowiedziano, że postać Geralta (najprawdopodobniej w formie stroju dla postaci gracza) zostanie doposażona w pełny voice acting aktora znanego z dubbingowania angielskiego wydania gry.

Dodatek ma także wprowadzić do rozgrywki elementy znane z serii „Wiedźmin”, aczkolwiek nieznane są jeszcze szczegóły.

W tym roku Geralt pojawił się już jako grywalna postać w grze "Soul Calibur VI" wydanej przez Bandai Namco.

"Monster Hunter: World" to najnowsza odsłona bardzo znanej serii gier Capcomu. Rozgrywka polega na łowach potworów - nowa część wprowadziła rozszerzone funkcje gry wieloosobowej. W Europie tytuł nie jest jeszcze tak popularny jak w Azji, ale "MH: World" odniosło bardzo dobre wyniki sprzedażowe także poza ojczystym regionem.

MG

Źródło:
Tematy
Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki