REKLAMA

Przerwy techniczne w bankach. Połączenie Alior Banku z T-Mobile Usługi Bankowe

Dominika Florek2020-11-27 12:00, akt.2020-11-27 15:02redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-11-27 12:00
aktualizacja
2020-11-27 15:02
fot. lucadp / Shutterstock

Sporo przerw technicznych w bankach w najbliższy weekend, m.in. nastąpi migracja danych klientów T-Mobile Usługi Bankowe do Alior Banku. Użytkownicy bankowości elektronicznej muszą liczyć się z dłuższą niedostępnością bankowości elektronicznej, w tym płatności Blik. W pozostałych bankach utrudnienia z wypłatą gotówki oraz płatnościami za zakupy online.

Pierwsze przerwy techniczne rozpoczną się już w piątek (27 listopada). Klienci, którzy planują zakupy podczas Black Friday, muszą pośpieszyć się z decyzjami.

Alior Banku – migracja klientów T-Mobile Usługi Bankowe

W nocy z soboty na niedzielę (28 na 29 listopada) nastąpi przeniesienie klientów z T-Mobile Usługi Bankowe do Alior Banku. W związku z tym od godziny 23:00 w sobotę do godziny 19:00 w niedzielę klienci Alior Banku skorzystają z usług w ograniczonym zakresie. Podczas przerwy technicznej związanej z migracją danych nieodstępny będzie serwis bankowości internetowej (Alior Online i BusinessPro), aplikacje mobilne (Alior Mobile i Alior Giełda), szybkiej płatności oraz płatności Blik. Dodatkowo w trakcie prac serwisowych nie będą działać platformy wymiany walut.

"Informujemy, że czas niedostępności może ulec wydłużeniu, o czym będziemy informować na bieżąco" - podaje Alior Bank w komunikacie.

Przerwa techniczna w ING Banku Śląskim

Podczas najbliższego weekendu klienci ING Banku Śląskiego muszą przygotować gotówkę. W nocy z soboty na niedzielę (z 29 na 30 listopada) pomiędzy godziną 0:30 a 1:00 mogą wystąpić krótkie przerwy podczas wpłat i wypłat w bankomatach sieci Planet Cash.

Dodatkowo w sobotę (28 listopada) pomiędzy godziną 20:00 a 23:00 niedostępny będzie moduł Makler ING w systemie bankowości internetowej oraz mobilnej

Prace serwisowe w Nest Banku

W Nest Banku przerwa techniczna rozpocznie się w piątek (27 listopada). Klienci muszą do godziny 21:00 zdążyć z zakupem produktów na wyprzedażach z okazji Black Friday. Koniec planowanych prac serwisowych jest na godzinę 00:00 w sobotę (28 listopada). Podczas przerwy technicznej niedostępny będzie system bankowości internetowej i mobilnej, płatności Blik, przelewy natychmiastowe, doładowania telefonu komórkowego, operacje na saszetkach, składanie wniosków online, zasilenie rachunku z przypisaną kartą debetową lub kredytową oraz realizacja płatności za zakupy internetowe.

Przerwa techniczna w Banku Ochrony Środowiska

Kolejną instytucją, która zapowiedziała przerwę techniczną na najbliższy weekend jest Bank Ochrony Środowiska. Klienci BOŚ Banku w sobotę (28 listopada) od godziny 21:00 do 24:00 nie skorzystają z bankowości internetowej, telefonicznej oraz aplikacji mobilnej. W czasie prac serwisowych niedostępne będą także szybkie płatności "Płać z BOŚ" oraz operacje doładowań telefonów.

Prace serwisowe w Banku Polskiej Spółdzielczości

Bank Polskiej Spółdzielczości zapowiedział przerwę techniczną, która rozpocznie się o godzinie 20:00 w piątek (27 listopada) i potrwa do godziny 2:00 w sobotę (28 listopada). W trakcie przeprowadzanych prac serwisowych w BPS klienci nie będą mogli realizować zleceń w systemie bankowości elektronicznej.

Kliknij, żeby przejść dalej / Bankier.pl
Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców.

Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki