REKLAMA

Wdrożenie blockchain na polskim rynku - case study. Zobacz ósmy odcinek Akademii Blockchain

Malwina Wrotniak2022-12-09 06:00, akt.2022-12-12 12:21redaktor naczelna Bankier.pl
publikacja
2022-12-09 06:00
aktualizacja
2022-12-12 12:21

Wdrożenie blockchain na polskim rynku - jak się to robi i kto już ma to za sobą? Praktycy z PKO BP i SmartVerum opowiedzą o tym na przykładzie case studies w ósmym, ostatnim odcinku bezpłatnej edukacyjnej serii wideo pt. "Akademia Blockchain".

Wdrożenie blockchain na polskim rynku - case study. Zobacz ósmy odcinek Akademii Blockchain
Wdrożenie blockchain na polskim rynku - case study. Zobacz ósmy odcinek Akademii Blockchain
fot. Bankier.pl /

Akademia Blockchain to projekt edukacyjny Fundacji Cyberium realizowany we współpracy z Bankier.pl i dostępny bezpłatnie dla czytelników portalu. W kolejnych odcinkach programu naukowcy i rynkowi eksperci poświęcają uwagę tej nowej technologii zyskującej na znaczeniu na kolejnych rynkach. O szczegółach programu i planowanych tematach pisaliśmy tutaj.

W poniedziałek 12 grudnia br. o godzinie 10:30 na Bankier.pl transmitować będziemy ósmy, zarazem ostatni odcinek Akademii Blockchain. Gośćmi tego wydania będą Jakub Kaszuba (PKO BP) i Bartek Bilicki (SmartVerum), a moderować je będzie Sylwia Gajderowicz (KIR).

Ostatni odcinek Akademii Blockchain to case study. Zaproszeni goście opowiedzą o wdrożeniach z wykorzystaniem technologii blockchain.

Jak zawsze, zapraszamy do bezpłatnego udziału. Wszystkie odcinki Akademii Blockchain są do obejrzenia na specjalnej podstronie Bankier.pl. Jeśli na razie niewiele wiesz o blockchain, podstaw dowiesz się tutaj.

Organizatorem edukacyjnego projektu Akademia Blockchain jest Fundacja Cyberium, podmiot działający na rzecz rozwoju cyfryzacji przy Krajowej Izbie Rozliczeniowej.

Źródło:
Malwina Wrotniak
Malwina Wrotniak
redaktor naczelna Bankier.pl

Redaktor naczelna Bankier.pl. Autorka wielu publikacji z zakresu finansów, ukazujących się na łamach serwisu od 2008 roku. W przeszłości dziennikarz specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Autorka emigracyjnych projektów "Tam mieszkam" i "Zawróceni", uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego dla dziennikarzy i mediów służących Polonii. W 2016 r. wydała książkę "Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą". Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Akademia Blockchain

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki