W tych miastach w Anglii pracuje się najlepiej

redaktor Bankier.pl

Ponad 70% badanych jest zadowolonych ze swojego stanowiska w Wielkiej Brytanii, wynika z analizy przeprowadzonej przez europejską firmę zajmującą się badaniami nad psychologią biznesu. OPP przebadała 2,5 tys. pracowników na terenie całego kraju i sprawdziła, w których miastach wiedzie się zatrudnionym najlepiej.

Brytyjskie miasta, w których wiedzie się pracownikom najlepiej, to Norwich, Liverpool i Birmingham. Firma OPP zapytała ponad 2,5 tys. zatrudnionych, czy są zadowoleni ze swojej pracy. 77% badanych z Norwich odpowiedziało, że są całkiem usatysfakcjonowani ze swojej posady.

W Newcastle współczynnik niezadowolonych pracowników jest najwyższy i wynosi 23,4% (w Norwich jest ich zaledwie 9,4%). Stolica Wielkiej Brytanii plasuje się w drugiej połowie, gdzie niespełnionych jest 12,5% zatrudnionych. Według przedstawionych danych, niezadowolenie jest proporcjonalnie wysokie w Edynburgu (16,2%), Glasgow (17,3%) oraz w Cardiff (17,9%).

Weronika Szkwarek

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~lkjlk

najlepiej to znaczy najdłużej czy najwydajniej? :/

! Odpowiedz
1 17 ~TK

Pani Weroniko, ja wszystko rozumiem, ale wygląda jak braki w geografii z okresu podstawówki. Anglia jest tylko częścią Wielkiej Brytanii i nie są to nazwy zamienne. Edynburg, Glasgow i Cardiff leżą w Wielkiej Brytanii, ale nie są już angielskimi miastami (dwa pierwsze to Szkocja, Cardiff - Walia). Skoro pisze Pani o badaniach w całej Wielkiej Brytanii, to umieszczanie w tytule artykułu samej Anglii jest trochę nieprofesjonalne.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 16 ~spoko

Niezadowoleni są tam gdzie jest najwięcej hindusów, murzynów i arabów ?

! Odpowiedz
12 9 ~Londoner

Nie, tam gdzie sa sfrustrowani Polacy.

! Odpowiedz
0 6 ~Luki

Akurat Birmingham to stolica ciapatych i czarnych a przedstawione jest jako najlepsze. W Edynburgu, Glasgow, Cardif ciapatych wcale nie ma.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.