REKLAMA

Votum planuje dalszy rozwój segmentu rehabilitacyjnego

2022-12-14 18:08
publikacja
2022-12-14 18:08

Votum zdecydowało o zakończeniu rozmów z podmiotem zainteresowanym nabyciem większościowego pakietu akcji spółki zależnej Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum. Planuje dalszy rozwój segmentu rehabilitacyjnego z wykorzystaniem własnych zasobów - podało Votum w komunikacie.

Votum planuje dalszy rozwój segmentu rehabilitacyjnego
Votum planuje dalszy rozwój segmentu rehabilitacyjnego
fot. Africa Studio / / Shutterstock

"W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 36/2022 z dnia 07.07.2022 r. w sprawie zawarcia przez Votum oraz Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum (...) umowy o zachowaniu poufności (NDA) z podmiotem zainteresowanym nabyciem większościowego pakietu akcji spółki zależnej (...), zarząd Votum informuje o zakończeniu procesu due diligence spółki zależnej. Strony, podczas przeprowadzonych rozmów, nie wypracowały porozumienia w przedmiocie ceny nabycia pakietu akcji spółki zależnej. W związku z tym emitent wraz ze spółką zależną postanowili o definitywnym zakończeniu rozmów w przedmiocie nabycia większościowego pakietu akcji spółki zależnej przez podmiot zainteresowany" - podało Votum.

Spółka poinformowała, że planuje dalsze kontynuowanie rozwoju segmentu rehabilitacyjnego z wykorzystaniem własnych zasobów, w tym w szczególności nadwyżek finansowych generowanych w grupie. (PAP Biznes)

pel/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Komentarze (1)

dodaj komentarz
pakamera
miała być sowita dywidenda,będzie centrum rehabilitacji

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki