REKLAMA

"Tour de spółki": wybierz innowacyjną spółkę, której mamy się przyjrzeć [Ankieta]

2020-12-11 06:00
publikacja
2020-12-11 06:00

"Tour de spółki" to projekt, w ramach którego redakcja Bankier.pl przybliża działalność spółek wytypowanych przez czytelników. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Poznaj z nami najciekawsze polskie spółki giełdowe od kuchni!

W ramach projektu "Tour de spółki" redakcja Bankier.pl "odwiedza" i przybliża działalność sześciu spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. Każda z nich zostaje wybrana w osobnym głosowaniu i właśnie do jednego z takich głosowań chcemy dziś Państwa zaprosić.

Niezależnie od tego, czym dana spółka się zajmuje, poznanie sposobu, w jaki funkcjonuje, stanowi cenną informację dla każdego inwestora (i nie tylko). Takie przekonanie dzielimy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, która jest partnerem strategicznym cyklu.

W ramach każdego z 6 odcinków dzień po publikacji obszernego materiału na temat spółki i fundamentów jej biznesu zorganizujemy webinar z jej przedstawicielami - otwarty dla wszystkich zainteresowanych. W jego trakcie posłuchać będzie można wypowiedzi przedstawicieli spółki oraz zadać im pytania.

Za nami trzy odcinki. W pierwszym wystąpił wybrany w głosowaniu internautów PKN Orlen. W ramach "Tour de spółki" sprawdziliśmy, jak PKN Orlen produkuje paliwo. W drugim jako przedstawiciel sektora deweloperskiego wybrane zostało Echo Investment - sprawdziliśmy, jak buduje się mieszkania. Z kolei w trzecim odcinku wspólnie z Mercatorem pokazywaliśmy, jak się produkuje rękawiczki. Każda ze spółek przeprowadziła też webinar – wszystkie materiały dostępne są tutaj.

Podobne atrakcje czekają na spółkę, która wygra dzisiejsze głosowanie! Wśród innowacyjnych spółek z GPW, które zdecydowały się stanąć do rywalizacji o głosy czytelników Bankier.pl znalazły się:

ML System – Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów opartych na technologiach ogniw fotowoltaicznych (PV), w tym zintegrowanych z budynkami (BIPV)

XTPL – spółka komercjalizująca prace badawczo-rozwojowe (B+R) mające na celu rozwinięcie technologii ultraprecyzyjnego drukowania nanomateriałów.

Vigo System – spółka zajmująca się produkcją niechłodzonych, fotonowych detektorów podczerwieni według własnej unikatowej technologii.

Głosowanie potrwa do końca dnia. Jeżeli nie widzisz formularza poniżej, kliknij tutaj.

Jednocześnie pragniemy zakomunikować, że dziś ukazał się odcinek „Tour de spółki”, którego bohaterem jest Ten Square Games. W poniedziałek 14 grudnia o 12:00 przeprowadzimy webinar z przedstawicielami spółki.

Dzień później, we wtorek 15 grudnia opublikujemy specjalny odcinek „Tour de spółki”, którego bohaterem będzie sama Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Webinar z udziałem prezesem GPW Marka Dietla odbędzie się w środę 16 grudnia o 15:00.

MZ

Źródło:
Tematy
Sprawdź o ile mniej możesz płacić!

Sprawdź o ile mniej możesz płacić!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Tour de spółki

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki