REKLAMA

"Tour de spółki": webinar z ML System

2020-12-23 06:00
publikacja
2020-12-23 06:00
"Tour de spółki": webinar z ML System
"Tour de spółki": webinar z ML System
fot. ML System /

Kolejny odcinek "Tour de spółki" wieńczy webinar poświęcony spółce ML System. To idealna okazja do tego, aby jeszcze lepiej poznać spółkę i zadać pytania jej przedstawicielowi.

„Tour de spółki” to nie tylko możliwość dokładniejszego poznania spółek z GPW, lecz także sposobność do wzięcia udziału w webinarach im poświęconych. Nie inaczej jest w przypadku ML System - start webinaru zaplanowano na środę 23 grudnia na godzinę 12:00.

Wydarzenie będzie ogólnodostępne i będzie można w nim wziąć udział dzięki narzędziu osadzonemu na dole tego artykułu. W webinarze udział wezmą Dawid Cycoń, prezes zarządu ML System oraz Anna Warzybok wiceprezes zarządu spółki.

ML System to to spółka, którą czytelnicy Bankier.pl wybrali w głosowaniu na bohatera kolejnego odcinka nowego cyklu, w ramach którego przybliżamy funkcjonowanie firm notowanych na GPW. Sama Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest partnerem przedsięwzięcia.

Pierwszym elementem odcinka "Tour de spółki" był wtorkowy artykuł "Jak się produkuje fotowoltaikę? „Tour de spółki” – ML System" autorstwa Adama Hajdamowicza. Serdecznie zapraszamy do jego lektury oraz do zadawania pytań w trakcie webinaru.

MZ

Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (1)

dodaj komentarz
demeryt_69
Aj-waj, to kolejna firma montująca chińskie panele - szalom!

Powiązane: Tour de spółki

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki